Jan Voss - LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss (1936) Duits Frans LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Mark Brusse - 3 propositions 4 1 piece kopen? Bied vanaf 65!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans 3 propositions 4 1 piece
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Ernst Fuchs - " EUROPA " kopen? Bied vanaf 300!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA"
Afmetingen 34.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Pablo Picasso - DORA MAAR im FAUTEUL . kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Dora, maar dan in de fauteuil.
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Bruno CANTAIS - VENT DE FLEURS kopen? Bied vanaf 75!
Bruno CANTAIS (1966) Frans BLOEMENWIND
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Carole CARPIER - LOKI, 2025 kopen? Bied vanaf 109!
Carole CARPIER (1978) Frans LOKI, 2025
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 15 x 11 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 150 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109
Direct kopen
Helene de Beauvoir - Uitzicht op Parijs kopen? Bied vanaf 400!
Helene de Beauvoir (1910) Frans Uitzicht op Parijs
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Belcastel, village d'Aveyron en France. Numérotée 2/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Belcastel, een dorp in Aveyron, Frankrijk. Genummerd 2/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Pierre Chenet - Bronzen stier (Groot sculptuur) kopen? Bied vanaf 475!
Pierre Chenet Frans Bronzen stier (Groot sculptuur)
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 42 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen
Villeroy en Boch - Adam d Tihany. kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Adam d Tihany.
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Marc Chagall - originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal" kopen? Bied vanaf 171!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal"
Techniek Litho
Afmetingen 35.3 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 171
Direct kopen
Kees van Dongen - l'assiette au beurre kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans l'assiette au beurre
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Theo Tobiasse - Litho kopen? Bied vanaf 199!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Ernst Fuchs - *Blumen* kopen? Bied vanaf 175!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans *Bloemen*
Techniek Giclée
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 175
Direct kopen
Albert Bitran - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Albert Bitran (1929-2018) Frans Zonder titel
Afmetingen 91 x 95 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Pablo Picasso - “Toros y Toreros, Bullfighters". kopen? Bied vanaf 40!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans “Toros y Toreros, Bullfighters".
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Theo Tobiasse - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Henri Matisse - Nu Bleu IV kopen? Bied vanaf 145!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Nu Bleu IV
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
€ 145
Direct kopen
Sami Briss - Ingelijste olieverf op board: 'Conversation' kopen? Bied vanaf 1099!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans Ingelijste olieverf op board: 'Conversation'
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.099
Direct kopen
Bruno CANTAIS - BOAT CITY kopen? Bied vanaf 600!
Bruno CANTAIS (1966) Frans BOOTSTAD
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Nin Anais - 7 Dagboeken 1931 - 1974 en biografie kopen? Bied vanaf 50!
Nin Anais (1903-1977) Frans Amerikaans Cubaans 7 Dagboeken 1931 - 1974 en biografie
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 13 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Mark Brusse - In + Out kopen? Bied vanaf 50!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans In + Out
Afmetingen 50 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Pablo Picasso - "La Presse". kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans "La Presse".
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Pablo Picasso - “ Toros y Toreros, Bullfighters". kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans “ Toros y Toreros, Bullfighters".
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Pablo Picasso - 2 nieuwe boeken met werken van Pablo Picasso. kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 2 nieuwe boeken met werken van Pablo Picasso.
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Wassily Kandinsky - Accord Réciproque, dubbelpagina litho kopen? Bied vanaf 95!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Accord Réciproque, dubbelpagina litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho ANTILLAISE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho ANTILLAISE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Bernard Aubertin - Livre brule Rosenburg - Verbrande lucifers in catalogus kopen? Bied vanaf 275!
Bernard Aubertin (1934-2015) Frans Livre brule Rosenburg - Verbrande lucifers in catalogus
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Sevres - Satijn kristallen beeldje van een vogel kopen? Bied vanaf 25!
Sevres (1740-2010) Frans Satijn kristallen beeldje van een vogel
Afmetingen 4 x 5 x 7 cm (h x b x d)
€ 25
Direct kopen
Robert Van Cleef - Stillleben in Vase mit Flieder kopen? Bied vanaf 239!
Robert Van Cleef (1914) Frans Belgisch Stilleven in een vaas met seringen
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 239
Direct kopen
Louis Legrand - De la barre kopen? Bied vanaf 190!
Louis Legrand (1863-1951) Frans De la barre
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 45.5 cm (h x b)
€ 190
Direct kopen
Wassily Kandinsky - 10 Origin Original- Holzschnitt 1944 Roethel 203 kopen? Bied vanaf 75!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans 10 Oorsprong Originele houtsnede 1944 Roethel 203
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Marc Chagall - 2 farbige Lithographien "Derriere Le Miroir" von 1950 kopen? Bied vanaf 150!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 2 kleurenlitho's "Derriere Le Miroir" uit 1950
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Tsuguharu Foujita - Nackte Akrobatinnen auf der Bühne Original-Holzschnitt 1925 ars nuditas kopen? Bied vanaf 85!
Tsuguharu Foujita (1886-1968) Frans Japans Naakte vrouwelijke acrobaten op het podium, originele houtsnede, 1925, ars nuditas
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 22 x 17 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Gabriel Godard - Lithographie "Provence" kopen? Bied vanaf 95!
Gabriel Godard (1933) Frans Amerikaans Lithografie "Provence"
Techniek Overig
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Marc Chagall - Antilopa Passenger, Original-Farblithographie 1969 kopen? Bied vanaf 160!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Antilopa Passenger, originele kleurenlitho 1969
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 160
Direct kopen
Jacques Villon - Lithographie "Les Dieux de l'Olympe" kopen? Bied vanaf 95!
Jacques Villon (1875-1963) Frans Lithografie "De Goden van Olympus"
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 95
Direct kopen
Constant le Breton - Lithographie kopen? Bied vanaf 160!
Constant le Breton (1895-1985) Frans Lithografie
Techniek Overig
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Wassily Kandinsky - Improvisation Original- Holzschnitt Werkverzeichnis Roethel 124 kopen? Bied vanaf 75!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Improvisatie Originele houtsnede Catalogue raisonné Roethel 124
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Ferdinand Luigini - Boer met twee paarden kopen? Bied vanaf 25!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Boer met twee paarden
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Pablo Picasso - 1945-1973 - Klaus Gallwitz - éditions Denoël kopen? Bied vanaf 35!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 1945-1973 - Klaus Gallwitz - Denoël-edities
Techniek Hardcover
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Georges Braque - L'Oiseau sous l'étoile 1952 Exemplar "H.C." kopen? Bied vanaf 250!
Georges Braque (1882-1963) Frans De vogel onder de ster 1952 exemplaar "H.C."
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 27 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Auguste Rodin - Fotoregistratie (hardcover) & gids Burghers of Calais kopen? Bied vanaf 50!
Auguste Rodin (1840-1917) Frans Fotoregistratie (hardcover) & gids Burghers of Calais
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Damien Deroubaix - Plakat Beaujolais Nouveau Georges Duboeuf 2011 kopen? Bied vanaf 75!
Damien Deroubaix (1972) Frans Affiche Beaujolais Nouveau Georges Duboeuf 2011
Techniek Offset
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Tony Agostini - Gesigneerde kleurenlitho - 67/175 kopen? Bied vanaf 95!
Tony Agostini (1916-1990) Frans Gesigneerde kleurenlitho - 67/175
Techniek Litho
Afmetingen 71.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jean Emile Laboureur - L'Auberge du bord de l'eau kopen? Bied vanaf 100!
Jean Emile Laboureur (1877-1943) Frans L'Auberge du bord de l'eau
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jean Emile Laboureur - Le marchand de glaces kopen? Bied vanaf 100!
Jean Emile Laboureur (1877-1943) Frans Le marchand de glaces
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen