Ferdinand Luigini - trekpaarden kopen? Bied vanaf 65!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans trekpaarden
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Karl Lagerfeld - Vintage electric advertising sign kopen? Bied vanaf 100!
Karl Lagerfeld (1938-2019) Frans Vintage electric advertising sign
Afmetingen 50 x 80 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
Direct kopen
Philippe Morisson - „Distances“ - Siebdruck - Auflage von 175 - signiert -(76 x 64 cm) kopen? Bied vanaf 150!
Philippe Morisson (1924-1994) Frans “Afstanden” - zeefdruk - oplage van 175 - gesigneerd - (76 x 64 cm)
Afmetingen 64 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Carole CARPIER - RUBIKS kopen? Bied vanaf 249!
Carole CARPIER (1978) Frans RUBIKS
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 23.5 x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht 760 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Michel Seuphor - Onze essais de voix pour un chant du soir - complete map met 11 etsen kopen? Bied vanaf 590!
Michel Seuphor (1901-1999) Belgisch Frans Onze essais de voix pour un chant du soir - complete map met 11 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 590
Direct kopen
Yves Klein - ZWEI FARBSERIGRAPHIEN " Den inre och den yttre rymden ......... kopen? Bied vanaf 1000!
Yves Klein (1928-1962) Frans TWEE KLEUREN SERIGRAFEN
Afmetingen 29 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Robert Filliou - MODERN VIDEO MODEL kopen? Bied vanaf 200!
Robert Filliou (1926-1987) Frans MODERN VIDEOMODEL
Techniek Offset
Afmetingen 48 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Julius Bissier - KOMPOSITION 1964 signiert kopen? Bied vanaf 350!
Julius Bissier (1893-1965) Duits Frans COMPOSITIE 1964 gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithographie - (86 x 60 cm) kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans "Farandole" 1971 - Lithografie - (86 x 60 cm)
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 86 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 300!
David Law (1967) Frans Crypto Al Pacino
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
France Hilon - Paard in landschap kopen? Bied vanaf 75!
France Hilon (1942) Frans Paard in landschap
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Mark Brusse - A propos de la rose de Quito kopen? Bied vanaf 85!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans A propos de la rose de Quito
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Ernst Fuchs - Giclee op linnen kopen? Bied vanaf 80!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Giclee op linnen
Techniek Giclée
Afmetingen 39 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 80
Direct kopen
Jean-Francois Millet - Borstbeeld van een naakt jong meisje. Originele lithografie naar Jean-François Millet. kopen? Bied vanaf 89!
Jean-Francois Millet (1814-1875) Frans Borstbeeld van een naakt jong meisje. Originele lithografie naar Jean-François Millet.
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Arman - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002 kopen? Bied vanaf 25!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Vincent van Gogh - Van Gogh in close-up kopen? Bied vanaf 20!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Van Gogh in close-up
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Jack Chambrin - ets zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Jack Chambrin (1919-1983) Frans ets zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Henri Batejat - Parijs kopen? Bied vanaf 120!
Henri Batejat (1901) Frans Parijs
Afmetingen 84 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jean Piaubert - Composition abstrait I. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait I. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Afmetingen 49.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Jean Piaubert - Composition abstrait II. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait II. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Jean Piaubert - Composition abstrait IV. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait IV. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1960-76 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1960-76 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 27 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Henri Laurens - Sirenes - 1959 - Gesigneerde linosnede kopen? Bied vanaf 70!
Henri Laurens (1885-1954) Frans Sirenes - 1959 - Gesigneerde linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24.5 x 31.5 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 27.2 x 34.8 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Jacques Villon - Constellation Planétaire - 1954 - Originele litho gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 70!
Jacques Villon (1875-1963) Frans Constellation Planétaire - 1954 - Originele litho gesigneerd en gedateerd
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 23.3 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 26.4 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Jean Piaubert - Composition abstrait VII. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait VII. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
JR - La Nascita - Milano Centrale - genummerd/handgesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
JR (1983) Frans La Nascita - Milano Centrale - genummerd/handgesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850
Direct kopen
Cecile Di Sarro - ESPERANZA (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 209!
Cecile Di Sarro (1966) Frans ESPERANZA (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 109 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 209
Direct kopen
Pablo Picasso - Litho - 1959 - Uit serie: "Toros y Toreros" - Oplage 150 ex. - Perfecte conditie kopen? Bied vanaf 110!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Litho - 1959 - Uit serie: "Toros y Toreros" - Oplage 150 ex. - Perfecte conditie
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Pablo Picasso - Lithographie - 1959 - From: "Toros y Toreros" - 150 copies - Perfect condition kopen? Bied vanaf 110!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Lithographie - 1959 - From: "Toros y Toreros" - 150 copies - Perfect condition
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Jack Chambrin - ets zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Marie Louise Ogier - Das Familienanwesen kopen? Bied vanaf 150!
Marie Louise Ogier (1912-2003) Frans Het familielandgoed
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 150
Direct kopen
Maximilien Vox - O Mort, Vieux Capitaine kopen? Bied vanaf 65!
Maximilien Vox (1894-1974) Frans O Mort, Vieux Capitaine
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Vincent van Gogh - Het gele huis kopen? Bied vanaf 20!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Het gele huis
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Marc Baumann - BLOEMSTILLEVEN kopen? Bied vanaf 20!
Marc Baumann (1921-2012) Frans BLOEMSTILLEVEN
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Vincent van Gogh - Zeldzaam, bijzondere uitgave: Acht tekeningen van Vincent van Gogh kopen? Bied vanaf 155!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Zeldzaam, bijzondere uitgave: Acht tekeningen van Vincent van Gogh
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 155
Direct kopen
Michele Nedelec - Lot van 5 stuks kleingrafiek kopen? Bied vanaf 50!
Michele Nedelec (1932) Frans Lot van 5 stuks kleingrafiek
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jean Francois Raffaëlli - 1898-La Lépreuse (De melaatse vrouw) kopen? Bied vanaf 125!
Jean Francois Raffaëlli (1850-1924) Frans 1898-La Lépreuse (De melaatse vrouw)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 38 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Paul-Armand Girardet - LA FILLE ADOPTIVE kopen? Bied vanaf 20!
Paul-Armand Girardet (1859-1915) Frans LA FILLE ADOPTIVE
Techniek Gravure
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Paul-Armand Girardet - LA VRAIE MÈRE kopen? Bied vanaf 20!
Paul-Armand Girardet (1859-1915) Frans LA VRAIE MÈRE
Techniek Gravure
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Dominique-Pierrette Martin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Dominique-Pierrette Martin (1951) Frans Zonder titel
Afmetingen 57 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Roger Etienne - Vioolspeler kopen? Bied vanaf 40!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Vioolspeler
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Cesar Domela - zeefdruk met collage-techniek op dik papier - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Cesar Domela (1900-1992) Nederlands Frans zeefdruk met collage-techniek op dik papier - gesigneerd.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Henri Matchavariani - Sportauto kopen? Bied vanaf 30!
Henri Matchavariani (1939) Frans Sportauto
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Kees van Dongen - Colère 1925 kopen? Bied vanaf 725!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Colère 1925
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 725
Direct kopen