Een zeer mooie kristallen schaal in de vorm van een vogel, alsmede een schaaltje van dezelfde vogel maar dan kleiner van formaat, van Vannes France uit de jaren 60.
Over wat voor soort vogel het is lopen de meningen uiteen, maar dat het een fraai object is valt niet te ontkennen. Zeker met de kleinere versie erbij is dit een bijzondere set.
Prachtig glas met ronde, bijna golvende vormen vormen en in zeer goede staat! Geen beschadigingen of chips. Op de schalen zelf geen krassen, maar helaas heeft de onderzijde van de grote vogel wel veel krassen van het staan/schuiven. Toch valt dit niet echt op. De grotere versie van de twee is heeft geen sticker of merk, de kleinere heeft 2 merkstickers.
De grote "schaal" is 33 cm breed, 12 cm diep en 8,5 cm hoog. De kleinere versie is 4 cm breed, 8 cm diep en 6,5 cm hoog.
Het gezamenlijk gewicht is 1050 gram.
Een aparte set, die uiteraard met veel zorg verpakt en verzonden zal worden.