Wessel55
  3. Ervaren verkoper
  5. Wessel55

Wessel55

Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland

5 aangeboden items / 121 verkochte items

Cristallerie de Vannes Le Chatel - Grote en kleine schaal in vogelvorm kopen? Bied vanaf 40!
Cristallerie de Vannes Le Chatel (1675-2021) Frans Grote en kleine schaal in vogelvorm
Afmetingen 8.5 x 33 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 880 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Schaaltje met verschillende asbakjes (9) kopen? Bied vanaf 20!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Schaaltje met verschillende asbakjes (9)
Afmetingen 4 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 163 g
€ 20
Holmegaard - Selectie Scandinavische kaarsenhouders (6) kopen? Bied vanaf 30!
Holmegaard (1825) Deens Selectie Scandinavische kaarsenhouders (6)
Afmetingen 4 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 480 g
€ 30
Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!
Koninklijke Van Kempen & Begeer (1835) Nederlands Keltum - Elegant verzilverd roomstel
Afmetingen 8.5 x 20 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 320 g
€ 35
Direct kopen
Josef Hospodka - Chribska - Grote vaas kopen? Bied vanaf 50!
Josef Hospodka (1923-1989) Tsjechisch Chribska - Grote vaas
Afmetingen 32 x 22 x 11.5 cm (h x b x d)
Gewicht 3480 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 50
Direct kopen