Constantin Brancusi - photographe kopen? Bied vanaf 150!
Constantin Brancusi (1876-1957) Frans Roemeens photographe
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 22 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Marc Chagall - Der umgestürzte Mann (Tod durch "Stecken Sie Ihren Fuß hinein") kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans De gevallen man (Dood door "Put Your Foot In")
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Wassily Kandinsky - La Forme Rouge Farb-Serigraphie kopen? Bied vanaf 290!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans De rode vorm Farb-serigrafie
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
€ 290
Direct kopen
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1972 kopen? Bied vanaf 125!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Andre Minaux - Estavayer le lac kopen? Bied vanaf 40!
Andre Minaux (1923-1986) Frans Estavayer le lac
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 40
Direct kopen
Mario Avati - Elles sont parfois rouges, parfois vertesMultiple kopen? Bied vanaf 45!
Mario Avati (1921) Frans Elles sont parfois rouges, parfois vertesMultiple
Techniek Litho
Afmetingen 45.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Jean Messagier - 3 Mille-feuilles rendent hommage a Van Gogh, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jean Messagier (1920-1999) Frans 3 Mille-feuilles rendent hommage a Van Gogh, litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Daniel Humair - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Daniel Humair (1938) Frans Abstracte compositie, litho
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Emaux de Longwy - set van twee puntgave borden LONGWY - Floraal- Décoré à la main kopen? Bied vanaf 35!
Emaux de Longwy (1798) Frans set van twee puntgave borden LONGWY - Floraal- Décoré à la main
Afmetingen 2.5 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Karl Lagasse - One Dollar KLR17 kopen? Bied vanaf 35!
Karl Lagasse (1981) Frans One Dollar KLR17
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Baccarat - Twee Kristallen Kandelaars model Abysse kopen? Bied vanaf 700!
Baccarat (1764) Frans Twee Kristallen Kandelaars model Abysse
Afmetingen 19 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht 904 g
€ 700
Direct kopen
Serge LASSUS - Ruiters in de winter, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren kopen? Bied vanaf 80!
Serge LASSUS (1933) Frans Ruiters in de winter, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Jan Voss - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voss (1936) Duits Frans Zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jean Messagier - Hommage a Hercule Seghers, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jean Messagier (1920-1999) Frans Hommage a Hercule Seghers, litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Pablo Picasso - Litho uit de reeks 'Le goût du bonheur' kopen? Bied vanaf 49!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Litho uit de reeks 'Le goût du bonheur'
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 34 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - 'Tauromachie chinoise', litho kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans 'Tauromachie chinoise', litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - 'Le bijou blanc', litho kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans 'Le bijou blanc', litho
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - 'Journal sur la plage', litho kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans 'Journal sur la plage', litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Pierre Chenet - Bronzen beeld van mannen torso - 7 kg kopen? Bied vanaf 369!
Pierre Chenet Frans Bronzen beeld van mannen torso - 7 kg
Techniek Brons
Afmetingen 39 x 16 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 6800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 369
Direct kopen
France Hilon - 'Sérénité' kopen? Bied vanaf 25!
France Hilon (1942) Frans 'Sérénité'
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Richard Orlinski - PAC Men kopen? Bied vanaf 200!
Richard Orlinski (1966) Frans PAC Men
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 200
Direct kopen
Richard Orlinski - Pacmen kopen? Bied vanaf 100!
Richard Orlinski (1966) Frans Pacmen
Techniek Kunststof
Gewicht 150 g
€ 100
Direct kopen
Eugène Ionesco - tentoonstellingsaffiche voor Eugène Ionesco met originele lithografie kopen? Bied vanaf 20!
Eugène Ionesco (1909-1994) Frans Roemeens tentoonstellingsaffiche voor Eugène Ionesco met originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
France Hilon - Landschappen kopen? Bied vanaf 50!
France Hilon (1942) Frans Landschappen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Roger Thalamy - Galaxy-Erotic (groot) kopen? Bied vanaf 130!
Roger Thalamy (1927-2016) Frans Galaxy-Erotic (groot)
Afmetingen 133 x 83.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Marc Chagall - Rachel kopen? Bied vanaf 325!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Rachel
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 325
Direct kopen
Maison Christofle - exclusief tafelkleed katoen/damast, blauw kopen? Bied vanaf 275!
Maison Christofle (1830) Frans exclusief tafelkleed katoen/damast, blauw
Afmetingen 275 x 170 cm (h x b)
€ 275
Direct kopen
Pierre Chenet - Bronzen beeld van 'De Denker' geïnspireerd door Rodin kopen? Bied vanaf 379!
Pierre Chenet Frans Bronzen beeld van 'De Denker' geïnspireerd door Rodin
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 16 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 3800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 379
Direct kopen
Marie Laurencin - Litho kopen? Bied vanaf 99!
Marie Laurencin (1883-1956) Frans Litho
Techniek Litho
Afmetingen 17 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 99
Direct kopen
Claude-Louis Desrais - Wäscherin mit Kiepe und Schlagholz kopen? Bied vanaf 550!
Claude-Louis Desrais (1746-1816) Frans Wäscherin mit Kiepe und Schlagholz
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 17 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Henri Matchavariani - Origineel pastel: Naaktstudie kopen? Bied vanaf 80!
Henri Matchavariani (1939) Frans Origineel pastel: Naaktstudie
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Henri Matchavariani - (VOGUE) Bontjurk van John Galliano - Modetekening - 2000 kopen? Bied vanaf 250!
Henri Matchavariani (1939) Frans (VOGUE) Bontjurk van John Galliano - Modetekening - 2000
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Patrick Demarchelier - Pirelli kalender 2008 kopen? Bied vanaf 45!
Patrick Demarchelier (1943) Frans Pirelli kalender 2008
Techniek Fotocollage
Afmetingen 60 x 44 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Louis Berton - Ganzen kopen? Bied vanaf 95!
Louis Berton Frans Ganzen
Afmetingen 65 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Leonor Fini - Het geschil, Lithografie, 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Het geschil, Lithografie, 1980
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 36 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Henri Rousseau - De Apocalyps, Lithografie, 1976 kopen? Bied vanaf 60!
Henri Rousseau (1844-1910) Frans De Apocalyps, Lithografie, 1976
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 75 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Mara Tran Long - Geisha met een roos, originele gesigneerde lithografie, 1984 kopen? Bied vanaf 60!
Mara Tran Long (1935) Frans Geisha met een roos, originele gesigneerde lithografie, 1984
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Juste Chevillet - Set van 3 Originele Kopergravures uit 'Livre de Principes de Fleurs' kopen? Bied vanaf 90!
Juste Chevillet (1729-1802) Duits Frans Set van 3 Originele Kopergravures uit 'Livre de Principes de Fleurs'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Francois Marechal - colline kopen? Bied vanaf 50!
Francois Marechal (1945) Frans colline
Afmetingen 28 x 28 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jean Claude Reynal - Jean Claude (XX)- Allée de lumière kopen? Bied vanaf 100!
Jean Claude Reynal (1938) Frans Jean Claude (XX)- Allée de lumière
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Kees van Dongen - Petite histoire pour petits et grands enfants' - Assiette au Beurre 1901, nr. 30 kopen? Bied vanaf 125!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Petite histoire pour petits et grands enfants' - Assiette au Beurre 1901, nr. 30
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Marc Baumann - Uniek Olieverfschilderij gesigneerd, gedateerd en professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 119!
Marc Baumann (1921-2012) Frans Uniek Olieverfschilderij gesigneerd, gedateerd en professioneel ingelijst
Afmetingen 57 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Direct kopen
Robert Picault - Keramische wijnkan met handvat kopen? Bied vanaf 50!
Robert Picault (1919-2000) Frans Keramische wijnkan met handvat
Afmetingen 19 x 18 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 893 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Georges Jean Marie Haquette - Bon retour a papa kopen? Bied vanaf 800!
Georges Jean Marie Haquette (1854-1996) Frans Bon retour a papa
Afmetingen 108 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Johan Roempler - Johan Roempler signeerde met zijn Pseudoniem JEVER kopen? Bied vanaf 250!
Johan Roempler (1889-1967) Duits Frans Johan Roempler signeerde met zijn Pseudoniem JEVER
Afmetingen 65 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Villeroy en Boch - 2 delftblauwe vazen kopen? Bied vanaf 100!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans 2 delftblauwe vazen
Afmetingen 80 x 10 cm (h x b)
Gewicht 800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Francois Franc - Arc de Triomphe Parijs kopen? Bied vanaf 60!
Francois Franc (1926-1989) Frans Arc de Triomphe Parijs
Afmetingen 42 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen