Royal Limoges - De verovering van de kosmos

Royal Limoges - De verovering van de kosmos kopen? Bied vanaf 75!
Royal Limoges - De verovering van de kosmos kopen? Bied vanaf 75!Royal Limoges - De verovering van de kosmos kopen? Bied vanaf 75!Royal Limoges - De verovering van de kosmos kopen? Bied vanaf 75!Royal Limoges - De verovering van de kosmos kopen? Bied vanaf 75!Royal Limoges - De verovering van de kosmos kopen? Bied vanaf 75!
  • Royal Limoges (1797)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1974
Stijl Art Deco
Afmetingen 3 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht 365 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker

Limoges porseleinen bord, gelimiteerde oplage, met een afbeelding van Dalí uit de serie 'De verovering van de kosmos'. Het bord heeft een diameter van circa 22,5 cm. Uitstekende staat. Geen beschadigingen, barsten of zichtbare gebreken. Genummerde gelimiteerde oplage van 4000 stuks. De afbeelding van de Marsbewoner Dalí is nummer 2210.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driebergen- rijsenburg, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Royal Limoges (1797)

Frans Frans Alle items van deze designer (3)

Geplaatst door  Inessagur
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (6)
22
3
22