Inessagur
  3. Ervaren verkoper
  5. Inessagur

Inessagur

Lid sinds 2025 / Driebergen-Rijsenburg, Nederland

6 aangeboden items / 2 verkochte items

Royal Limoges - De verovering van de kosmos kopen? Bied vanaf 75!
Royal Limoges (1797) Frans De verovering van de kosmos
Afmetingen 3 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht 365 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Jan de Jong - Mascarade kopen? Bied vanaf 135!
Jan de Jong (1951) Nederlands Mascarade
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Verbronsde Sculptuur Corry Ammerlaan “Een nieuw begin” kopen? Bied vanaf 55!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Verbronsde Sculptuur Corry Ammerlaan “Een nieuw begin”
Techniek Verbronsd
Afmetingen 26 x 11 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 990 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Samen naar een hoger niveau kopen? Bied vanaf 65!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Samen naar een hoger niveau
Techniek Brons
Afmetingen 35 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 1858 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Dank voor de samenwerking kopen? Bied vanaf 65!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Dank voor de samenwerking
Techniek Verbronsd
Afmetingen 24 x 3 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 725 g
€ 65
Direct kopen
Koninklijke Tichelaar Makkum - Makkum Koninklijke Tichelaar Paradijsvogel sierbord nr B031 kopen? Bied vanaf 35!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Makkum Koninklijke Tichelaar Paradijsvogel sierbord nr B031
Afmetingen 5 x 31 x 31 cm (h x b x d)
Gewicht 830 g
€ 35
Direct kopen