Royal Limoges (1797)
De verovering van de kosmos
| Afmetingen | 3 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 365 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2025 / Driebergen-Rijsenburg, Nederland
6 aangeboden items / 2 verkochte items
| Gewicht | 365 g |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 26 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 990 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 35 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1858 g |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 24 x 3 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 725 g |
| Afmetingen | 5 x 31 x 31 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 830 g |