Milorad Bata Milhailovitch - Football

Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!
Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!Milorad Bata Milhailovitch - Football kopen? Bied vanaf 50!
  • Milorad Bata Milhailovitch (1923-2011)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1974
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 53 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage EA
Kunstenaar: Milorad Bata Milhailovitch (1923-2011)
Titel: Football
Jaartal: 1974
Techniek: Litho
Oplage: E.A.
Papiermaat: 76 x 53 cm.
Afbeeldingsmaat: 67 x 49 cm.
Conditie: Gesigneerd in potlood, enkele klein vouwtjes en verkleuring, aan de randen maar buiten de afbeelding
Normale sporen van gebruik conform de leeftijd
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Milorad Bata Milhailovitch (1923-2011)

Frans Frans Servisch Servisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Flueel
Lid sinds 2018
52 verkochte items
Alle items (5)
76 cm
53 cm