Kunstenaar: Milorad Bata Milhailovitch (1923-2011) Titel: Football Jaartal: 1974 Techniek: Litho Oplage: E.A. Papiermaat: 76 x 53 cm. Afbeeldingsmaat: 67 x 49 cm. Conditie: Gesigneerd in potlood, enkele klein vouwtjes en verkleuring, aan de randen maar buiten de afbeelding
Goed
Normale sporen van gebruik conform de leeftijd
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00