Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm

Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!
Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!
  • Loic Tuhal (1968)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Street Art
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 120 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 124 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Olie op doek van Loic Thuhal
  • Ingelijst in baklijst
  • Wordt geleverd met certificaat

Loic Tuhal (1968)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  SvensonArt
147 verkochte items
Alle items (58)
94 cm
124 cm
90 cm
120 cm