Albert Bitran - Zonder titel

Albert Bitran - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Albert Bitran - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Albert Bitran - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Albert Bitran - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Albert Bitran - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Albert Bitran - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Albert Bitran (1929-2018)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst 91 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 200
Zeefdruk op textiel (silkscreen on artificial silk) door Texoprint. Gesigneerd in de druk l.o. Oplage: ca. 200 (niet genummerd) in de jaren 80/90 van de vorige eeuw. Texoprint (Gamma Holding NV) heeft in die tijd diverse van werken van bekende kunstenaars uitgegeven in deze druktechniek) Afmeting afbeelding 64/64 cm. Ingelijst met passe-partout achter glas.

Albert Bitran (1929-2018)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  John54
Lid sinds 2018
194 verkochte items
Alle items (12)
95 cm
91 cm
65 cm
65 cm