Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE

Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!
Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!
  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1975
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
Litho uit 1975. Blad is gelijst geweest. Blad is donker ge(ver)kleurd. Aan randen wat vouwtjes en een nog meer donkere lijn.
Oplage 37/50.
Afmeting  65x 48,5 cm.
ConditieRedelijk
Verkleuring
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Mark Brusse (1937)

Nederlands Nederlands Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  kunstpeer
689 verkochte items
Alle items (43)
48 cm
65 cm