Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières

Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!
Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!
  • Royal Limoges (1797)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Fifties
Afmetingen 8 x 27 x 17 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
In zeer goede staat zijnde 'Philippe Deshoulieres' serveerkom c.q. schaal van Frans porselein gemaakt door Royal Limoges Jardin uit Frankrijk. Schaal is in keurige staat zonder chips, scheurtjes of beschadigingen. Zie merking onderzijde schaal op foto's.

Dit prachtige bord van Philippe Deshoulieres is een waar meesterwerk van Franse porselein artistiek. Geproduceerd in Limoges, heeft het bord een verbluffend ontwerp geïnspireerd op de Jardin Royal, dat een vleugje elegantie toevoegt aan elke tafelsetting. Het hoogwaardige porseleinmateriaal zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur, waardoor het perfect is voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Of u nu een verzamelaar bent of gewoon op zoek bent naar een unieke aanvulling op uw serviescollectie, dit bord zal zeker indruk maken.
zie foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Royal Limoges (1797)

Frans Frans Alle items van deze designer (2)

Geplaatst door  Tonio1957
Lid sinds 2025
1 verkochte items
Alle items (2)
27
8
17