Tonio1957
  3. Ervaren verkoper
  5. Tonio1957

Tonio1957

Lid sinds 2025 / Dongen, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Royal Boch - 2 keramische Delfts blauwe wandborden kopen? Bied vanaf 35!
Royal Boch (1841) Belgisch 2 keramische Delfts blauwe wandborden
Afmetingen 39 x 39 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!
Royal Limoges (1797) Frans Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières
Afmetingen 8 x 27 x 17 cm (h x b x d)
€ 50
August Walther & Sohne AG - Vintage glazen ovale serveerschaal met rode 'teardrops' kopen? Bied vanaf 40!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Vintage glazen ovale serveerschaal met rode 'teardrops'
Afmetingen 3.5 x 22 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht 1260 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40