Royal Limoges (1797)
Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières
| Afmetingen | 8 x 27 x 17 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2025 / Dongen, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
| Afmetingen | 39 x 39 x 6 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 3.5 x 22 x 30 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1260 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |