Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm
Omschrijving
Georges Braque (1882-1963)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Litho
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Georges Braque (1882-1963). Lot van 2 stuks. Titel: "La forme et la couleur..." + "Dans deux choses estimés...". Zwart-wit lithografie. Signatuur in de plaat. Geen nummering. Geen print of offset, maar kwaliteit lithografie op goed papier. Blad: 60x45cm. Proper blad.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Zeer Goed
Proper blad.
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 12,50
Naar Nederland
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 25,00
Naar België
€ 12,50