Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm

Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!
Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!Georges Braque - LOT VAN 2 STUKS / ZW-W LITHO / 60x45cm kopen? Bied vanaf 45!
  • Georges Braque (1882-1963)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Georges Braque (1882-1963).
Lot van 2 stuks.
Titel: "La forme et la couleur..." + "Dans deux choses estimés...".
Zwart-wit lithografie.
Signatuur in de plaat.
Geen nummering.
Geen print of offset, maar kwaliteit lithografie op goed papier.
Blad: 60x45cm.
Proper blad.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Proper blad.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00
Naar België € 12,50