5. Kubisme

Kubisme

Opgericht in 1907

Kubisme

Het kubisme is een stroming binnen de moderne kunst van de 20e eeuw. Het kubisme was vernieuwend omdat het met een ander perspectief werkte. Verschillende kanten van hetzelfde voorwerp worden weergegeven in kubistische werken. Er werden op het canvas meerdere gezichtspunten gemaakt, wat leidt tot het gevoel van diepte wanneer men naar het werk kijkt. Tegelijkertijd komt het werk de ruimte van de toeschouwer in. Een kubistisch werk lijkt abstract en geometrisch, maar het beeldt bestaande voorwerpen uit. De spanning tussen het driedimensionale op het tweedimensionale doek speelt dus een grote rol in het kubisme. Daarnaast werden de decoratieve kwaliteiten die bij de andere avant-garde kunsten een rol speelden ook afgewezen.

Er worden 15 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!
Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie

Affiches

Geplaatst doorbarb52

TechniekOffset
Afmetingen71 cm x 64 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Sonia Delaunay - Euterpe kopen? Bied vanaf 50!
Sonia Delaunay - Euterpe

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1979
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
Pablo Picasso - vgl.: Suite Vollard, 1930 - 1937 kopen? Bied vanaf 99!
Pablo Picasso - vgl.: Suite Vollard, 1930 - 1937

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorwhats_Fine_Art

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.1 cm x 65.3 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - Portraits Imaginaires kopen? Bied vanaf 55!
Pablo Picasso - Portraits Imaginaires

Affiches

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1977
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Bernard Aubertin - Verbrand boek op hout in plexiglas box, Livre brulé kopen? Bied vanaf 500!
Bernard Aubertin - Verbrand boek op hout in plexiglas box, Livre brulé

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2010
TechniekOverig
Afmetingen45 cm x 55 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Pablo Picasso - Le vieux Roi kopen? Bied vanaf 1500!
Pablo Picasso - Le vieux Roi

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorWimvp

Jaartal1959
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Jacques Villon - Laus Veneris - naakt kopen? Bied vanaf 45!
Jacques Villon - Laus Veneris - naakt

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1956
TechniekVaria
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1956
TechniekVaria

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1956
TechniekVaria
Jacques Villon - Laus Veneris - portret kopen? Bied vanaf 45!
Jacques Villon - Laus Veneris - portret

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1956
TechniekVaria

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1956
TechniekVaria
Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Andre Masson - Orpheus - Parijs 1972 kopen? Bied vanaf 180!
Andre Masson - Orpheus - Parijs 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVBTj

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII kopen? Bied vanaf 300!
Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPochoirArt

Jaartal1973
TechniekVaria
Afmetingen65.3 cm x 50.01 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Hans Hartung - Grote litho kopen? Bied vanaf 550!
Hans Hartung - Grote litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen101 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst