KUNSTHUIS_BE
  3. Ervaren verkoper
  5. KUNSTHUIS_BE

KUNSTHUIS_BE

Lid sinds 2015 / Brasschaat, België

21 aangeboden items / 750 verkochte items

Jan Voss - LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss (1936) Duits Frans LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Raymond Moretti - FIGURATIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans FIGURATIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Raymond Moretti - FIGURATIE / KLEURLITHO / 89x62cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans FIGURATIE / KLEURLITHO / 89x62cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Nicolaes Visscher - DE BEWENING VAN CHRISTUS / ZW-W GRAVURE / 56x43cm / KADER / 17DE EEUWS kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaes Visscher (1618-1709) Nederlands DE BEWENING VAN CHRISTUS / ZW-W GRAVURE / 56x43cm / KADER / 17DE EEUWS
Techniek Gravure
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Raymond Moretti - L'HOMME DE LA MANCHA / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans L'HOMME DE LA MANCHA / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Guus van Eck - KLEURRIJKE SCENE / ORIGINEEL WERK / 38x43cm / SIG / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Guus van Eck (1958) Nederlands KLEURRIJKE SCENE / ORIGINEEL WERK / 38x43cm / SIG / PASSE-PARTOUT
Techniek Aquarel
Afmetingen 18 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 50
2 biedingen
Geert Vrijdag - HAVEN / KLEURZEEFDRUK / 68x82cm / SIG / 1995 / PASSE-PARTOUT + RUG kopen? Bied vanaf 45!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands HAVEN / KLEURZEEFDRUK / 68x82cm / SIG / 1995 / PASSE-PARTOUT + RUG
Afmetingen 46 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Paul Huf - AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Techniek C-Print
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Techniek C-Print
Afmetingen 58 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!
Louttre B. (1926) Frans PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG
Techniek Carborundum
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Nico Vrielink - HALFNAAKTE ZITTENDE VROUW / KLEURZEEFDRUK / 62x61cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!
Nico Vrielink (1958) Nederlands HALFNAAKTE ZITTENDE VROUW / KLEURZEEFDRUK / 62x61cm / SIG
Afmetingen 62 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!
Johannes Vennekamp (1935) Duits LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Bart Boumans - HOLLANDS LANDSCHAP / KLEURLITHO / 42x49cm / 1973 kopen? Bied vanaf 20!
Bart Boumans (1940) Nederlands HOLLANDS LANDSCHAP / KLEURLITHO / 42x49cm / 1973
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Simon Moulijn - BOMEN NAAST DE RIVIER / ZW-W LITHO / 22x29cm / 1906 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 20!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands BOMEN NAAST DE RIVIER / ZW-W LITHO / 22x29cm / 1906 / PASSE-PARTOUT
Techniek Gravure
Afmetingen 14 x 20 cm (h x b)
€ 20