Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971

Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!Guillaume Le Roy - ELLEN / KLEURHOUTSNEDE / 92x62cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 75!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1971
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 92 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 30/35
Guillaume Le Roy (1938-2008).
Titel: "Ellen".
Kleurhoutsnede op Chinees papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 30/35.
1971.
Blad: 92x62cm.
Proper blad. Deuken boord boven.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00
Naar België € 12,50