Oskar Dalvit - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969

Oskar Dalvit - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969 kopen? Bied vanaf 45!
Oskar Dalvit - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969 kopen? Bied vanaf 45!Oskar Dalvit - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969 kopen? Bied vanaf 45!Oskar Dalvit - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969 kopen? Bied vanaf 45!Oskar Dalvit - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969 kopen? Bied vanaf 45!Oskar Dalvit - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 84x59cm / SIG / 1969 kopen? Bied vanaf 45!
  • Oskar Dalvit (1911-1975)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1969
Techniek Litho
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 84 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 242/280
Oskar Dalvit (1911-1975).
Abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 242/280.
1969.
Blad: 84x59cm.
Proper blad. Golving door het oprollen. Verso boord boven miniem papierschade.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

ConditieRedelijk
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00
Naar België € 12,50

Oskar Dalvit (1911-1975)

Zwitsers Zwitsers Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
755 verkochte items
Alle items (33)
59 cm
84 cm