3. items
  5. Land

Zwitserland Zwitserland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zwitsers.

Daniel Spoerri - Médecine Opératoire, Intestin - Signierter nummerierter Grafik - nur 99 Ex. kopen? Bied vanaf 190!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Operative Medicine, Darm - Gesigneerde genummerde afbeelding - slechts 99 exemplaren.
TechniekOffset
Afmetingen59.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Hans Rudolf Giger - "Passage" 1971 - Auflage 70 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 750!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers "Slangenlandschap" 1984-2008 - samenwerking met
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Max Bill - Kleurenzeefdruk COMPOSITIE in KLEUR kopen? Bied vanaf 50!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Kleurenzeefdruk COMPOSITIE in KLEUR
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Michel Comte - SOFIA COPPOLA 1993 kopen? Bied vanaf 100!
Michel Comte (1954) Frans Zwitsers SOFIA COPPOLA
TechniekC-Print
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 100
Franz Eggenschwiler - >Idol< kopen? Bied vanaf 40!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers >Idol<
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Franz Eggenschwiler - > Buona rotti < kopen? Bied vanaf 40!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers > Buona rotti <
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen61 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Alex Kayser - Artistportrait Paul Jenkins kopen? Bied vanaf 150!
Alex Kayser (1949-2015) Zwitsers Kunstenaarsportret Paul Jenkins
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen15 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Alex Kayser - Artistportrait John Clem Clarke kopen? Bied vanaf 150!
Alex Kayser (1949-2015) Zwitsers Kunstenaarsportret John Clem Clarke
Afmetingen15 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jean Tinguely - La fontaine Stravinsky kopen? Bied vanaf 50!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers La fontaine Stravinsky
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 50
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 79
Jan Hubertus - Geertruidenberg kopen? Bied vanaf 1!
Jan Hubertus (1920-1995) Zwitsers Nederlands Geertruidenberg
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
€ 1
Bernhard Luginbühl - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 150!
Bernhard Luginbühl (1929-2011) Zwitsers OHNE TITEL
TechniekLitho
Afmetingen57 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Hans Thomann - Mensch I kopen? Bied vanaf 90!
Hans Thomann (1957) Zwitsers Menselijke ik
TechniekEts
Afmetingen37 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Hans Thomann - Mensch II kopen? Bied vanaf 90!
TechniekEts
Afmetingen37 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Hans Thomann - Mensch III kopen? Bied vanaf 90!
TechniekEts
Afmetingen37 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Alfred Glaus - zonder titel (berglandschap) kopen? Bied vanaf 30!
Alfred Glaus (1890-1971) Zwitsers zonder titel (berglandschap)
TechniekLitho
Afmetingen46 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Theophile Alexandre Steinlen - Militair met dame kopen? Bied vanaf 30!
Theophile Alexandre Steinlen (1859-1923) Zwitsers Frans Militair met dame
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Hans Hafor Forster (1917-1994) Zwitsers Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 36
Alberto Giacometti - Surreal woman kopen? Bied vanaf 100!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Surreal woman
TechniekLitho
Afmetingen37.5 x 27.5 cm (h x b)
€ 100
Paul Klee - "Das Universum Klee" - 2008 kopen? Bied vanaf 50!
Paul Klee (1879-1940) Zwitsers "Das Universum Klee" - 2008
TechniekSoftcover
Afmetingen29.5 x 24 cm (h x b)
€ 50
Max Bill - Max Bill - Geometrie in Kleur - Kleurenzeefdruk uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Max Bill - Geometrie in Kleur - Kleurenzeefdruk uit 1972
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
€ 55
Daniel Spoerri - (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Alfred Kolb - Bauernhof kopen? Bied vanaf 100!
Alfred Kolb (1878-1958) Zwitsers Bauernhof
Afmetingen28 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Albert Servaes - Christus in de hof van Olijven kopen? Bied vanaf 950!
Albert Servaes (1883-1966) Belgisch Zwitsers Christus in de hof van Olijven
TechniekHoutskool
Afmetingen34 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Albert Servaes - De kus van Judas kopen? Bied vanaf 850!
Albert Servaes (1883-1966) Belgisch Zwitsers De kus van Judas
TechniekHoutskool
Afmetingen40 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Johannes Hüppi - Danae kopen? Bied vanaf 210!
Johannes Hüppi (1965) Zwitsers Danaë
TechniekEts
Afmetingen25 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 210
Christian Megert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!
Christian Megert (1936) Zwitsers Duits zonder titel
Afmetingen71 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 155
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Eine völlig verweste Leiche) kopen? Bied vanaf 480!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Die Morduntersuchung (Eine völlig verweste Leiche)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 480
Otto Bachmann - Original-Farblithografien auf Büttenpapier. kopen? Bied vanaf 160!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Original-Farblithografien auf Büttenpapier.
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 160
Hans Rudolf Giger - "Passage" 1971 - Auflage 70 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 800!
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Hans Rudolf Giger - "Schlangenlandschaft" - Kooperation mit Martin Schwarz - Auflage 30 - signiert kopen? Bied vanaf 700!
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Jean Tinguely - Grote poster Paleis voor Schone Kunsten, Brussel - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers Grote poster Paleis voor Schone Kunsten, Brussel - 1982
TechniekOffset
Afmetingen99 x 61 cm (h x b)
€ 75
Franz Eggenschwiler - Frau in der Lampe kopen? Bied vanaf 40!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Frau in der Lampe
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jaeger-LeCoultre - Tischuhr kopen? Bied vanaf 750!
Jaeger-LeCoultre (1833) Zwitsers Tafelklok
Afmetingen19 x 14 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht300 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 750
Hans Rudolf Giger - "Schlangenlandschaft" - UNIKAT - handsigniert kopen? Bied vanaf 1500!
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500
Kurt Josef Haas - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Fantasie I, II kopen? Bied vanaf 25!
Kurt Josef Haas (1935) Zwitsers Twee handgesigneerde zeefdrukken: Fantasie I, II
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
François de Ribaupierre - Zwitserse portretten kopen? Bied vanaf 50!
François de Ribaupierre (1886-1981) Zwitsers Zwitserse portretten
TechniekLitho
Afmetingen17 x 17 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Oskar Dalvit - FARBHOLZSCHNITT signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Oskar Dalvit (1911-1975) Zwitsers "JIJ SPEELT" lithografie ondertekend
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jacques Laissue - zwei große Herzen mit einem kleinen Herz (genauer Titel ist nicht bekannt) kopen? Bied vanaf 1000!
Jacques Laissue (1939-2010) Frans Zwitsers zwei große Herzen mit einem kleinen Herz (genauer Titel ist nicht bekannt)
Afmetingen132.5 x 162.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000