3. items
  5. Land

Zwitserland Zwitserland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zwitsers.

Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Max Bill - Zeefdruk, compositie met wit centrum kopen? Bied vanaf 60!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Zeefdruk, compositie met wit centrum
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
€ 60
Benjamin Vautier - ceci est un original kopen? Bied vanaf 1500!
Benjamin Vautier (1935) Frans Zwitsers ceci est un original
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 55 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Otto Bachmann - Bachmann, Otto Farblithographie "Harlekin" kopen? Bied vanaf 75!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Bachmann, Otto kleurenlitho "Harlekijn"
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
€ 75
Kurt Josef Haas - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Fantasie I, II kopen? Bied vanaf 25!
Kurt Josef Haas (1935) Zwitsers Twee handgesigneerde zeefdrukken: Fantasie I, II
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hans Rudolf Giger - PATENT OCHSNER kopen? Bied vanaf 1000!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers PATENT OCHSNER
Afmetingen 79 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Jaeger-LeCoultre - Tischuhr kopen? Bied vanaf 749!
Jaeger-LeCoultre (1833) Zwitsers Tafelklok
Afmetingen 18 x 14 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 749
Jan de Beijer - Afbeelding van kasteel Nederhorst. Gravure. kopen? Bied vanaf 27!
Jan de Beijer (1703-1780) Nederlands Zwitsers Afbeelding van kasteel Nederhorst. Gravure.
Techniek Gravure
Afmetingen 22 x 26 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 27
Ernst Ludwig Kirchner - Abtrieb der Kühe - Radierung von 1922 kopen? Bied vanaf 5900!
Ernst Ludwig Kirchner (1880-1938) Duits Zwitsers Het drijven van de koeien - ets uit 1922
Techniek Ets
Afmetingen 35.2 x 45.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.900
Gilles Jonemann - Unieke quartz ring van Gilles Jonemann kopen? Bied vanaf 1200!
Gilles Jonemann (1944) Zwitsers Unieke quartz ring van Gilles Jonemann
Techniek Goud
Afmetingen 3.5 x 3 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 21.9 g
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 1.200
Martin Schwarz - Bewegung in Picasso Bildern - 1998 Handsignierter Orig.Siebdruck kopen? Bied vanaf 95!
Martin Schwarz (1946) Zwitsers KUBISTISCHE PICASSO MONA LISA -Martin SCHWARZ 1998 Handgesigneerde originele zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Edward Stiefel - Schiffsbrüchig - 1920 - Handsignierte OriginalLithographie - SCHWEIZ kopen? Bied vanaf 85!
Edward Stiefel (1875-1968) Zwitsers Schipbreuk - 1920 - Handgesigneerde originele litho - ZWITSERLAND
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Eugen Meier - Hump Yard | Blue Space | Dark | Relief | Crowd | Collection of 5 works! kopen? Bied vanaf 690!
Eugen Meier (1936) Zwitsers Hump Yard | Blue Space | Dark | Relief | Crowd | Collection of 5 works!
Techniek Collage
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 690
Hans Rudolf Giger - Signed Art Card "Biomechanical Landscape II" + Taschen Art Book HR Giger kopen? Bied vanaf 239!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers Signed Art Card "Biomechanical Landscape II" + Taschen Art Book HR Giger
Techniek Offset
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 239
Alberto Giacometti - Buste kopen? Bied vanaf 350!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Enveloppen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Hans Erni - Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Ertrinkungstod) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Afmetingen 59 x 79 cm (h x b)
Drager Textiel
€ 570
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single kopen? Bied vanaf 395!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Techniek Stift
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Jean Tinguely - Tinguely kopen? Bied vanaf 175!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers Tinguely
Techniek Offset
Afmetingen 99 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 79
Jan de Beijer - Stadsmarkt Rhenen kopen? Bied vanaf 30!
Jan de Beijer (1703-1780) Nederlands Zwitsers Stadsmarkt Rhenen
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977 kopen? Bied vanaf 190!
Shizuko Yoshikawa (1934) Japans Zwitsers Original Siebdruck, 1977
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Hans Erni - Zwei Pferde Blau kopen? Bied vanaf 250!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Zwei Pferde Blau
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Peter Stampfli - "Lips" zeefdruk/collage , Europese Popart kopen? Bied vanaf 120!
Peter Stampfli (1937) Zwitsers "Lips" zeefdruk/collage , Europese Popart
Afmetingen 32 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Rajne Dangova - Abstracte vrouw kopen? Bied vanaf 200!
Rajne Dangova (1945) Macedonisch Zwitsers Abstracte vrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 43 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jean-Louis Getaz - oud zwisers boertje kopen? Bied vanaf 153!
Jean-Louis Getaz (1931-2002) Zwitsers oud zwisers boertje
Techniek Potlood
Afmetingen 43.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 153
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Itten (1888-1967) Zwitsers 3 boeken, o.a. het vroege werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 23.5 cm (h x b)
€ 40
Markus Raetz - tapijt-structuur kopen? Bied vanaf 125!
Markus Raetz (1941) Zwitsers tapijt-structuur
Afmetingen 175 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Willy Weber - Schweiz 1933 - 98 Unikat, Corten Stahl kopen? Bied vanaf 295!
Willy Weber (1933-1998) Zwitsers Uniek, Cortenstaal
Techniek IJzer
Afmetingen 30 x 30 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Daniel Spoerri - Médecine Opératoire, Intestin - Signierter nummerierter Grafik - nur 99 Ex. kopen? Bied vanaf 169!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Operative Medicine, Darm - Gesigneerde genummerde afbeelding - slechts 99 exemplaren.
Techniek Offset
Afmetingen 59.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Franz Eggenschwiler - 4 houtsnedes - 1989 kopen? Bied vanaf 200!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers 4 houtsnedes - 1989
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Bernhard Luginbühl - Kunstmuseum Bern kopen? Bied vanaf 60!
Bernhard Luginbühl (1929-2011) Zwitsers Kunstmuseum Bern
Techniek Litho
Afmetingen 101 x 71 cm (h x b)
€ 60
Andre Thomkins - oh cet echo kopen? Bied vanaf 60!
Andre Thomkins (1930-1985) Zwitsers oh cet echo
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 64 cm (h x b)
€ 60
Franz Eggenschwiler - > Buona rotti < kopen? Bied vanaf 40!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers > Buona rotti <
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Franz Eggenschwiler - >Idol< kopen? Bied vanaf 40!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers >Idol<
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jacques Laissue - zwei große Herzen mit einem kleinen Herz (genauer Titel ist nicht bekannt) kopen? Bied vanaf 1000!
Jacques Laissue (1939-2010) Frans Zwitsers zwei große Herzen mit einem kleinen Herz (genauer Titel ist nicht bekannt)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 132.5 x 162.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
François de Ribaupierre - Zwitserse portretten kopen? Bied vanaf 50!
François de Ribaupierre (1886-1981) Zwitsers Zwitserse portretten
Techniek Litho
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Franz Eggenschwiler - Frau in der Lampe kopen? Bied vanaf 40!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Frau in der Lampe
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 52 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40