3. items
  5. Land

Zwitserland Zwitserland

Kunst uit Zwitserland – ontdek werken van Zwitserse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Zwitserland. Hier vindt u werken van Zwitserse kunstenaars die afkomstig zijn uit Zwitserland of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Zwitserland staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Zwitserland.

Bekijk het aanbod van Zwitserse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 100!
Ernst Ludwig Kirchner (1880-1938) Duits Zwitsers Portret van Gerda
Techniek Giclée
Afmetingen 92 x 70 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Max Ernst - Rote Blume - Lithografie in beperkte oplage - 1960 - Mourlot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Rote Blume - Lithografie in beperkte oplage - 1960 - Mourlot - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 37.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 350
Max Ernst - Een liefdeslied - 1958 - Originele litho kopen? Bied vanaf 80!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Een liefdeslied - 1958 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 80
Hermann Hesse - Klingsors letzter Sommer kopen? Bied vanaf 390!
Hermann Hesse (1877-1962) Zwitsers Klingsors laatste zomer
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 36 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 390
Max Ernst - Max Ernst kopen? Bied vanaf 20!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Max Ernst
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 20
Max Ernst - Max Ernst CHARTA kopen? Bied vanaf 20!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Max Ernst CHARTA
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 20
Paul Klee - Général en chef kopen? Bied vanaf 75!
Paul Klee (1879-1940) Zwitsers Général en chef
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 60 cm (h x b)
€ 75
Vitra - 4 x Vitra Tom Tac draaistoelen by Ron Arad uit 1999 kopen? Bied vanaf 450!
Vitra (1950) Zwitsers 4 x Vitra Tom Tac draaistoelen by Ron Arad uit 1999
Afmetingen 75 x 64 x 54 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 450
Hans Erni - Tekening van een moeder met kind in het boek Israel 1971 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Tekening van een moeder met kind in het boek Israel 1971
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Annapia Antonini - Stillleben auf dem Tisch kopen? Bied vanaf 115!
Annapia Antonini (1942) Zwitsers Stilleven op tafel
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Franz-Anatol Wyss - Landung kopen? Bied vanaf 60!
Franz-Anatol Wyss (1940) Zwitsers landing
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Max Ernst - Rêve surréaliste - Le deux Coqs. Original-Lithographie 1970 kopen? Bied vanaf 280!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Surrealistische droom / De twee hanen. Originele litho uit 1970.
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 56.5 cm (h x b)
€ 280
Direct kopen
Martin Schwarz - "Vogelflieger" 1997 - Lithographie - Auflage von 350 - signiert - (70 x 50 cm) kopen? Bied vanaf 99!
Martin Schwarz (1946) Zwitsers Lithografie - oplage 350 - gesigneerd - (70 x 50 cm)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Helmut M. Federle - Diatonic structure, vernis mou ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Helmut M. Federle (1944) Zwitsers Diatonic structure, vernis mou ets (mooi ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Franz Eggenschwiler - Taubenei und Taube kopen? Bied vanaf 40!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Taubenei und Taube
Afmetingen 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Franz Eggenschwiler - Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Max Ernst - Untiteld kopen? Bied vanaf 30!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Untiteld
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Max Ernst - "Après moi" Original-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr. 202 D kopen? Bied vanaf 90!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers "After Me" - Origineel-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr. 202 D
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Jan de Beijer - Afbeelding van kasteel Nederhorst. Gravure. kopen? Bied vanaf 20!
Jan de Beijer (1703-1780) Nederlands Zwitsers Afbeelding van kasteel Nederhorst. Gravure.
Techniek Gravure
Afmetingen 22 x 26 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Pravoslav Sovak - Landschjaft kopen? Bied vanaf 85!
Pravoslav Sovak (1926) Slowaaks Tsjechisch Zwitsers Landschjaft
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Ignaz Epper - 2 Duits-expressionistische litho's uit 1919 kopen? Bied vanaf 75!
Ignaz Epper (1892-1969) Zwitsers 2 Duits-expressionistische litho's uit 1919
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Graciela Rodo Boulanger - enfant avec un oiseau Litho kopen? Bied vanaf 20!
Graciela Rodo Boulanger (1935) Boliviaanse Frans Zwitsers kind met een vogel Litho
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Alberto Giacometti - ets "Annette" kopen? Bied vanaf 850!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans ets "Annette"
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 45 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Peter Stampfli - originele collage" La Bouche" collage , Panderma Editions,1971-72 kopen? Bied vanaf 95!
Peter Stampfli (1937) Zwitsers originele collage" La Bouche" collage , Panderma Editions,1971-72
Techniek Collage
Afmetingen 32 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 95
Direct kopen
Eduard von Fellenberg - Abstract, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Eduard von Fellenberg (1953) Zwitsers Abstract, zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jean-Louis Getaz - Peter Isoz des suenes picats kopen? Bied vanaf 150!
Jean-Louis Getaz (1931-2002) Zwitsers Peter Isoz des suenes picats
Techniek Potlood
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Max Ernst - Homage to Max Ernst kopen? Bied vanaf 30!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Homage to Max Ernst
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Alex Sadkowsky - Fraaie Kleurenzeefdruk "HOMMAGE aan MAX ERNST" bep. oplage (100) kopen? Bied vanaf 31!
Alex Sadkowsky (1934) Zwitsers Fraaie Kleurenzeefdruk "HOMMAGE aan MAX ERNST" bep. oplage (100)
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Alberto Giacometti - Annette - lithografie kopen? Bied vanaf 95!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Annette - lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 79
Direct kopen
Hans Rudolf Giger - Taschen uitgave kopen? Bied vanaf 29!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers Taschen uitgave
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Alberto Giacometti - „Derrière le Miroir“ Nr. 39/40 – Lust Nr. 92, 93, 94 kopen? Bied vanaf 180!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans “Achter de Spiegel” nr. 39/40 – Lust nr. 92, 93, 94
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Ben Vautier - Art is Ego kopen? Bied vanaf 149!
Ben Vautier (1935-2024) Frans Zwitsers Kunst is ego
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Albert Servaes - Monnik van orval kopen? Bied vanaf 120!
Albert Servaes (1883-1966) Belgisch Zwitsers Monnik van orval
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Theodore Bally - Figuur. Geometrie. kopen? Bied vanaf 59!
Theodore Bally (1896-1975) Zwitsers Figuur. Geometrie.
Afmetingen 39 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Jean-Louis Getaz - "Pays d'Enhaut, le chalet" - kleurenlitho - Zwitserland Schweiz kopen? Bied vanaf 75!
Jean-Louis Getaz (1931-2002) Zwitsers "Pays d'Enhaut, le chalet" - kleurenlitho - Zwitserland Schweiz
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Gabriel Pfeiffer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel Pfeiffer (1920-1991) Nederlands Amerikaans Zwitsers Zonder titel
Afmetingen 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Max Hegetschweiler - Große Farblithografie - entwurf Für Ein plakat - Mittelmeer - signiert kopen? Bied vanaf 34!
Max Hegetschweiler (1902-1995) Zwitsers Grote kleurenlitho - ontwerp voor een poster - Middellandse Zeegebied - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Alex Sadkowsky - hommage aan Max Ernst kopen? Bied vanaf 50!
Alex Sadkowsky (1934) Zwitsers hommage aan Max Ernst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Otto Bachmann - Galante Szene , handsigniert, mit Widmung kopen? Bied vanaf 75!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Gallant tafereel, handgesigneerd, met opdracht
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Christian Megert - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 49!
Christian Megert (1936) Zwitsers Duits gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Fritz Meijer - twee stadsgezichten in één lijst. kopen? Bied vanaf 80!
Fritz Meijer (1900-1969) Zwitsers twee stadsgezichten in één lijst.
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Christoffel Van Sichem - Het Paeschfeest kopen? Bied vanaf 20!
Christoffel Van Sichem (1581-1658) Nederlands Zwitsers Het Paeschfeest
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 11 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen