3. items
  5. Land

ZwitserlandZwitserland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zwitsers.

Er worden 37 kunstwerken aangeboden
Christian Megert - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Christian Megert - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1974
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franz Eggenschwiler - Handgesigneerde lithografie: Naakt Figuur kopen? Bied vanaf 19!
Franz Eggenschwiler - Handgesigneerde lithografie: Naakt FiguurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Eggenschwiler - 4 houtsnedes - 1989 kopen? Bied vanaf 200!
Franz Eggenschwiler - 4 houtsnedes - 1989Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 (2x) kopen? Bied vanaf 200!
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 (2x)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Paul Klee - affiche Klee + Cobra Het begint als kind - 2012 cobra museum kopen? Bied vanaf 1!
Paul Klee - affiche Klee + Cobra Het begint als kind - 2012 cobra museumAffiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2012
TechniekOffset
Afmetingen59 cm x 41 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willy Weber - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Willy Weber - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1974
TechniekCarborundum
Afmetingen43 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Adrien Holy - Havenarbeid kopen? Bied vanaf 45!
Adrien Holy - HavenarbeidGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE IN KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 50!
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE IN KLEUR uit 1972Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1972
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Giacometti - Annette kopen? Bied vanaf 940!
Alberto Giacometti - AnnettePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53.00 cm x 46.00 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool" kopen? Bied vanaf 60!
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1951
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Theophile Alexandre Steinlen - Les Errants - aquatint ets - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 175!
Theophile Alexandre Steinlen - Les Errants - aquatint ets - handgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen48 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theophile Alexandre Steinlen - "Walther" , Travesti - Tekening in blauw & zwart potlood kopen? Bied vanaf 250!
Theophile Alexandre Steinlen - "Walther" , Travesti - Tekening in blauw & zwart potloodTekening / Aquarel

Geplaatst doorPaulHTB

Jaartal1900
TechniekHoutskool
Afmetingen17 cm x 11 cm (h x b)
Theophile Alexandre Steinlen - "Au Tribunal" - houtskooltekening - 1890 kopen? Bied vanaf 300!
Theophile Alexandre Steinlen - "Au Tribunal" - houtskooltekening - 1890Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPaulHTB

Jaartal1890
TechniekHoutskool
Afmetingen13 cm x 17.5 cm (h x b)
Theophile Alexandre Steinlen - Portrait d'une Femme en Profile kopen? Bied vanaf 300!
Theophile Alexandre Steinlen - Portrait d'une Femme en ProfileTekening / Aquarel

Geplaatst doorPaulHTB

Jaartal1890
TechniekHoutskool
Afmetingen32 cm x 26 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Theophile Alexandre Steinlen - De ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!
Theophile Alexandre Steinlen - De ontmoetingPrenten voor 1900

Geplaatst doorPeterBu

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Erni - Grote gesigneerde en beschreven tekening in het boek Israel - 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Hans Erni - Grote gesigneerde en beschreven tekening in het boek Israel - 1971Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1971
TechniekPotlood
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 100!
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1989Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1986 kopen? Bied vanaf 49!
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1986Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1986
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen26.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Roman Signer - Roman signer, Tobias Buche, Dyanita Singh kopen? Bied vanaf 1!
Roman Signer - Roman signer, Tobias Buche, Dyanita SinghKunstboeken

Geplaatst doorRenee

TechniekOverig
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
Albert Merz - Badende vrouw | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 64!
Albert Merz - Badende vrouw | kleuren zeefdruk - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1983
Afmetingen63.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Husner - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Paul Husner - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Regula Muller - Zakdoek (unicaat) kopen? Bied vanaf 145!
Regula Muller - Zakdoek (unicaat)Schilderij

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1964
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Max Bill - "N" kopen? Bied vanaf 50!
Max Bill - "N"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1973
TechniekOffset
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Giacometti - Giacometti (Editalia-Roma) kopen? Bied vanaf 50!
Alberto Giacometti - Giacometti (Editalia-Roma)Kunstboeken

Geplaatst doorMahlfaber

Jaartal1962
TechniekHardcover
Afmetingen33 cm x 29 cm (h x b)
Marc Jurt - de waarnemer (r5) kopen? Bied vanaf 120!
Marc Jurt - de waarnemer (r5)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Beat Streuli - Tokyo kopen? Bied vanaf 680!
Beat Streuli - TokyoFotografie

Geplaatst dooropruimer

Jaartal1998
TechniekC-Print
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pochon Frères - Zilveren kandelaarset kopen? Bied vanaf 200!
Pochon Frères - Zilveren kandelaarsetSieraden

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1935
Afmetingen12 cm x 8.5 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht86 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker