Alberto Giacometti - Olivier Larronde
RIEN VOILÀ L’ORDRE
Décines, Marc Barbezat, 1959
In-4°-formaat, onder een omslag van parelmoerachtig Japans papier, met illustratie op het voorplat en bedrukking op de rug, in cassette.
31 reproducties van tekeningen buiten de tekst.
Met handgeschreven gedicht van de auteur en gesigneerd en geannoteerd door Alberto Giacometti
Exemplaar XVII, één van de XXXV exemplaren gedrukt op Japans papier, voorafgaand aan de 140 exemplaren op Arches-papier.
De omslag heeft een aantal roestvlekjes maar de gehele binnenkant is perfect gaaf en glinstert door het prachtige Japans papier met een parelmoerachtige glans.