Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd

Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!
Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!Alberto Giacometti - Rien voilà l'ordre - gesigneerd kopen? Bied vanaf 990!
  • Alberto Giacometti (1901-1966)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1959
Techniek Softcover
Onderwerp Beeldende Kunst
Afmetingen 28.5 x 23 cm (h x b)

Alberto Giacometti - Olivier Larronde
RIEN VOILÀ L’ORDRE
Décines, Marc Barbezat, 1959

In-4°-formaat, onder een omslag van parelmoerachtig Japans papier, met illustratie op het voorplat en bedrukking op de rug, in cassette.
31 reproducties van tekeningen buiten de tekst.
Met handgeschreven gedicht van de auteur en gesigneerd en geannoteerd door Alberto Giacometti
Exemplaar XVII, één van de XXXV exemplaren gedrukt op Japans papier, voorafgaand aan de 140 exemplaren op Arches-papier.
De omslag heeft een aantal roestvlekjes maar de gehele binnenkant is perfect gaaf en glinstert door het  prachtige Japans papier met een parelmoerachtige glans.
De kaft vertoont roestvlekjes maar de gehele binnenkant is perfect gaaf!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudsbergen, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 45,00