3. items
  5. Land

Italië Italië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Italiaans.

Maurizio Giongo - " SERA", Ölgemälde auf Leinwand, signiert, datiert 2000 kopen? Bied vanaf 79!
Maurizio Giongo (1947) Italiaans "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Afmetingen100 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Bruno Bruni - Fiori signed kopen? Bied vanaf 45!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Fiori tekende
TechniekOffset
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Innocenzo Melani - Fotolito kopen? Bied vanaf 150!
Innocenzo Melani (1933) Italiaans Fotolito
Afmetingen32 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Silvio Formichetti - Piano / Ricordi kopen? Bied vanaf 349!
Silvio Formichetti (1969) Italiaans Piano / Ricordi
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Gianni Cacciarini - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002 kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans ingelijste zeefdruk: de brug - 2002
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
GALO - Jocker kopen? Bied vanaf 150!
GALO (1972) Italiaans Jocker
TechniekSpuitbus
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Edmondo Bacci - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Edmondo Bacci (1913-1978) Italiaans zonder titel
TechniekSjabloondruk
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911 kopen? Bied vanaf 150!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 x 24 cm (h x b)
€ 150
Giancarlo Pozzi - 5 RADIERUNGEN " TORNO A SPIARE LE MAREE " 1976 kopen? Bied vanaf 500!
Giancarlo Pozzi (1938) Italiaans 5 RADIERUNGEN "IK BEN TERUG NAAR HET SPIONEREN VAN DE GETIJDEN" 1976
TechniekEts
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Giuseppe Tarantino - Meisje kopen? Bied vanaf 15!
Giuseppe Tarantino (1916-1999) Italiaans Meisje
TechniekPotlood
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Pietro Poletti - Olieverf op doek, Un uovo nuovo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Pietro Poletti (1941) Italiaans Olieverf op doek, Un uovo nuovo - Ingelijst
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Mario Radice - Compositione Astratta Verde kopen? Bied vanaf 200!
Mario Radice (1898-1987) Italiaans Groene abstracte compositie
TechniekLitho
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Gianni Cacciarini - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Antonio Carbonati - Rome, Ponte Sestio kopen? Bied vanaf 150!
Antonio Carbonati (1893-1956) Italiaans Rome, Ponte Sestio
TechniekEts
Afmetingen34 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Carlo Moretti - Opaline Florance vaas met vlammen: vetreria di borgonovo kopen? Bied vanaf 75!
Carlo Moretti (1958) Italiaans Opaline Florance vaas met vlammen: vetreria di borgonovo
Afmetingen20 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 75
Cenedese - Murano 10 Stuks. kopen? Bied vanaf 250!
Cenedese (1946) Italiaans Murano 10 Stuks.
Afmetingen16.5 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht150 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Antonio Corpora - Zonder titel kopen? Bied vanaf 500!
Antonio Corpora (1909-2004) Italiaans Zonder titel
Afmetingen125 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Aldo Rossi - Ontwerp voor kop van zuid kopen? Bied vanaf 250!
Aldo Rossi (1931-1997) Italiaans Ontwerp voor kop van zuid
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen13 x 8 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 250
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV kopen? Bied vanaf 75!
Ennio Morlotti (1910-1992) Italiaans Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Alfredo Barbini - presse-papier met ingesloten luchtbel kopen? Bied vanaf 95!
Alfredo Barbini (1912-2007) Italiaans presse-papier met ingesloten luchtbel
Afmetingen6 x 9 cm (h x b)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Giovanni Bragolin - Huilende kinderen kopen? Bied vanaf 150!
Giovanni Bragolin (1911-1981) Italiaans Huilende kinderen
Afmetingen76 x 62 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Andrea Pagnacco (1937) Italiaans Carnaval, zeefdruk
Afmetingen69 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Alessi - fondueset kopen? Bied vanaf 100!
Alessi (1921) Italiaans fondueset
Afmetingen21 x 24 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Massimo Rao - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Massimo Rao (1950-1996) Italiaans Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Guzzini - Schalencombinatie kopen? Bied vanaf 50!
Guzzini Italiaans Schalencombinatie
Afmetingen35 x 21 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht400 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Alberto Giacometti - Surreal woman kopen? Bied vanaf 100!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Surreal woman
TechniekLitho
Afmetingen37.5 x 27.5 cm (h x b)
€ 100
Giacomo Mantegazza - (1853 - 1920) Corteggiamento ( Het hof maken ) kopen? Bied vanaf 700!
Giacomo Mantegazza (1853-1920) Italiaans (1853 - 1920) Corteggiamento ( Het hof maken )
Afmetingen95 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 700
Ferdinand Luigini - Sleepboot kopen? Bied vanaf 55!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Sleepboot
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Enrico Baj - Dans van de generaal kopen? Bied vanaf 79!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans Dans van de generaal
Afmetingen53 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Zoran Music - 'Ritratto' kopen? Bied vanaf 345!
Zoran Music (1909-2005) Italiaans 'Portret'
TechniekLitho
Afmetingen46 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Lucio Fontana - Einladungskarte Galerie Ziegler Zürich kopen? Bied vanaf 275!
Lucio Fontana (1899-1968) Argentijns Italiaans Uitnodigingskaart voor Galerie Ziegler Zürich
TechniekLitho
Afmetingen15 x 21 cm (h x b)
€ 275
Berga Joaquim DOMENE - Herz 4 Dame kopen? Bied vanaf 180!
Berga Joaquim DOMENE (1948) Italiaans Herz 4 Dame
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Raffaele Rossi - Al imbrunire kopen? Bied vanaf 145!
Raffaele Rossi (1956) Italiaans Al imbrunire
Afmetingen54 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 145
Bruno Bruni - "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Stefano Cavallo - Invocazione kopen? Bied vanaf 25!
Stefano Cavallo (1913-1997) Italiaans Invocazione
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Bruno Bruni - My Dog - Meneloa - Giclèe 2017 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans My Dog - Meneloa - Giclèe 2017 - handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56.7 x 50.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Marcello Avenali - interior with two women kopen? Bied vanaf 60!
Marcello Avenali (1912-1981) Italiaans interior with two women
TechniekLitho
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ferdinand Luigini - Landleven - lithografie kopen? Bied vanaf 95!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Landleven - lithografie
TechniekLitho
Afmetingen65 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Bitossi - Rimini vaas - vintage kopen? Bied vanaf 65!
Bitossi (1871) Italiaans Rimini vaas - vintage
Afmetingen16 x 8 cm (h x b)
Gewicht385 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Amilcare Santini - Vrouwen beeld. kopen? Bied vanaf 99!
Amilcare Santini (1910-1975) Italiaans Vrouwen beeld.
TechniekOverig
Afmetingen65 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Venini - Murano Fazzaletto kopen? Bied vanaf 400!
Venini (1921) Italiaans Murano Fazzaletto
Afmetingen17 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 400
Milvia Maglione - zeefdruk: La Feuille (het blad) kopen? Bied vanaf 49!
Milvia Maglione (1934) Italiaans zeefdruk: La Feuille (het blad)
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Cenedese - Venetiaans Murano schaal kristalglas glas object vintage kopen? Bied vanaf 125!
Cenedese (1946) Italiaans Venetiaans Murano schaal kristalglas glas object vintage
Afmetingen23 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 125
Fratelli Toso - Venetiaans Murano schaal fruitschaal kristal 60 cm kopen? Bied vanaf 100!
Fratelli Toso (1854) Italiaans Venetiaans Murano schaal fruitschaal kristal 60 cm
Afmetingen19 x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 100
illy Art Collection - expresso kopjes kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans expresso kopjes
Afmetingen6.5 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Guzzini - schaalcombinatie in blauw/wit kopen? Bied vanaf 50!
Guzzini Italiaans schaalcombinatie in blauw/wit
Afmetingen35 x 22 x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht400 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Mimmo Rotella - Elvis Presley - Blue Hawaii kopen? Bied vanaf 395!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Elvis Presley - Blue Hawaii
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Marcello Morandini - Composition 700 kopen? Bied vanaf 250!
Marcello Morandini (1940) Italiaans Samenstelling 700
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 250