Ferdinand Luigini - Boer met twee paarden kopen? Bied vanaf 25!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Boer met twee paarden
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Marcello Morandini - Bianco e Nero - Ausstellungsplakat Museum Ritter 2006 kopen? Bied vanaf 50!
Marcello Morandini (1940) Italiaans Bianco e Nero - Tentoonstellingsposter Museum Ritter 2006
Techniek Offset
Afmetingen 84.1 x 59.4 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 65!
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Karl Hofer - Javanische Tänzerin. Original-Lithografie,1921 kopen? Bied vanaf 250!
Karl Hofer (1878-1955) Duits Italiaans Javaanse danseres. Originele litho, 1921
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Ferdinand Luigini - trekpaarden kopen? Bied vanaf 65!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans trekpaarden
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Enrico Bressan - Cubo de Basura - Siebdruck 2003 handsigniert und nummeriert Auflage 75 Ex. kopen? Bied vanaf 75!
Enrico Bressan (1964) Italiaans Cubo de Basura - zeefdruk 2003 handgesigneerd en genummerd, oplage 75 exemplaren.
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aldo Londi - Vetrara schaaltje kopen? Bied vanaf 35!
Aldo Londi (1911-2003) Italiaans Vetrara schaaltje
Afmetingen 5 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 423 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Cenedese - Glasobject kopen? Bied vanaf 60!
Cenedese (1946) Italiaans Glasobject
Afmetingen 37 x 17 cm (h x b)
Gewicht 1847 g
€ 60
Direct kopen
Marco Kooiman - Acryl op doek, Buoi in piazza - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Marco Kooiman Nederlands Italiaans Zimbabwaanse Acryl op doek, Buoi in piazza - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Salvatore Quasimodo - Desiderio kopen? Bied vanaf 150!
Salvatore Quasimodo (1901-1968) Italiaans Desiderio
Techniek Potlood
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Salvatore Quasimodo - De bloem kopen? Bied vanaf 150!
Salvatore Quasimodo (1901-1968) Italiaans De bloem
Techniek Potlood
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Giuseppe Capogrossi - Surface rouge et noire - Pochoir - 1957 kopen? Bied vanaf 60!
Giuseppe Capogrossi (1900-1972) Italiaans Surface rouge et noire - Pochoir - 1957
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Mimmo Paladino - Alceo, from the Greek Poets kopen? Bied vanaf 1150!
Mimmo Paladino (1948) Italiaans Alceo, from the Greek Poets
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 172 x 238 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.150
Direct kopen
Ennio Finzi - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Ennio Finzi (1931) Italiaans Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Giovanni Vetere - Moeder met kinderen kopen? Bied vanaf 165!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Moeder met kinderen
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 165
Direct kopen
Andrea Pagnacco - Portret zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Andrea Pagnacco (1937) Italiaans Portret zonder titel
Afmetingen 70 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Eliseo Mattiacci - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Eliseo Mattiacci (1940-2019) Italiaans Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Afmetingen 71 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Gianni Cacciarini - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans Ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Selwyn Senatori - Zeefdruk: l'antipasta kopen? Bied vanaf 125!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Zeefdruk: l'antipasta
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 99!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Zeefdruk: Valentina
Afmetingen 35 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Piero Manzoni - Merda d’artista. kopen? Bied vanaf 70!
Piero Manzoni (1933-1963) Italiaans Merda d’artista.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 7 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 100 g
€ 70
Direct kopen
Paolo SIMONCINI - Donna del santuario di diana di nemi kopen? Bied vanaf 50!
Paolo SIMONCINI Italiaans Donna del santuario di diana di nemi
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 4 x 4 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Driade - Fabio Novembre fauteuils kopen? Bied vanaf 750!
Driade (1968) Italiaans Fabio Novembre fauteuils
Afmetingen 135 x 90 x 83 cm (h x b x d)
Gewicht 35000 g
€ 750
Direct kopen
Joseph Carmine - AMSTERDAM, Bloemenmarkt en het Singel in Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Joseph Carmine (1749-1823) Duits Italiaans AMSTERDAM, Bloemenmarkt en het Singel in Amsterdam
Techniek Gravure
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Flavio Poli - "Tier" von Flavio Poli für Seguso 1955 kopen? Bied vanaf 1550!
Flavio Poli (1900-1984) Italiaans "Animal" van Flavio Poli voor Seguso 1955
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 1.550
Direct kopen
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV kopen? Bied vanaf 75!
Ennio Morlotti (1910-1992) Italiaans Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Giuseppe Santomaso - AUS " EPITAPH HARTMANN AMADEUS " kopen? Bied vanaf 100!
Giuseppe Santomaso (1907-1990) Italiaans UIT " GRAFSCHRIFT HARTMANN AMADEUS "
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Alberto Giacometti - ets "Annette" kopen? Bied vanaf 850!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans ets "Annette"
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 45 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Marino Marini - ets "L'idea" kopen? Bied vanaf 590!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans ets "L'idea"
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 590
Direct kopen
Giuseppe Santomaso - Verona, Erker Treffen 3 kopen? Bied vanaf 85!
Giuseppe Santomaso (1907-1990) Italiaans Verona, Erker Treffen 3
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Giovanni Vetere - Moeder met spelende kinderen kopen? Bied vanaf 165!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Moeder met spelende kinderen
Afmetingen 70 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 165
Direct kopen
Real Fabbrica Capodimonte - prachtig beeld met vaas kopen? Bied vanaf 110!
Real Fabbrica Capodimonte (1739) Italiaans prachtig beeld met vaas
Afmetingen 29 x 36 cm (h x b)
Gewicht 2 g
€ 110
Direct kopen
Emilio Tadini - Color&Co kopen? Bied vanaf 100!
Emilio Tadini (1927-2002) Italiaans Color&Co
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Sergio Agostini - Topografische Kaart IT kopen? Bied vanaf 150!
Sergio Agostini (1921-2005) Italiaans Topografische Kaart IT
Techniek Computerprint
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Andrea Serra - Keramieken beeld: vrouwen torso kopen? Bied vanaf 275!
Andrea Serra (1981) Italiaans Keramieken beeld: vrouwen torso
Techniek Keramiek
Afmetingen 25.5 x 12 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 988 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Franco Gentilini - Giardani incantati, litho kopen? Bied vanaf 55!
Franco Gentilini (1909-1981) Italiaans Giardani incantati, litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Giambattista Remondini - Prospectus Amaenissimus Areae Divi Marci Venetiarum. kopen? Bied vanaf 125!
Giambattista Remondini (1713-1773) Italiaans Prospectus Amaenissimus Areae Divi Marci Venetiarum.
Techniek Gravure
Afmetingen 46.5 x 57 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Giuseppe Bessi - Buste kopen? Bied vanaf 400!
Giuseppe Bessi (1857-1922) Italiaans Buste
Techniek Marmer
Afmetingen 65 x 35 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Giuseppe Armani - Kussende duiven kopen? Bied vanaf 40!
Giuseppe Armani (1935-2006) Italiaans Kussende duiven
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
R. Rosini - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 50!
R. Rosini (1924) Italiaans Vaas met bloemen
Afmetingen 22.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Societa Porcellane Artistiche - Tafelamp kopen? Bied vanaf 200!
Societa Porcellane Artistiche (1950-1980) Italiaans Tafelamp
Afmetingen 60 x 35 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 g
€ 200
Direct kopen
Alberto Giacometti - „Derrière le Miroir“ Nr. 39/40 – Lust Nr. 92, 93, 94 kopen? Bied vanaf 180!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans “Achter de Spiegel” nr. 39/40 – Lust nr. 92, 93, 94
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Giorgio Ferrari - Boerenwagen in berglandschap kopen? Bied vanaf 20!
Giorgio Ferrari (1936) Italiaans Boerenwagen in berglandschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 24.6 x 17.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Carlo Moretti - Cobalt blauw wijnglas kopen? Bied vanaf 35!
Carlo Moretti (1958) Italiaans Cobalt blauw wijnglas
Afmetingen 19 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Direct kopen
Murano Glas - Murano muurlamp kopen? Bied vanaf 250!
Murano Glas Italiaans Murano muurlamp
Afmetingen 48 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
Direct kopen
Giovanni Vetere - Twee Figuren kopen? Bied vanaf 75!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Twee Figuren
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Giovanni Vetere - Figuur kopen? Bied vanaf 75!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Figuur
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Giuseppe Armani - Florence girl and boy kopen? Bied vanaf 50!
Giuseppe Armani (1935-2006) Italiaans Florence girl and boy
Afmetingen 21 x 13 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 430 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Flavio Poli - Murano Blokvaas, somersö techniek, vintage kopen? Bied vanaf 250!
Flavio Poli (1900-1984) Italiaans Murano Blokvaas, somersö techniek, vintage
Afmetingen 32 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
Direct kopen