Leonildo Giannoni Chapelier - Jeune femme dans le vent.
Omschrijving
Leonildo Giannoni Chapelier (1880-1951)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Gips
Stijl
Jugendstil
Onderwerp
Figuren
Afmetingen
14 x 6 x 12.5 cm (h x b x d)
Gewicht
150 gram
Gesigneerd
Ongesigneerd
Een sierlijk beeldje van plâtre ( gips ) naar een ontwerp van Leonildo Ginannoni Chapelier ( 1880-1951 ). Léonildo Giannoni-Chapelier (1880-1951), van Italiaanse afkomst maar opgegroeid in België (met name in Luik), was een beeldhouwer actief tijdens de Art-Nouveau en Art-Decoperiode. Zijn werken – vaak vrouwenfiguren of mythologische figuren in brons, soms gepolychromeerd of gepatineerd – rustend op marmeren sokkels. Dit beeldje staat op Flickr.
Zeer Goed
Dit beeldje verkeert in een zeer goede conditie.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veldhoven, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,85
Naar België
€ 12,00
€ 12,00