illy Art Collection - illy collection - 1993 - espresso - Sandro Chia - Pompei - VII cup
Omschrijving
illy Art Collection (1992)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
1993
Afmetingen
20 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gemerkt
Gemerkt/Merksticker
illy collectie 1993 - Limited edition.
Nieuw, nooit gebruikt.
In de originele geschenkverpakking.
1 illy gesigneerde en genummerde espressokop en schotel.
Ontwerper: Sandro Chia - Facce italiane - Pompei - Seventh cup.
Kop en schotel zitten in de originele doos, de doos is in perfecte staat,
bijna onvindbaar.
De witte vlekjes op de doos, kop en schotel zijn veroorzaakt door de camera.
Alles is in perfecte en nieuwe staat.
Nieuwstaat
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00