illy Art Collection (1992)
illy collection michel comte espresso 2002 people and places
| Afmetingen | 30 x 30 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |

Lid sinds 2021 / Capelle aan den ijssel, Nederland
2 aangeboden items / 10 verkochte items
| Afmetingen | 35 x 15 x 35 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |