3. items
  5. Land

DuitslandDuitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Er worden 271 kunstwerken aangeboden
Heinrich Neuy - Die geistige Brücke, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Heinrich Neuy - Die geistige Brücke, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1991
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Linosnede KONKRETE KOMPOSITION kopen? Bied vanaf 85!
Friedrich Geiler - Linosnede KONKRETE KOMPOSITIONGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen62 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk op PVC GEOMETRISCHE COMPOSITIE (groen) kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk op PVC GEOMETRISCHE COMPOSITIE (groen)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1983
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Kleurengiclee op PVC MONTANA Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler - Kleurengiclee op PVC MONTANA Handgesigneerd---GROOT!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Megert - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Christian Megert - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1974
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Horst Antes - figuur (r8) kopen? Bied vanaf 250!
Horst Antes - figuur (r8)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willibrord Haas - e.a: collectie van zes werken (Haas, Brood, Cohen, etc.) - LAGE startprijs!! kopen? Bied vanaf 15!
Willibrord Haas - e.a: collectie van zes werken (Haas, Brood, Cohen, etc.) - LAGE startprijs!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

TechniekOffset
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rolf Händler - selbsportret im atelier (r5) kopen? Bied vanaf 225!
Rolf Händler - selbsportret im atelier (r5)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Wunderlich - frauenbad (r4) kopen? Bied vanaf 295!
Paul Wunderlich - frauenbad (r4)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anselm Kiefer - "Biographie", gesigneerd boek met tekening kopen? Bied vanaf 370!
Anselm Kiefer - "Biographie", gesigneerd boek met tekeningKunstboeken

Geplaatst doorMu123

Jaartal2021
TechniekSoftcover
Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
Horst Becking - onbekend (r3) kopen? Bied vanaf 120!
Horst Becking - onbekend (r3)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

Jaartal1987
TechniekGravure
Afmetingen5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Wever - onbekend (r3) kopen? Bied vanaf 70!
Peter Wever - onbekend (r3)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hermann Gierer - e.a: drie handgesigneerde werken: Landschap, Vinter, Vår kopen? Bied vanaf 19!
Hermann Gierer - e.a: drie handgesigneerde werken: Landschap, Vinter, VårGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

TechniekLitho
Afmetingen20.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michael Morgner - Kruzifix (r8) kopen? Bied vanaf 700!
Michael Morgner - Kruzifix (r8)Schilderij

Geplaatst doorluc9309

Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: Blumenpartitur kopen? Bied vanaf 19!
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: BlumenpartiturGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen38 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinhard Zado - een volle doos (r4) kopen? Bied vanaf 75!
Reinhard Zado - een volle doos (r4)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekAquagravure
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jürgen Wölbing - unterschonmattenwag (r2) kopen? Bied vanaf 30!
Jürgen Wölbing - unterschonmattenwag (r2)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rolf Münzner - zu heine anno 1829 (r1) kopen? Bied vanaf 235!
Rolf Münzner - zu heine anno 1829 (r1)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alfred Hrdlicka - sterfbed (r2) kopen? Bied vanaf 90!
Alfred Hrdlicka - sterfbed (r2)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Wunderlich - Giacomo (r8) kopen? Bied vanaf 395!
Paul Wunderlich - Giacomo (r8)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Wunderlich - der junge durer, sein hand und sein kissen (r7) kopen? Bied vanaf 395!
Paul Wunderlich - der junge durer, sein hand und sein kissen (r7)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dieter Portugall - Hochrader II (r1) kopen? Bied vanaf 60!
Dieter Portugall - Hochrader II (r1)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christoph Hessel - ersatzkopf fur einer komiker (r1) kopen? Bied vanaf 130!
Christoph Hessel - ersatzkopf fur einer komiker (r1)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christoph Abbrederis - No Jitterbuggin' kopen? Bied vanaf 75!
Christoph Abbrederis - No Jitterbuggin'Affiches

Geplaatst doorIngridVolkersz

Jaartal1989
Afmetingen96.5 cm x 70.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Armando - Kleurengiclee DASS FENSTER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando - Kleurengiclee DASS FENSTER Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee C,EST UNE PETITE ETOILE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee C,EST UNE PETITE ETOILE HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Landschap in Rood kopen? Bied vanaf 295!
Armando - Landschap in RoodGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekGiclée
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee MON AMOUR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee MON AMOUR HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen41 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HERFSTBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HERFSTBOEKET HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen44 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Handgesigneerde giclee: Benen kopen? Bied vanaf 55!
Armando - Handgesigneerde giclee: BenenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die Nacht kopen? Bied vanaf 25!
Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die NachtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

TechniekOffset
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Graw - Die rosa Dächer kopen? Bied vanaf 25!
Franz Graw - Die rosa DächerGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal2001
TechniekOffset
Afmetingen50 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinz Voss - Handgesigneerde ets: Flora kopen? Bied vanaf 25!
Heinz Voss - Handgesigneerde ets: FloraGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LE SECRET DE TES CARESSES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LE SECRET DE TES CARESSES HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER TISCH Handgesigneerd----GROOT!!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando - Kleurengiclee DER TISCH Handgesigneerd----GROOT!!!Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ES REGNET SLECHTS 25 EX!!!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee ES REGNET SLECHTS 25 EX!!!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst