3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Kunst uit Duitsland – ontdek werken van Duitse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Duitsland. Hier vindt u werken van Duitse kunstenaars die afkomstig zijn uit Duitsland of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Duitsland staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Duitsland.

Bekijk het aanbod van Duitse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Edvard Frank - Sitzender Akt kopen? Bied vanaf 400!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Zittende Act
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
€ 400
Franz Lauter - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Franz Lauter (1947) Duits Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Villeroy en Boch - Klompjes kopen? Bied vanaf 60!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Klompjes
Afmetingen 5.5 x 5.3 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 360 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Georg Balthasar Probst - Zicht op de brandende toren van Alexandrië in Egypte kopen? Bied vanaf 75!
Georg Balthasar Probst (1732-1801) Duits Zicht op de brandende toren van Alexandrië in Egypte
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesign, kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesign,
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk COMPUTER LOVE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk COMPUTER LOVE Handgesigneerd
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Paul Citroen - Portret van mijn vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Portret van mijn vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Reinhold Schlegelmilch - Melonenesser / Würfelspieler kopen? Bied vanaf 60!
Reinhold Schlegelmilch Duits Melonenesser / Würfelspieler
Afmetingen 23 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d)
€ 60
Stefanie Schneider - "Jersey Views" Auflage von 150 - signiert-nummeriert - C-Print auf Alu-Dibond kopen? Bied vanaf 300!
Stefanie Schneider (1968) Duits "Jersey Views" Editie van 150 - gesigneerd en genummerd - C-print op aluminium Dibond
Techniek C-Print
Afmetingen 30.7 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 300
Friedrich Meckseper - Sonnenuhr kopen? Bied vanaf 249!
Friedrich Meckseper (1936) Duits Sonnenuhr
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Stefanie Schneider - "Planes"- (Stranger than Paradis) - (6 Teilen) - C-Print auf Alu-Dibond kopen? Bied vanaf 990!
Stefanie Schneider (1968) Duits "Planes" - (Stranger than Paradis) - C-Print auf Alu-Dibond
Techniek C-Print
Afmetingen 20.5 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 990
Andreas Nossmann - Sofa Boulevard. kopen? Bied vanaf 210!
Andreas Nossmann (1962) Duits Sofa Boulevard.
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 210
Andreas Nossmann - Philharmonie kopen? Bied vanaf 39!
Andreas Nossmann (1962) Duits Philharmonie
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Bernard of Hollywood - Marilyn Monroe "Das verflixte 7. Jahr" - drucksigniert kopen? Bied vanaf 1500!
Bernard of Hollywood (1912-1987) Duits Amerikaans Marilyn Monroe "The Seven Year Itch" - gesigneerde print
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 35 x 27.5 cm (h x b)
€ 1.500
Franz Meckl - Obstschale kopen? Bied vanaf 39!
Franz Meckl (1948) Duits Obstschale
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Klaus Dieter Engelke - Akt.. kopen? Bied vanaf 120!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Akt..
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 120
Andreas Nossmann - Der Dirigent kopen? Bied vanaf 39!
Andreas Nossmann (1962) Duits Der Dirigent
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Andreas Nossmann - Der Bassist.. kopen? Bied vanaf 39!
Andreas Nossmann (1962) Duits Der Bassist..
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Norbert Grimm - O.T. II. kopen? Bied vanaf 90!
Norbert Grimm (1961) Duits O.T. II.
Techniek Ets
Afmetingen 13 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Klaus Dieter Engelke - Akt IV.. kopen? Bied vanaf 120!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Akt IV..
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 120
Bruno Heroux - Het verhaal van de grote boze wolf kopen? Bied vanaf 30!
Bruno Heroux (1868-1944) Duits Het verhaal van de grote boze wolf
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Peter Handel - Kleurenzeefdruk UTE Handgesign. kopen? Bied vanaf 20!
Peter Handel (1949) Duits Kleurenzeefdruk UTE Handgesign.
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Armando - Kleurengiclee ROTES BILD II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES BILD II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Theresienthal Crystal Factory - Glazen Jugendstil karaf met 6 likeurglaasjes kopen? Bied vanaf 1000!
Theresienthal Crystal Factory (1836) Duits Glazen Jugendstil karaf met 6 likeurglaasjes
Afmetingen 20.5 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Daniel Gasser - Mythologies kopen? Bied vanaf 65!
Daniel Gasser (1948) Duits Mythologies
Techniek Offset
Afmetingen 124 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Claudia Keller - Landschapscollectie kopen? Bied vanaf 50!
Claudia Keller (1942) Duits Landschapscollectie
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 50
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 229!
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Henner Knauf - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Henner Knauf (1901-1976) Duits Winterlandschap
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Gottfried Salzmann - “Place de Victoires”. kopen? Bied vanaf 79!
Gottfried Salzmann (1943) Duits “Place de Victoires”.
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Horst Janssen - "Ich bestaune den Himmel, den du gemacht hast…" (Psalm 8), Apfel kopen? Bied vanaf 410!
Horst Janssen (1929-1995) Duits "Ik verwonder mij over de hemel die u gemaakt hebt..." (Psalm 8), appel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Jan Voss - LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!
Jan Voss (1936) Duits Frans LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Herta de Heer - Herta de Heer-Niemeyer, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Herta de Heer (1905) Nederlands Duits Herta de Heer-Niemeyer, Aquarel, Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 18.5 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ralph Janowski - 3 werken, van Ralph Janowski, Boom in de ochtend mist nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Ralph Janowski Duits 3 werken, van Ralph Janowski, Boom in de ochtend mist nieuw ingelijst
Techniek Computerprint
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk DE KINDERARTS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk DE KINDERARTS Handgesigneerd
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Armando - Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Armando - Kreuz kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kruis
Techniek Giclée
Afmetingen 106.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Helmut Andreas Paul Grieshaber - Kalender des Jahres 1971, 25 Blätter kopen? Bied vanaf 20!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits Kalender des Jahres 1971, 25 Blätter
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
€ 20
Rosenthal - Tapio Wirkkala- Israel's 25 th anniversery september 1972-september 1973 kopen? Bied vanaf 25!
Rosenthal (1879-2009) Duits Tapio Wirkkala- Israel's 25 th anniversery september 1972-september 1973
Afmetingen 28 x 28 x 4 cm (h x b x d)
€ 25
Gottfried Salzmann - “Rue de Rivoli”. kopen? Bied vanaf 79!
Gottfried Salzmann (1943) Duits “Rue de Rivoli”.
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Friedensreich Hundertwasser - “Dromen oogsten - Hundertwasser voor kinderen”. kopen? Bied vanaf 20!
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000) Duits Oostenrijks “Dromen oogsten - Hundertwasser voor kinderen”.
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 20
August Walther & Sohne AG - glazen schaal kopen? Bied vanaf 35!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits glazen schaal
Afmetingen 5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Glasstudio Borowski - Design schaal kopen? Bied vanaf 150!
Glasstudio Borowski (1990) Duits Design schaal
Afmetingen 16 x 23 cm (h x b)
€ 150
Glasstudio Borowski - Vogel kopen? Bied vanaf 150!
Glasstudio Borowski (1990) Duits Vogel
Afmetingen 30 x 9 cm (h x b)
€ 150
Markus Lüpertz - Schnürstiefel aus Erste Konzentration kopen? Bied vanaf 400!
Markus Lüpertz (1941) Duits Veterschoenen van First Concentration
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk GEOMETRISCHE COMPOSITIE kopen? Bied vanaf 69!
Friedrich Geiler (1946) Duits Kleurenzeefdruk GEOMETRISCHE COMPOSITIE
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Armando - Kleurengiclee COMPOSITIE IN OKER EN ROZE Handges. kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee COMPOSITIE IN OKER EN ROZE Handges.
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s met 12 grote litho´s kopen? Bied vanaf 84!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands grafiekmap A´dam´s en Eva´s met 12 grote litho´s
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 84
Armando - 2 litho's in een gesigneerd boek - 2014 kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 2 litho's in een gesigneerd boek - 2014
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
€ 275
A.R. Penck - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 100!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Ingelijste litho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100