3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Armando - Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee TULPEN in PASTEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee TULPEN in PASTEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Porzellanfabrik W. Goebel - Bloemenkinderen 248 TMK-4 Limited Edition kopen? Bied vanaf 50!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Bloemenkinderen 248 TMK-4 Limited Edition
Afmetingen20 x 10.5 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Henner Knauf - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Henner Knauf (1901-1976) Duits Landschap boerderij
TechniekAcryl
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Armando - Kleurengiclee DAS MEER (GEEN VEILINGKOSTEN) kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS MEER (GEEN VEILINGKOSTEN)
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Dümler & Breiden - West Germany aardewerk schaal kopen? Bied vanaf 10!
Dümler & Breiden (1883-1995) Duits West Germany aardewerk schaal
Afmetingen4 x 24 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Paul Sollmann - 15 etsen van verschillende Duitse kunstenaars kopen? Bied vanaf 30!
Paul Sollmann (1886-1950) Duits 15 etsen van verschillende Duitse kunstenaars
TechniekEts
Afmetingen27 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Paul Husner - 2006 - aquarel op papier "Vuurdans" met opdracht - mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits 2006 - aquarel op papier "Vuurdans" met opdracht - mooi ingelijst - gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 90
1 bieding
Peter Lindbergh - Untold Stories : Naomi Campbell kopen? Bied vanaf 250!
Peter Lindbergh (1944) Duits Frans Pools Untold Stories : Naomi Campbell
TechniekOffset
Afmetingen55 x 72 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Eberhard Schlotter - Landschap kopen? Bied vanaf 125!
Eberhard Schlotter (1921-2014) Duits Landschap
TechniekEts
Afmetingen78 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Otmar Alt - Kleurenoffset-litho CITYVIEW Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Otmar Alt (1940) Duits Kleurenoffset-litho CITYVIEW Handgesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II GEEN VEILINGKOSTEN !!!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II GEEN VEILINGKOSTEN !!!!
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection kopen? Bied vanaf 30!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Afmetingen8.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht285 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 30
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Thomas Hamann - Gemengde techniek, Tantar I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Thomas Hamann (1955) Duits Gemengde techniek, Tantar I - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Frans Hogenberg - kopergravure kaart Utrecht kopen? Bied vanaf 250!
Frans Hogenberg (1538-1590) Nederlands Belgisch Duits kopergravure kaart Utrecht
TechniekHandgekleurd
Afmetingen53 x 67 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Scheurich Keramik - Jura fat lava vaas kopen? Bied vanaf 55!
Scheurich Keramik (1928) Duits Jura fat lava vaas
Afmetingen28 x 14 cm (h x b)
Gewicht900 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Jan Caspar Philips - Portret van Prins Maurits naar origineel M. Mierevelt kopen? Bied vanaf 50!
Jan Caspar Philips (1700-1775) Nederlands Duits Portret van Prins Maurits naar origineel M. Mierevelt
TechniekGravure
Afmetingen17.5 x 10.8 cm (h x b)
€ 50
Jan Caspar Philips - Portret van Frederik Hendrik naar origineel A. Van Dijk kopen? Bied vanaf 50!
Jan Caspar Philips (1700-1775) Nederlands Duits Portret van Frederik Hendrik naar origineel A. Van Dijk
TechniekGravure
€ 50
August Walther & Sohne AG - Presenteerschaal kopen? Bied vanaf 45!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Presenteerschaal
Afmetingen4 x 26 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht922 g
GesigneerdOngemerkt
€ 45
Jörg Remé - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands geen titel
Afmetingen70 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Gerold Porzellan - Mooie porselein figuur van Gerold prozellan Bavaria kopen? Bied vanaf 50!
Gerold Porzellan (1904-2002) Duits Mooie porselein figuur van Gerold prozellan Bavaria
Afmetingen28 x 28 x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gerold Porzellan - Gerold Porzellan Bavaria - Figuur - Soldaten - (5) - Keramiek kopen? Bied vanaf 79!
Gerold Porzellan (1904-2002) Duits Gerold Porzellan Bavaria - Figuur - Soldaten - (5) - Keramiek
Afmetingen22 x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Meissen porzellan - Meissen - Eetservies (65) - Keramiek kopen? Bied vanaf 2799!
Meissen porzellan (1708) Duits Meissen - Eetservies (65) - Keramiek
Afmetingen5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.799
Caspar Merian - Flandria et Zeelandia comitatus kopen? Bied vanaf 99!
Caspar Merian (1627-1686) Nederlands Duits Flandria et Zeelandia comitatus
TechniekGravure
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
€ 99
Franz Lauter - BLOEMEN kopen? Bied vanaf 40!
Franz Lauter (1947) Duits BLOEMEN
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly kopen? Bied vanaf 82!
Johannis Hartung (1942) Duits Lithografie Flower Butterfly
TechniekLitho
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 82
Meissen porzellan - Wandbord (6) - Meissen kopen? Bied vanaf 89!
Meissen porzellan (1708) Duits Wandbord (6) - Meissen
Afmetingen3 x 18 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 89
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Helga Maria Kues - Zon kopen? Bied vanaf 74!
Helga Maria Kues Duits Zon
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 74
Peter Handel - Kleurengiclee UTE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Peter Handel (1949) Duits Kleurengiclee UTE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen51 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Werner Berges - Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Werner Berges (1941) Duits Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Friedrich Geiler - Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974 kopen? Bied vanaf 90!
Friedrich Geiler (1946) Duits Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Christian Aigrinner - Huis met uitzicht kopen? Bied vanaf 70!
Christian Aigrinner (1909-1983) Duits Huis met uitzicht
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Friedrich Geiler - Kleurengiclee -- GEOMETRISCHE COMPOSITIE kopen? Bied vanaf 110!
Friedrich Geiler (1946) Duits Kleurengiclee -- GEOMETRISCHE COMPOSITIE
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
TechniekGouache
Afmetingen68 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Albert Joseph Franke - Landschap met Boerderij kopen? Bied vanaf 30!
Albert Joseph Franke (1860-1924) Duits Landschap met Boerderij
Afmetingen46 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Franz Lauter - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Franz Lauter (1947) Duits zonder titel
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk BLOEMENBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk BLOEMENBOEKET Handgesigneerd
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Joseph Beuys - 7000 Eichen Documenta 7 Kassel kopen? Bied vanaf 1000!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits 7000 Eichen Documenta 7 Kassel
Afmetingen28 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Leonore Adler - Frankfort bij nacht kopen? Bied vanaf 49!
Leonore Adler (1953) Duits Frankfort bij nacht
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 75 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 49