3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Rosenthal - Art Deco kop en schotel - hand gedecoreerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Rosenthal (1879-2009) Duits Art Deco kop en schotel - hand gedecoreerd en gesigneerd
Afmetingen7 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Rudolf Möller - leerling Corinth - parkgezicht - tempera - 1931 -Novembergruppe Berlijn kopen? Bied vanaf 200!
Rudolf Möller (1881-1967) Duits leerling Corinth - parkgezicht - tempera - 1931 -Novembergruppe Berlijn
TechniekTempera
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 200
Peter Handel - Kleurengiclee UTE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Peter Handel (1949) Duits Kleurengiclee UTE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen51 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Henner Knauf - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Henner Knauf (1901-1976) Duits Landschap boerderij
TechniekAcryl
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk BLOEMENBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk BLOEMENBOEKET Handgesigneerd
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Werner Berges - Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Werner Berges (1941) Duits Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Gabriele Grosse - Handgesigneerde zeefdruk: Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 24!
Gabriele Grosse (1942) Duits Handgesigneerde zeefdruk: Geometrische Compositie
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Gerd Arntz - zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 45!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
€ 45
Anton Kaulbach - portret van vrouw kopen? Bied vanaf 400!
Anton Kaulbach (1864-1930) Duits portret van vrouw
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Kurt Lob - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits zonder titel
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Josef Hartwig - Eule kopen? Bied vanaf 2500!
Josef Hartwig (1880-1955) Duits Eule
TechniekBrons
Afmetingen16 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.500
Volker Ritters - Boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Volker Ritters (1942) Duits Boerderij - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Volker Ritters (1942) Duits Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen19 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Volker Ritters - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Alchemist, Uitzicht, Landschap kopen? Bied vanaf 24!
Volker Ritters (1942) Duits Drie handgesigneerde zeefdrukken: Alchemist, Uitzicht, Landschap
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
Karl Fred Dahmen - onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Karl Fred Dahmen (1917-1981) Duits onbekend
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 221
9 biedingen
Albert Hennig - Leipzig "Die verschollene Generation - aquarel en inkt - fraai ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 160!
Albert Hennig (1907-1998) Duits Leipzig "Die verschollene Generation - aquarel en inkt - fraai ingelijst - 1962
Afmetingen40 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Afmetingen8.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht285 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Furstenberg - 1747-1947 10-delig eetservies Gele Madeliefjes kopen? Bied vanaf 300!
Furstenberg (1747) Duits 1747-1947 10-delig eetservies Gele Madeliefjes
Afmetingen35 x 80 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht20 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 300
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Imi Knoebel - Deutsches Tor kopen? Bied vanaf 300!
Imi Knoebel (1940) Duits Deutsches Tor
TechniekC-Print
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Joseph Beuys - Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal
TechniekHardcover
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 50
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911 kopen? Bied vanaf 150!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 x 24 cm (h x b)
€ 150
Catrin Rothe - Red Tulips kopen? Bied vanaf 590!
Catrin Rothe (1965) Duits Red Tulips
Afmetingen90 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 590
Catrin Rothe - Yellow Landscape kopen? Bied vanaf 590!
Catrin Rothe (1965) Duits Yellow Landscape
Afmetingen90 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 590
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Catrin Rothe - Coco Chanel kopen? Bied vanaf 260!
Catrin Rothe (1965) Duits Coco Chanel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Rosenthal - Gisela Müller-Behrendt, z.t. kopen? Bied vanaf 50!
Rosenthal (1879-2009) Duits Gisela Müller-Behrendt, z.t.
Afmetingen30 x 30 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Karl Ens Volkstedt - Karl Ens, Volkstedt - Figuur - Karl Ens Grote Kaketoe - Porselein kopen? Bied vanaf 450!
Karl Ens Volkstedt (1894-1972) Duits Karl Ens, Volkstedt - Figuur - Karl Ens Grote Kaketoe - Porselein
Afmetingen39 x 16 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 450
Villeroy en Boch - Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium
Afmetingen4 x 34.5 x 34.5 cm (h x b x d)
Gewicht1460 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Wilhelm Hambuchen - "Zeilboten in een haven" - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 595!
Wilhelm Hambuchen (1869-1939) Duits "Zeilboten in een haven" - Olieverf op doek
Afmetingen64 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
A.R. Penck - 2 ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 250!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers 2 ingelijste litho's
TechniekLitho
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Jochen G. Schimmelpenning - Indat kopen? Bied vanaf 39!
Jochen G. Schimmelpenning (1948) Duits Indat
TechniekEts
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Franz Meckl - Franz Meckl: Obstschale kopen? Bied vanaf 39!
Franz Meckl (1948) Duits Franz Meckl: Obstschale
TechniekEts
Afmetingen49 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Hanno Edelmann - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Vrouw met Duif, Familie I, II kopen? Bied vanaf 25!
Hanno Edelmann (1923-2013) Duits Drie handgesigneerde zeefdrukken: Vrouw met Duif, Familie I, II
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Peter Nagel - Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski
TechniekLitho
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25