3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Cortendorf Porzellanfabrik - Albert Stunz groot meisjes kopje met blauwe paardenstaart kopen? Bied vanaf 75!
Cortendorf Porzellanfabrik (1890-1973) Duits Albert Stunz groot meisjes kopje met blauwe paardenstaart
Afmetingen 25 x 21 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Giclée
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Giclée
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Christina Assmann - & Andreas Siekmann- Zeefdruk: Platz der Nostalgie + Ohnmacht kopen? Bied vanaf 75!
Christina Assmann (1965) Duits & Andreas Siekmann- Zeefdruk: Platz der Nostalgie + Ohnmacht
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Gerd Winter - Gemengde techniek op doek: Tage der Zuversicht kopen? Bied vanaf 395!
Gerd Winter (1951) Duits Gemengde techniek op doek: Tage der Zuversicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Hassan Atia - Olieverf (1991) kopen? Bied vanaf 115!
Hassan Atia (1953) Duits Egyptisch Olieverf (1991)
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Armando - Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Edvard Frank - Studie van een bronzen sculptuur [Aristide Maillol] kopen? Bied vanaf 120!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Studie van een bronzen sculptuur [Aristide Maillol]
Techniek Potlood
Afmetingen 42 x 34.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Armando - giclee op linnen: Das Grab kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen: Das Grab
Techniek Giclée
Afmetingen 100 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Eberhard Havekost - offsetlitho: Superstar 2 - 2006 kopen? Bied vanaf 350!
Eberhard Havekost (1967) Duits offsetlitho: Superstar 2 - 2006
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Gert & Uwe Tobias - Zeefdruk: zonder titel - 2007 kopen? Bied vanaf 500!
Gert & Uwe Tobias (1973) Duits Zeefdruk: zonder titel - 2007
Afmetingen 105 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!
Peter Hermann Schütz (1928-2000) Duits Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 475
Jörg Remé - kleurenlithografie - "ice cream man" kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands kleurenlithografie - "ice cream man"
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Kurt Lob - Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Meissen porzellan - Meissen - Vaas (4) - Porselein - 3 Meissen vazen + bord kopen? Bied vanaf 299!
Meissen porzellan (1708) Duits Meissen - Vaas (4) - Porselein - 3 Meissen vazen + bord
Afmetingen 24.5 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Karl Hubbuch - Kermis aan de promenade - Houtsnede kopen? Bied vanaf 125!
Karl Hubbuch (1881-1979) Duits Kermis aan de promenade - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Porzellanfabrik W. Goebel - Jongen met rugzak en hond kopen? Bied vanaf 50!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Jongen met rugzak en hond
Afmetingen 14 x 9 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 186 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Porzellanfabrik W. Goebel - Jongen met meisje met een bosje bloemen kopen? Bied vanaf 50!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Jongen met meisje met een bosje bloemen
Afmetingen 12 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 81 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Porzellanfabrik W. Goebel - meisje met vlechtje en boodschappenmandje kopen? Bied vanaf 35!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits meisje met vlechtje en boodschappenmandje
Gewicht 81 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Porzellanfabrik W. Goebel - engeltje voor muziekstandaard kopen? Bied vanaf 35!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits engeltje voor muziekstandaard
Afmetingen 10 x 7.5 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 106 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Gottfried Engelmann - Villeneuve et L 'Isle kopen? Bied vanaf 40!
Gottfried Engelmann (1788-1939) Duits Villeneuve et L 'Isle
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Norbert Cames - Synergie II kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie II
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
WMF - Ikora messing vaas kopen? Bied vanaf 75!
WMF (1853) Duits Ikora messing vaas
Afmetingen 18.5 x 13 cm (h x b)
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Carstens Tonnieshof - Vintage vaas model 7556-17 kopen? Bied vanaf 25!
Carstens Tonnieshof (1947-1984) Duits Vintage vaas model 7556-17
Afmetingen 19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Klaus Baumgärtner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 39!
Klaus Baumgärtner (1948-2013) Duits Nederlands Zonder titel
Techniek Keramiek
Afmetingen 4 x 18 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 39
1 bieding
Scheurich Keramik - Oranje XL asbak model 436-24 kopen? Bied vanaf 25!
Scheurich Keramik (1928) Duits Oranje XL asbak model 436-24
Afmetingen 4.5 x 24 x 24 cm (h x b x d)
€ 25
Villeroy en Boch - Twee antieke vaasjes kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Twee antieke vaasjes
Afmetingen 20 x 10 cm (h x b)
€ 25
Rosenthal - Rosenthal - Art Deco mini vaasje kopen? Bied vanaf 18!
Rosenthal (1879-2009) Duits Rosenthal - Art Deco mini vaasje
Afmetingen 7.5 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 18
1 bieding
West Germany Ceramano - Bay 710-40 kopen? Bied vanaf 15!
West Germany Ceramano (1959-1984) Duits Bay 710-40
Afmetingen 40 x 15 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 2400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
F.W. Quist - Vintage Verzilverde kandelaar kopen? Bied vanaf 20!
F.W. Quist (1866-1980) Duits Vintage Verzilverde kandelaar
Afmetingen 9 x 28 x 5 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Friedrich Kristall - Opaline vaas kopen? Bied vanaf 60!
Friedrich Kristall (1960-1980) Duits Opaline vaas
Afmetingen 23 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 564 g
€ 60
August Walther & Sohne AG - Presenteerschaal kopen? Bied vanaf 40!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Presenteerschaal
Afmetingen 4 x 26 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 922 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Peter Delius - Kunstaardewerken vaas met Bauhaus decor kopen? Bied vanaf 65!
Peter Delius Duits Kunstaardewerken vaas met Bauhaus decor
Afmetingen 19 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1090 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Kaiserzinn - Art Nouveau tinnen (visite) kaarten standaard - "Fee met lelie" kopen? Bied vanaf 285!
Kaiserzinn Duits Art Nouveau tinnen (visite) kaarten standaard - "Fee met lelie"
Afmetingen 20 x 27 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 1600 g
€ 285
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Holger Bunk - Abstimmungsergebnis kopen? Bied vanaf 105!
Holger Bunk (1954) Duits Abstimmungsergebnis
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 105
August Walther & Sohne AG - Zware solifleur ontwerp Pukeberg kopen? Bied vanaf 20!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Zware solifleur ontwerp Pukeberg
Afmetingen 15 x 14 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 1390 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Villeroy en Boch - Waxinelichthouders "New Wave" (4) kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Waxinelichthouders "New Wave" (4)
Afmetingen 5.2 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 364 g
€ 25
Villeroy en Boch - Boris Zvorykin - Bord The Russian Fairy Tales kopen? Bied vanaf 15!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Boris Zvorykin - Bord The Russian Fairy Tales
Afmetingen 1.5 x 21.5 x 21.5 cm (h x b x d)
Gewicht 350 g
€ 15
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kkleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kkleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Friedrich Geiler - Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974 kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler (1946) Duits Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Armando - Kleurengiclee GESTALT V Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT V Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169