Anton Stankowski - Zeefdruk: Col'nova kopen? Bied vanaf 175!
Anton Stankowski (1906-1998) Duits Zeefdruk: Col'nova
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Peter Wever - Huckepackii kopen? Bied vanaf 100!
Peter Wever Duits Huckepackii
Techniek Litho
Afmetingen 515 x 805 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Egon Karl Nicolaus - Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967 kopen? Bied vanaf 180!
Egon Karl Nicolaus (1928-1988) Duits Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967
Afmetingen 86.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Jean Leppien - Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Jean Leppien (1910-1991) Frans Duits Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Ernst Wilhelm Nay - Compositie - 1966 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 160!
Ernst Wilhelm Nay (1902-1968) Duits Compositie - 1966 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Horst Antes - Männliche Figur mit Maßstab, litho kopen? Bied vanaf 350!
Horst Antes (1936) Duits Männliche Figur mit Maßstab, litho
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Stefan Szczesny - Still Life kopen? Bied vanaf 300!
Stefan Szczesny (1951) Duits Stilleven
Afmetingen 54.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Adolf Fleischmann - Abstracte compositie - 1952 - Sjabloon in gouachekleuren kopen? Bied vanaf 120!
Adolf Fleischmann Duits Abstracte compositie - 1952 - Sjabloon in gouachekleuren
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 39 x 34.5 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Jean Leppien - Abstracte compositie - 1952 - Sjabloon in gouachekleuren kopen? Bied vanaf 150!
Jean Leppien (1910-1991) Frans Duits Abstracte compositie - 1952 - Sjabloon in gouachekleuren
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 40 x 35.5 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Stefan Szczesny - ***Still Life*** kopen? Bied vanaf 300!
Stefan Szczesny (1951) Duits ***Stilleven***
Afmetingen 59.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Max Schwimmer - Box KO kopen? Bied vanaf 180!
Max Schwimmer (1895-1960) Duits Doos I
Techniek Aquarel
Afmetingen 30.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
illy Art Collection - illy collection - 1993 - espresso - Sandro Chia - Pompei - VII cup kopen? Bied vanaf 200!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy collection - 1993 - espresso - Sandro Chia - Pompei - VII cup
Afmetingen 20 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 200
Direct kopen
Rudolf Kämmer - OP ART . OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits OP ART. ZONDER TITEL
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Helmut Andreas Paul Grieshaber - BLACK FAMILY - GOSPELSÄNGER - SCHWARZE AMERIKANER kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits ZWARTE FAMILIE - GOSPELZANGER - ZWARTE AMERIKANEN
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Ludwig von Beethoven - The complete piano sonates kopen? Bied vanaf 20!
Ludwig von Beethoven (1770-1827) Duits The complete piano sonates
Techniek Overig
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Klaus Rinke - Zeit Time kopen? Bied vanaf 20!
Klaus Rinke (1939) Duits Zeit Time
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 20 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Rosenthal - Studio-Linie VAASJE en KAARSENSTANDAARD kopen? Bied vanaf 25!
Rosenthal (1879-2009) Duits Studio-Linie VAASJE en KAARSENSTANDAARD
Afmetingen 12 x 17 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 353 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jörg Remé - Man and Nature kopen? Bied vanaf 50!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Man and Nature
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Christian Kryl - Top of the World kopen? Bied vanaf 75!
Christian Kryl (1979) Duits Top of the World
Techniek Digitale Print
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Porzellanfabrik W. Goebel - Beeldje 123 Max und Moritz kopen? Bied vanaf 25!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Beeldje 123 Max und Moritz
Afmetingen 13 x 8 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 164 g
€ 25
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesign, kopen? Bied vanaf 148!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesign,
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 148
Direct kopen
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk HERFSTBOEKET Handgesign. kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk HERFSTBOEKET Handgesign.
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Oskar Paul Matthes - Uithoorn. kopen? Bied vanaf 35!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Uithoorn.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Oskar Paul Matthes - Dorpsgezicht met ophaalbrug. kopen? Bied vanaf 35!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Dorpsgezicht met ophaalbrug.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 14 x 22 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Pieter Schenk - Scheepskranen op het IJ in Amsterdam. kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Schenk (1660-1711) Nederlands Duits Scheepskranen op het IJ in Amsterdam.
Techniek Gravure
Afmetingen 13 x 17 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Volker Bussmann - Moiree Variation 1 kopen? Bied vanaf 45!
Volker Bussmann (1945) Duits Moiree Variation 1
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Volker Bussmann - Moiree Variation 4 kopen? Bied vanaf 65!
Volker Bussmann (1945) Duits Moiree Variation 4
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Oskar Paul Matthes - Dorpsgezicht met kerk en brug. kopen? Bied vanaf 35!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Dorpsgezicht met kerk en brug.
Techniek Gravure
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Herbert Fiedler - 3 boekwerken en een krantenartikel (1982) kopen? Bied vanaf 50!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands 3 boekwerken en een krantenartikel (1982)
Techniek Hardcover
Afmetingen 14.5 x 14.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Meissen porzellan - "THUN Klösterle Form MEISSEN" Zwiebelmuster Kaffeekanne kopen? Bied vanaf 35!
Meissen porzellan (1708) Duits Koffiepot "THUN Klösterle Form MEISSEN" met uienmotief
Techniek Keramiek
Afmetingen 24 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 600 g
€ 35
Direct kopen
Harald Isenstein - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 200!
Harald Isenstein (1898-1980) Duits Deens Moeder met kind
Techniek Hout
Afmetingen 26 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Hutschenreuther - 6 osterborden kopen? Bied vanaf 30!
Hutschenreuther (1814) Duits 6 osterborden
Afmetingen 22.5 x 22.5 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 3500 g
€ 30
Direct kopen
Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Aquarel 'Kreuzech Garmisch'
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Stephan Balkenhol - Junger Mann kopen? Bied vanaf 500!
Stephan Balkenhol (1957) Duits Jonge man
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Daniel Richter - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 500!
Daniel Richter (1962) Duits Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Jörg Immendorff - Hirte der Rosen kopen? Bied vanaf 4000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Herder van Rozen
Techniek Litho
Afmetingen 127 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 4.000
Direct kopen
Stephan Balkenhol - Junge Frau kopen? Bied vanaf 500!
Stephan Balkenhol (1957) Duits Jonge vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Andre Butzer - Kein Titel kopen? Bied vanaf 600!
Andre Butzer (1973) Duits Geen titel
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Daniel Richter - Propaganda kopen? Bied vanaf 800!
Daniel Richter (1962) Duits Propaganda
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Jörg Immendorff - Energie kopen? Bied vanaf 7000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Energie
Techniek Litho
Afmetingen 115 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Direct kopen
Jörg Immendorff - Heuler kopen? Bied vanaf 10000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Brul
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 10.000
Direct kopen
Jörg Immendorff - Baselitzfrühstück kopen? Bied vanaf 2000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Baselitz-ontbijt
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Jörg Immendorff - 3. Oktober kopen? Bied vanaf 4000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits 3 oktober
Techniek Litho
Afmetingen 124 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 4.000
Direct kopen
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Brockwitz Glas - Model 6940 kopen? Bied vanaf 25!
Brockwitz Glas (1903-1944) Duits Model 6940
Afmetingen 22 x 16 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 1845 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 25
Direct kopen