Willibrord Haas - Goldfisch und andere Nachtschwärmer kopen? Bied vanaf 150!
Willibrord Haas (1936) Duits Goudvissen en andere nachtbrakers
Techniek Ets
Afmetingen 95 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Rudolf Kämmer - OHNE TITEL 1979 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits ZONDER TITEL 1979 gesigneerd
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Bruno Fuhrmann - heidelandschap kopen? Bied vanaf 75!
Bruno Fuhrmann (1907-1979) Duits heidelandschap
Afmetingen 89 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ingeborg Brandner - Doppelter Frauenakt, Kohlezeichnung kopen? Bied vanaf 110!
Ingeborg Brandner (1920-2017) Duits Dubbel vrouwelijk naakt, houtskooltekening
Techniek Houtskool
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 110
Direct kopen
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Kurt Lehmann - Kurt Lehmann Bronze Skulptur - Kleiner Knabe mit erhobenem Arm kopen? Bied vanaf 550!
Kurt Lehmann (1905-2000) Duits Bronzen beeld van Kurt Lehmann - Kleine jongen met opgeheven arm
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1165 g
€ 550
Direct kopen
Klaus Dieter Engelke - Blumenstück kopen? Bied vanaf 110!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Blumenstück
Techniek Collage
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Klaus Dieter Engelke - Hand. kopen? Bied vanaf 110!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Hand.
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Klaus Dieter Engelke - Akt VI kopen? Bied vanaf 110!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Akt VI
Afmetingen 43 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 110
Direct kopen
Claudia Rogge - Die Pathologie der Partei kopen? Bied vanaf 290!
Claudia Rogge (1968) Duits De pathologie van het feest
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Fritz Köthe - Fritz Köthe - Signierte Original Farblithographie - Pop-Art kopen? Bied vanaf 200!
Fritz Köthe (1916-2005) Duits Fritz Köthe - Gesigneerde originele kleurenlitho - Pop Art
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 200
Direct kopen
Thomas Lenk - THOMAS LENK - "Konstruktive optische Logik", Siebdruck kopen? Bied vanaf 180!
Thomas Lenk (1933-2014) Duits THOMAS LENK - "Constructieve optische logica", zeefdruk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 180
Direct kopen
Gerhard Richter - Merlin. kopen? Bied vanaf 160!
Gerhard Richter (1932) Duits Merlin.
Techniek Offset
Afmetingen 117 x 117 cm (h x b)
€ 160
Direct kopen
Gerhard Richter - D. G. kopen? Bied vanaf 160!
Gerhard Richter (1932) Duits D.G.
Techniek Offset
€ 160
Direct kopen
Franz Meckl - Franz Meckl: Krug kopen? Bied vanaf 39!
Franz Meckl (1948) Duits Franz Meckl: Krug
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
William Unger - De oude vrouw en de dood kopen? Bied vanaf 700!
William Unger (1837-1932) Duits De oude vrouw en de dood
Techniek Ets
Afmetingen 42.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Heiner Meyer - Rahn schießt, 2005 Arminia Bielefeld kopen? Bied vanaf 3480!
Heiner Meyer (1953) Duits Rahn schießt, 2005 Arminia Bielefeld
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 19 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.480
Direct kopen
Thomas Baumgartel - Bundesbananenadler – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Thomas Baumgartel (1960) Duits Bundesbananenadler – gesigneerd en ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 27 x 21.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Edvard Frank - Erotic Scene kopen? Bied vanaf 25!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Erotic Scene
Techniek Potlood
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Joseph Carmine - AMSTERDAM, Bloemenmarkt en het Singel in Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Joseph Carmine (1749-1823) Duits Italiaans AMSTERDAM, Bloemenmarkt en het Singel in Amsterdam
Techniek Gravure
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Rudi Kargus - Die Versuchung kopen? Bied vanaf 90!
Rudi Kargus (1952) Duits De verleiding
Techniek Offset
Afmetingen 49 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Otmar Alt - Deutschland vor dem großen Kater kopen? Bied vanaf 130!
Otmar Alt (1940) Duits Duitsland voor de grote kater
Afmetingen 48 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 130
Direct kopen
Matthias Hickel-Lopez - Hickel, Original-Aquarell , Impression de la Palma kopen? Bied vanaf 20!
Matthias Hickel-Lopez (1947) Duits Hickel, originele aquarelafdruk van de palm
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
WMF - Elegante drie-armige kandelaar uit begin 1900 kopen? Bied vanaf 40!
WMF (1853) Duits Elegante drie-armige kandelaar uit begin 1900
Afmetingen 15 x 25 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Direct kopen
Wulf Reinshagen - Times, Collage auf Leinwand, Unikat kopen? Bied vanaf 160!
Wulf Reinshagen (1942) Duits Times, collage op canvas, uniek stuk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 24 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 160
Direct kopen
Nina Koch - Opfertier kopen? Bied vanaf 400!
Nina Koch (1961) Duits Opfertier
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Nina Koch - stürzendes Denkmal kopen? Bied vanaf 980!
Nina Koch (1961) Duits stürzendes Denkmal
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 16 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 980
Direct kopen
Sandro Vadim - ohne Titel kopen? Bied vanaf 50!
Sandro Vadim (1964) Duits ohne Titel
Techniek Acryl
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Johann Loetz Witwe - mogelijk Michael Powolny kopen? Bied vanaf 35!
Johann Loetz Witwe (1879-1948) Duits mogelijk Michael Powolny
Afmetingen 7.5 x 4.5 x 3.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Direct kopen
William Unger - divers (groot) kopen? Bied vanaf 30!
William Unger (1837-1932) Duits divers (groot)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Hermann Struck - PORTRAIT MARIUS BAUER kopen? Bied vanaf 200!
Hermann Struck (1876-1944) Duits PORTRET VAN MARIUS BAUER
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 11 x 10 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Claudia Keller - Berglandschap kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits Berglandschap
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Rupprecht Geiger - geen titel kopen? Bied vanaf 450!
Rupprecht Geiger (1908-2009) Duits geen titel
Afmetingen 102 x 89 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Claudia Keller - Turquoise landschap kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits Turquoise landschap
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Oskar Koller - Grüner Baum Aquarell auf Büttenpapier 1999 kopen? Bied vanaf 150!
Oskar Koller (1925-2004) Duits Groene boom aquarel op handgeschept papier 1999
Techniek Aquarel
Afmetingen 26.8 x 15.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Frank Auerbach - gesigneerde foto kopen? Bied vanaf 59!
Frank Auerbach (1931) Duits Engels gesigneerde foto
Techniek Digitale Print
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Bernhard Heiliger - 2 gesigneerde litho's (cfr. Henry Moore, Jean Arp, Brancusi) kopen? Bied vanaf 159!
Bernhard Heiliger (1915-1995) Duits 2 gesigneerde litho's (cfr. Henry Moore, Jean Arp, Brancusi)
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Porzellanfabrik W. Goebel - goebel hummel 15/0 vintage kopen? Bied vanaf 49!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits goebel hummel 15/0 vintage
Afmetingen 13 x 6 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Porzellanfabrik W. Goebel - tafellamp 'just resting '2/112/1 kopen? Bied vanaf 80!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits tafellamp 'just resting '2/112/1
Afmetingen 36 x 20 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Porzellanfabrik W. Goebel - Goebel Hummel 196/0 kopen? Bied vanaf 25!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Goebel Hummel 196/0
Afmetingen 13.5 x 9 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Hatta Gollwitzer - Taormina, Farbradierung kopen? Bied vanaf 90!
Hatta Gollwitzer (1943) Duits Taormina, kleurenets,
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Bernd Rosenheim - "Stehende" Bronze 70 Jahre unsigniert Unikat kopen? Bied vanaf 320!
Bernd Rosenheim (1931) Duits "Staande" bronzen 70 jaar ongesigneerd uniek
Techniek Brons
Afmetingen 47 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1912 g
€ 320
Direct kopen
Charles Schneider - glasvaas , geetst geometrisch patroon , ca 1927 , art deco kopen? Bied vanaf 175!
Charles Schneider (1881-1953) Frans Duits glasvaas , geetst geometrisch patroon , ca 1927 , art deco
Afmetingen 13.6 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Carstens Tonnieshof - Zeldzame Mid-Century Modern FAT LAVA keramische vaas. kopen? Bied vanaf 45!
Carstens Tonnieshof (1947-1984) Duits Zeldzame Mid-Century Modern FAT LAVA keramische vaas.
Afmetingen 23 x 20 x 10 cm (h x b x d)
€ 45
Direct kopen
Helmut Newton - In My Studio kopen? Bied vanaf 780!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans In My Studio
Techniek Digitale Print
Afmetingen 41 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 780
Direct kopen
Thomas Perl - Kleiner Kosmos kopen? Bied vanaf 125!
Thomas Perl (1962) Duits Kleine Kosmos
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen