Edgar Schmandt - Aigues-Mortes 1974 Lithografie- Handsigniert - betitelt. kopen? Bied vanaf 20!
Edgar Schmandt (1929-2019) Duits Aigues-Mortes 1974 Lithografie- Handsigniert - betitelt.
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Edvard Frank - Gouache auf dünnem Karton, signiert. kopen? Bied vanaf 390!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Gouache op dun karton, 1929?
Techniek Gouache
Afmetingen 24.2 x 34.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 390
Direct kopen
Kurt Lob - De Nar kopen? Bied vanaf 60!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits De Nar
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Fritz Koenig - OHNE TITEL mit WIDMUNG kopen? Bied vanaf 200!
Fritz Koenig (1924-2017) Duits ZONDER TITEL met TOEWIJDING
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Johnny Friedländer - Grote kleurenets - in speciale lijst kopen? Bied vanaf 295!
Johnny Friedländer (1912-1992) Duits Frans Grote kleurenets - in speciale lijst
Techniek Ets
Afmetingen 109 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Walter Stöhrer - OHNE TITEL 1978 signiert kopen? Bied vanaf 200!
Walter Stöhrer (1937-2000) Duits ZONDER TITEL 1978 gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Heinrich Neuy - Das Zarte bindet, das Starke nicht, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Heinrich Neuy (1911-2003) Duits Das Zarte bindet, das Starke nicht, zeefdruk
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Heinrich Neuy - Grosse oder kleine Einheiten, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Heinrich Neuy (1911-2003) Duits Grosse oder kleine Einheiten, zeefdruk
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere + tekstblad - 1984 kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits litho: Het Plechtige, Het Donkere + tekstblad - 1984
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Anton Stankowski - Zeefdruk: Col'nova kopen? Bied vanaf 175!
Anton Stankowski (1906-1998) Duits Zeefdruk: Col'nova
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Ernst Rockhausen - Tijdschriftenhouder. kopen? Bied vanaf 110!
Ernst Rockhausen (1866-1930) Duits Tijdschriftenhouder.
Afmetingen 80 x 43 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht 2100 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 110
Direct kopen
Jochen Kublik - Skizzenbuch kopen? Bied vanaf 90!
Jochen Kublik (1962) Duits Skizzenbuch
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Hans Thoma - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Hans Thoma (1839-1924) Duits Onbekend
Afmetingen 77 x 66 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Rudi Mausz - Colour Composition on Silver kopen? Bied vanaf 200!
Rudi Mausz (1907-1976) Nederlands Duits Colour Composition on Silver
Techniek Collage
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 200
Direct kopen
Volker Ritters - Volker Ritters Litho, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Volker Ritters (1942) Duits Volker Ritters Litho, Gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Ivo Lucas - Elternhaus - Most misunderstanding and most influential kopen? Bied vanaf 1500!
Ivo Lucas (1973) Duits Ouderlijk huis - Meeste misverstand en meest invloedrijk
Afmetingen 150 x 230 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Sigrid Nienstedt - Landschaft SN 110, Original Siebdruck, 1999 kopen? Bied vanaf 190!
Sigrid Nienstedt (1962) Duits Landschap SN 110, originele zeefdruk, 1999
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Immanuel Knayer - Tuschezeichnung auf Postkarte kopen? Bied vanaf 445!
Immanuel Knayer (1896-1962) Duits Inkttekening op ansichtkaart
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 14 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 445
Direct kopen
Lovis Corinth - Ritter und Knappe kopen? Bied vanaf 140!
Lovis Corinth (1858-1925) Duits Ritter und Knappe
Techniek Litho
Afmetingen 41.9 x 31.4 cm (h x b)
€ 140
Direct kopen
Horst Antes - Zeit Räume kopen? Bied vanaf 1150!
Horst Antes (1936) Duits Zeit Räume
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Uwe Poth - ZIE (.... in Enschede) kopen? Bied vanaf 500!
Uwe Poth (1946) Duits Nederlands ZIE (.... in Enschede)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 200 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 500
Direct kopen
Patrick Rieve - Outside the range kopen? Bied vanaf 75!
Patrick Rieve (1971) Duits Outside the range
Techniek Ets
Afmetingen 41.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dieter Portugall - Ende des Spiels kopen? Bied vanaf 175!
Dieter Portugall (1952) Duits Ende des Spiels
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Franz Erhard Walther - "Feld entwickelt Sprache", Mappe mit 6 Offsetdrucken auf Transparentpapier kopen? Bied vanaf 545!
Franz Erhard Walther (1939) Duits "Feld entwickelt Sprache", Mappe mit 6 Offsetdrucken auf Transparentpapier
Techniek Offset
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 545
Direct kopen
Klaus Bönnighausen - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 190!
Klaus Bönnighausen (1933-1998) Duits Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Klaus Bönnighausen - o. T. kopen? Bied vanaf 590!
Klaus Bönnighausen (1933-1998) Duits o.T.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 590
Direct kopen
Walburga Külz - "Gelbe Kanne mit Deckel" Keramik Unikat kopen? Bied vanaf 220!
Walburga Külz (1921-2002) Duits "Gele kan met deksel" keramisch uniek stuk
Afmetingen 33 x 20 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 1730 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 220
Direct kopen
Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 30000!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Baum
Afmetingen 200 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30.000
Direct kopen
Claus Bertermann - Beyond the Veil - XXL kopen? Bied vanaf 5500!
Claus Bertermann (1965) Duits Beyond the Veil - XXL
Afmetingen 160 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 5.500
Direct kopen
Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Hans Richard von VOLKMANN - Landschap met glooiend graanveld kopen? Bied vanaf 100!
Hans Richard von VOLKMANN (1860-1927) Duits Landschap met glooiend graanveld
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 113 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Albert Schindehütte - Geldkatze fängt Mäuse kopen? Bied vanaf 100!
Albert Schindehütte (1939) Duits Geldkat vangt muizen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40.2 x 50.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
George Stahl - Landschap kopen? Bied vanaf 40!
George Stahl (1903-1982) Duits Nederlands Landschap
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Karl-Heinz Steib - Blumen kopen? Bied vanaf 200!
Karl-Heinz Steib (1922) Duits Bloemen
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Rainer Bolten - 111 und Nullen kopen? Bied vanaf 80!
Rainer Bolten (1948) Duits 111 en nullen
Afmetingen 52.2 x 52.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Kurt Lob - danspaar kopen? Bied vanaf 85!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits danspaar
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Metaal
€ 85
Direct kopen
A.R. Penck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Zonder titel
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Max Slevogt - Mozarts Zauberflöte kopen? Bied vanaf 450!
Max Slevogt (1868-1932) Duits Mozarts Zauberflöte
Techniek Ets
Afmetingen 43.4 x 33.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Techniek Carborundum
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 865
Direct kopen
Horst Antes - Amsterdammer, litho kopen? Bied vanaf 350!
Horst Antes (1936) Duits Amsterdammer, litho
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jonathan Meese - Winchester 73, litho (groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jonathan Meese (1970) Duits Winchester 73, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Daniel Richter - Portrait of Jeff Koons, litho (groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Daniel Richter (1962) Duits Portrait of Jeff Koons, litho (groot!)
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Max Peiffer Watenphul - Stillleben mit Anemonen und Zitronen, Lithographie kopen? Bied vanaf 70!
Max Peiffer Watenphul (1896-1976) Duits Stilleven met anemonen en citroenen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Stefan Szczesny - De drie gratiën, litho (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Stefan Szczesny (1951) Duits De drie gratiën, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Hans Meid - Drei Frauen am Wasserfall, ets (1e staat) kopen? Bied vanaf 45!
Hans Meid (1883-1957) Duits Drei Frauen am Wasserfall, ets (1e staat)
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Tony Cragg - Karbon kopen? Bied vanaf 949!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Koolstof
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 949
Direct kopen
Jiri Georg Dokoupil - Junge mit Dreirad kopen? Bied vanaf 129!
Jiri Georg Dokoupil (1954) Duits Tsjechisch jongen met driewieler
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Jiri Georg Dokoupil - Flaschenpost kopen? Bied vanaf 99!
Jiri Georg Dokoupil (1954) Duits Tsjechisch Bericht in een fles
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen