Vladimir Pavlov - Russisch berkenbos kopen? Bied vanaf 70!
Vladimir Pavlov (1938) Duits Russisch berkenbos
Afmetingen 37 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Anton Fuchs - Materialbild Rot kopen? Bied vanaf 180!
Anton Fuchs (1958) Duits Materiaal Rot
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 180
Direct kopen
Udo Dziersk - Strandskulptur (Kalabrien) kopen? Bied vanaf 800!
Udo Dziersk (1961) Duits Strandsculptuur (Calabrië)
Afmetingen 55.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Georg Grosz - Left Behind - 1923 - Original aus dem Zyklus ECCE HOMO Malik Vlg.1923 kopen? Bied vanaf 99!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans Left Behind - 1923 - Original aus dem Zyklus ECCE HOMO Malik Vlg.1923
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Franz Lauter - Gestreepte kater kopen? Bied vanaf 60!
Franz Lauter (1947) Duits Gestreepte kater
Afmetingen 34 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Jan Voss - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voss (1936) Duits Frans Zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Max Klinger - Allegorie mit Genius Aquatinta 1911 Werkverzeichnis Beyer 407 kopen? Bied vanaf 250!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie met het genie Aquatint 1911 Catalogue raisonné Beyer 407
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 14 x 23 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
A.K. Kaiser Porzellan - Wolfgang Gawantka - porseleinen beeld kopen? Bied vanaf 50!
A.K. Kaiser Porzellan Duits Wolfgang Gawantka - porseleinen beeld
Techniek Steen
Afmetingen 24 x 16 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen
Arthur Storch - Sterbendes Reh, Schwarzburger Werkstätten 1922 kopen? Bied vanaf 450!
Arthur Storch (1870-1947) Duits Sterbendes Reh, Schwarzburger Werkstätten 1922
Afmetingen 38 x 35 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 2900 g
€ 450
Direct kopen
Rayk Goetze - twee prenten: één gesigneerd en één niet-gesigneerd. kopen? Bied vanaf 20!
Rayk Goetze (1964) Duits twee prenten: één gesigneerd en één niet-gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Otmar Alt - Flieger (incl. map met gedicht van Kathrin Kleeberg) kopen? Bied vanaf 135!
Otmar Alt (1940) Duits Flieger (incl. map met gedicht van Kathrin Kleeberg)
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Karin Szekessy - 'Akt im Garten', foto kopen? Bied vanaf 149!
Karin Szekessy (1939) Duits 'Akt im Garten', foto
Techniek C-Print
Afmetingen 54 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'De ster', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'De ster', litho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gerrit van Giessen - De Groote of St Jacobskerk in Den Haag, kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit van Giessen (1692-1750) Nederlands Duits De Groote of St Jacobskerk in Den Haag,
Techniek Gravure
Afmetingen 44 x 49.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Gerrit van Giessen - De Nieuwe Kerk Den Haag kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit van Giessen (1692-1750) Nederlands Duits De Nieuwe Kerk Den Haag
Techniek Gravure
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Karin Szekessy - 'Studie met hoed' kopen? Bied vanaf 149!
Karin Szekessy (1939) Duits 'Studie met hoed'
Techniek C-Print
Afmetingen 31.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'Law and order', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'Law and order', litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'Innerer Monolog', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'Innerer Monolog', litho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Reiner Schwarz - Zelfportret, lithografie kopen? Bied vanaf 20!
Reiner Schwarz (1940) Duits Zelfportret, lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Günther Brockhoff - Mann und Frau, Paar, 2 Akte kopen? Bied vanaf 75!
Günther Brockhoff (1925-1996) Duits Man en vrouw naakt
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 49.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Wolfgang Schlick - "Libellen" kopen? Bied vanaf 120!
Wolfgang Schlick (1941-2014) Duits "Libellen"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61.3 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
W.P. Eberhard Eggers - Die bruechigen Schoenen kopen? Bied vanaf 120!
W.P. Eberhard Eggers (1939-2004) Duits De kapotte schoenen
Techniek Offset
Afmetingen 52 x 40 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Hannes Grosse - Unbekannt 2 kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Onbekend 2
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Hannes Grosse - Unbekannt kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Onbekend
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Hannes Grosse - Gestural Abstraction kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Gebarenabstractie
Afmetingen 39.4 x 49.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 450
Direct kopen
Karin Szekessy - 'Blauwe pop' kopen? Bied vanaf 25!
Karin Szekessy (1939) Duits 'Blauwe pop'
Techniek Digitale Print
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Georg Grosz - 1923 - MELANCHOLIE - Expressionistische Lithographie - Original a.dem Zyklus ECCE HOMO (MalikVerlag) kopen? Bied vanaf 99!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans 1923 - MELANCHOLIE - Expressionistische Lithographie - Original a.dem Zyklus ECCE HOMO (MalikVerlag)
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Gerd Danigel - POSCHE DAMEN - NUOVA BERLIN signiert AluDibond kopen? Bied vanaf 350!
Gerd Danigel (1959) Duits POSCHE DAMEN - NUOVA BERLIN signiert AluDibond
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 350
Direct kopen
Hein Van Doren - Grootvader met achterkleinzoon kopen? Bied vanaf 260!
Hein Van Doren (1930-2003) Nederlands Duits Grootvader met achterkleinzoon
Afmetingen 86 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 260
Direct kopen
Helmut Andreas Paul Grieshaber - 3 x lithografie kopen? Bied vanaf 100!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits 3 x lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 25 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Gabriele Mierzwa - Gelbe Mund kopen? Bied vanaf 375!
Gabriele Mierzwa (1958) Duits Gelbe Mund
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Gabriele Mierzwa - Neue Kleider kopen? Bied vanaf 375!
Gabriele Mierzwa (1958) Duits Neue Kleider
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Stefan Moses - Otto Dix - im Gespräch kopen? Bied vanaf 150!
Stefan Moses (1928-2018) Duits Otto Dix - in gesprek
Afmetingen 27.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Gerd Danigel - Heimweh nach '89 - NUOVA BERLIN signiert AluDibond kopen? Bied vanaf 325!
Gerd Danigel (1959) Duits Heimweh nach '89 - NUOVA BERLIN signiert AluDibond
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 325
Direct kopen
Nuria Quevedo - Ereignis - Erschlossene Formen - rare Orig Lithographie handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Nuria Quevedo (1938) Duits Spaans Ontwikkelde vormen - zeldzame originele lithografie, handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Eberhard Havekost - Superstar 2 kopen? Bied vanaf 225!
Eberhard Havekost (1967) Duits Superstar 2
Techniek Offset
Afmetingen 38 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Horst Antes - Litho: Amsterdammer kopen? Bied vanaf 299!
Horst Antes (1936) Duits Litho: Amsterdammer
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Daniel Richter - litho: portret of Jeff Koons - 2006 kopen? Bied vanaf 495!
Daniel Richter (1962) Duits litho: portret of Jeff Koons - 2006
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Günther Förg - Composition (zonder titel) kopen? Bied vanaf 675!
Günther Förg (1952-2013) Duits Composition (zonder titel)
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 675
Direct kopen
Jörg Remé - Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN kopen? Bied vanaf 42!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Rudolf Hoflehner - KONTRASTE I kopen? Bied vanaf 110!
Rudolf Hoflehner (1916-1995) Duits KONTRASTE I
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Otto Rohse - Kupferstich - Berlin kopen? Bied vanaf 50!
Otto Rohse (1925-2016) Duits Kopergravure - Berlijn
Techniek Gravure
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Wilhelm Beuermann - Abstrakte Landschaft kopen? Bied vanaf 60!
Wilhelm Beuermann (1937) Duits Abstract landschap
Afmetingen 33.4 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Wolfgang Schlick - Sonnenbad kopen? Bied vanaf 50!
Wolfgang Schlick (1941-2014) Duits zonnebaden
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 63 x 46.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen