Jiri Georg Dokoupil - Komposition für die Olympischen Spiele 1992 kopen? Bied vanaf 349!
Jiri Georg Dokoupil (1954) Duits Tsjechisch Compositie voor de Olympische Spelen van 1992
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 349
Direct kopen
Günther Uecker - verletzungen verbindungen kopen? Bied vanaf 399!
Günther Uecker (1930-2025) Duits verwondingen verbindingen
Afmetingen 84.5 x 59.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
August Weber - ( Johann Baptist Wilhelm August Weber) kopen? Bied vanaf 130!
August Weber (1817-1873) Duits (Johann Baptist Wilhelm August Weber)
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Norbert Cames - Synergie III kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie III
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Astrid Stoeppel - Color Burst #3 kopen? Bied vanaf 125!
Astrid Stoeppel (1974) Duits Color Burst #3
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Maria Sybilla Merian - Nr. XXXIV "Lierre terestre fleuri" kopen? Bied vanaf 150!
Maria Sybilla Merian (1647-1717) Duits Nr. XXXIV "Lierre terestre fleuri"
Techniek Gravure
Afmetingen 20 x 16.1 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Norbert Grimm - Time - kleurets met reliëfdruk - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Norbert Grimm (1961) Duits Time - kleurets met reliëfdruk - fraai ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Blatter
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Ben Willikens - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 200!
Ben Willikens (1939) Duits ZONDER TITEL
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Heinz Otto Müller-Erbach - Metamorphose einer Landschaft kopen? Bied vanaf 450!
Heinz Otto Müller-Erbach (1921-1984) Duits Metamorfose van een landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 450
Direct kopen
Kuch Keramik - Keramik-Objekte, dreiteiliges Ensemple, helles Porzellan, Blendrahmen kopen? Bied vanaf 520!
Kuch Keramik (1951-1990) Duits Keramische objecten, driedelig masker, licht porselein
Afmetingen 12.3 x 84 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht 6.6 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 520
Direct kopen
Arthur Kampf - Moeder en dochter met muziekinstrument kopen? Bied vanaf 500!
Arthur Kampf (1864) Duits Moeder en dochter met muziekinstrument
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Franz Roh - " WEIBLICHER AKT mit EIDECHSE " kopen? Bied vanaf 100!
Franz Roh (1890-1965) Duits "VROUWELIJK NAAKT met HAGEDIS"
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17.5 x 24 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Igor Sacharow-Ross - Gravure en couleur avec empreinte en relief kopen? Bied vanaf 30!
Igor Sacharow-Ross (1947) Duits Russisch Kleurengravure met reliëfdruk
Techniek Overig
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Emil Brose - zelfportret Emil Brose 1901-1962 Oldenburger Free Group kopen? Bied vanaf 200!
Emil Brose (1901-1962) Duits zelfportret Emil Brose 1901-1962 Oldenburger Free Group
Afmetingen 47.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Alexander Camaro - Signierter kräftiger Original Probedruck von 1966 kopen? Bied vanaf 230!
Alexander Camaro (1901-1992) Duits Gesigneerd sterk origineel proefdruk uit 1966
Afmetingen 44.8 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Direct kopen
Jan Peter Tripp - Wilde Tulpen - Signierte und nummerierte Original Aquatinta Radierung kopen? Bied vanaf 160!
Jan Peter Tripp (1945) Duits Wilde Tulpen - Gesigneerde en genummerde originele aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Wilhelm Sasnal - Zeefdruk: zonder titel - 2007 kopen? Bied vanaf 250!
Wilhelm Sasnal (1972) Pools Duits Zeefdruk: zonder titel - 2007
Afmetingen 95 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Harry Kramer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Harry Kramer (1925-1997) Duits Zonder titel
Afmetingen 18 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Andreas Felger - Kaiserstuhl- handsigniert, nummeriert, datiert kopen? Bied vanaf 350!
Andreas Felger (1935) Duits Kaiserstuhl-handgesigneerd, genummerd, gedateerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Rosenthal - vaas en schaal “Flash One” kopen? Bied vanaf 125!
Rosenthal (1879-2009) Duits vaas en schaal “Flash One”
Afmetingen 19.5 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 125
Direct kopen
Gerold Porzellan - 2 biscuit fossiel vazen kopen? Bied vanaf 75!
Gerold Porzellan (1904-2002) Duits 2 biscuit fossiel vazen
Afmetingen 23 x 13 x 7.5 cm (h x b x d)
€ 75
Direct kopen
Jörg Remé - Man and Nature kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Man and Nature
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
illy Art Collection - 1995, An Du China, espresso kopen? Bied vanaf 48!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans 1995, An Du China, espresso
Afmetingen 5 x 8 cm (h x b)
€ 48
Direct kopen
Hartmut Henschel - Akt am Wasser kopen? Bied vanaf 90!
Hartmut Henschel (1942) Duits Naakt bij het water
Techniek Computerprint
Afmetingen 62 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Hartmut Henschel - Akt 1/11 kopen? Bied vanaf 80!
Hartmut Henschel (1942) Duits Akkoord 1/11
Techniek Computerprint
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Alfred Gabali - "Katwijker vissersschuiten op de Noordzee." kopen? Bied vanaf 30!
Alfred Gabali (1886-1963) Duits Amerikaans "Katwijker vissersschuiten op de Noordzee."
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Kurt Wallstab - studioglas vaas kopen? Bied vanaf 125!
Kurt Wallstab (1920-2002) Duits studioglas vaas
Afmetingen 17.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Dirk Skreber - Crystella, gravure kopen? Bied vanaf 95!
Dirk Skreber (1961) Duits Crystella, gravure
Techniek Gravure
Afmetingen 65 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Eberhard Havekost - Superstar 2, offset litho kopen? Bied vanaf 125!
Eberhard Havekost (1967) Duits Superstar 2, offset litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Zeh Scherzer & Co - 3 sierborden Zeh Scherzer (Bavaria) kopen? Bied vanaf 20!
Zeh Scherzer & Co (1880-1992) Duits 3 sierborden Zeh Scherzer (Bavaria)
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Lovis Corinth - Spiegel der Venus kopen? Bied vanaf 480!
Lovis Corinth (1858-1925) Duits spiegel van Venus
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 25.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 480
Direct kopen
Simon Dittrich - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Simon Dittrich (1940) Duits ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 72.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Hans Meid - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 75!
Hans Meid (1883-1957) Duits Droge naald ets
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Maximiliaan Leonard Kitzinger - Stad aan het water kopen? Bied vanaf 550!
Maximiliaan Leonard Kitzinger (1811-1882) Duits Stad aan het water
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Jörg Remé - Figuur, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Figuur, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kuno Gonschior - Komposition kopen? Bied vanaf 470!
Kuno Gonschior (1935-2010) Duits samenstelling
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 470
Direct kopen
Bernd Völkle - Original Farbserigrafie o.T., 1968 kopen? Bied vanaf 150!
Bernd Völkle (1940) Duits Original Farbserigrafie o.T., 1968
Afmetingen 56.2 x 45.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Georg Baselitz - For Elke: Tribute to Women (Jaffa) kopen? Bied vanaf 180!
Georg Baselitz (1938) Duits For Elke: Tribute to Women (Jaffa)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Horst Antes - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Horst Antes (1936) Duits Litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer (1951-2018) Duits Giclee: Der schwarze rock - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 82.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Hans Meid - Ets: Das bad beim Pantton kopen? Bied vanaf 85!
Hans Meid (1883-1957) Duits Ets: Das bad beim Pantton
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Armando - Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Tony Cragg - Ingelijste ets: "wuste"(woestijn) kopen? Bied vanaf 350!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Ingelijste ets: "wuste"(woestijn)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Bettina von Arnim - Signierter Original Siebdruck von 1968 - 30 Ex. - sehr rar - German Pop Art kopen? Bied vanaf 390!
Bettina von Arnim (1940) Duits Gesigneerde originele zeefdruk uit 1968 - 30 exemplaren - zeer zeldzaam - Informeel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 37 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Direct kopen
Josef Jan Michnia - Geigenspielender Engel kopen? Bied vanaf 380!
Josef Jan Michnia (1942) Duits Pools Vioolspelende engel
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen