| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1800 t/m 1899 |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 19.5 x 42.5 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 31.5 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Conditie | |||||
| Conditie | Goed | ||||
| zoals weergegeven | |||||
| Transport | |||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Yerevan, Duitsland | ||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||||