Paul Wunderlich - Litho kopen? Bied vanaf 75!
Paul Wunderlich (1927-2010) Duits Litho
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Stephan Balkenhol - ***Frau mit weißer Jacke*** kopen? Bied vanaf 350!
Stephan Balkenhol (1957) Duits ***Vrouw in wit jasje***
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Wolfgang Loesche - ***Begegnung*** kopen? Bied vanaf 100!
Wolfgang Loesche (1947) Duits ***Ontmoeting***
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Gerhard Richter - Atelier Gerhard Richter kopen? Bied vanaf 20!
Gerhard Richter (1932) Duits Atelier Gerhard Richter
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Otmar Alt - biomorfische afbeelding - zeefdruk met preegdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Otmar Alt (1940) Duits biomorfische afbeelding - zeefdruk met preegdruk - ingelijst
Afmetingen 50.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Werner Hilsing - "Figuren" kopen? Bied vanaf 70!
Werner Hilsing (1938) Duits "Cijfers"
Techniek Litho
Afmetingen 48.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Emil Nolde - 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!
Emil Nolde (1867-1956) Duits 3 catalogi
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Henner Knauf - Landelijk landschap kopen? Bied vanaf 60!
Henner Knauf (1901-1976) Duits Landelijk landschap
Afmetingen 79 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Bettina Winkelmann - Paraphrase - griechische ikone kopen? Bied vanaf 150!
Bettina Winkelmann (1961) Duits Paraphrase - griechische ikone
Afmetingen 120 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Rosenthal - Dikwandige porseleinen mortier (apotheek) kopen? Bied vanaf 20!
Rosenthal (1879-2009) Duits Dikwandige porseleinen mortier (apotheek)
Afmetingen 5.5 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
KPM Berlin - Op Art porseleinen bolvaasje kopen? Bied vanaf 45!
KPM Berlin (1763) Duits Op Art porseleinen bolvaasje
Afmetingen 11 x 18 x 18 cm (h x b x d)
€ 45
Direct kopen
Erich Buchholz - Zwei Kreise mit Quadrat, Original-Holzschnitt 1922 kopen? Bied vanaf 100!
Erich Buchholz (1891-1972) Duits Twee cirkels met een vierkant, originele houtsnede 1922
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
August Wilhelm Dressler - Frau mit Beehive, Lithographie 1967 kopen? Bied vanaf 50!
August Wilhelm Dressler (1886-1970) Duits Vrouw met bijenkorf, litho 1967
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 15.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Werner Gothein - Zirkus, Original-Holzschnitt 1949 kopen? Bied vanaf 50!
Werner Gothein (1890-1968) Duits Circus, originele houtsnede 1949
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Peter Ackermann - Weiblicher Akt auf Friedhof. Original Ätz-Radierung 1971 kopen? Bied vanaf 85!
Peter Ackermann (1934-2007) Duits Vrouwelijk naakt op een begraafplaats. Originele ets, 1971.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 34 x 23 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
August Wilhelm Dressler - Porträt eines Mannes mit Absinthglas, Or.-Lithographie 1967 kopen? Bied vanaf 50!
August Wilhelm Dressler (1886-1970) Duits Portret van een man met een absintglas, originele lithografie, 1967
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Conrad Felixmüller - "Im Juni" - Ich gehe schwarz über die Grenze. Original- Holzschnitt 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Conrad Felixmüller (1897-1977) Duits "In juni" - Ik steek illegaal de grens over. Originele houtsnede, 1947
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Karl Schmidt-Rottluff - Der Angler. Original-Holzschnitt Werkverzeichnis Rathenau 4 kopen? Bied vanaf 130!
Karl Schmidt-Rottluff (1884-1976) Duits De visser. Originele houtsnede. Redencatalogus Rathenau 4
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
€ 130
Direct kopen
Karl Jakob Hirsch - Frühling / Mutter mit Säugling. Original-Linolschnitt 1918 kopen? Bied vanaf 60!
Karl Jakob Hirsch (1892-1952) Duits Lente / Moeder met baby. Originele linosnede, 1918
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Gerhard Marcks - Ochsenknecht. Holzschnitt 1923 Werkverzeichnis Lammek H111 kopen? Bied vanaf 85!
Gerhard Marcks (1882-1981) Duits Ochsenknecht. Houtsnede 1923. Raisonné catalogus Lammek H111
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Max Kaus - Apollon, Original-Holzschnitt 1971 kopen? Bied vanaf 80!
Max Kaus (1891-1977) Duits Apollo, originele houtsnede 1971
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Georg Tappert - Dame im Café Original-Linolschnitt um 1917 Kubismus Expressionismus kopen? Bied vanaf 80!
Georg Tappert (1880-1957) Duits Dame in een café, originele linosnede circa 1917, kubisme, expressionisme
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 22.5 x 15.5 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Emil Pottner - Hahn und Adler Der neue Kämpe. Original-Lithographie 1915 kopen? Bied vanaf 50!
Emil Pottner (1872-1942) Duits Oostenrijks Haan en adelaar: de nieuwe kampioen. Originele lithografie, 1915.
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 32 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Johannes Grützke - "Die Wahrheit liegt in der Mitte" Signatur 2002 kopen? Bied vanaf 150!
Johannes Grützke Duits "De waarheid ligt in het midden" Signature 2002
Techniek Overig
Afmetingen 30 x 31 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Ingo Duderstedt - Cool Blues Radierung 2018 kopen? Bied vanaf 60!
Ingo Duderstedt (1953) Duits Cool Blues Ets 2018
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jörg Steinbach - Siebdruck "D" 2015, handsigniert und nummeriert, Auflage nur 20 Exemplare kopen? Bied vanaf 60!
Jörg Steinbach (-1958) Duits Zeefdruk "D" 2015, handgesigneerd en genummerd, oplage van slechts 20 exemplaren
Afmetingen 53.4 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Andreas Dress - Elegie 1 - Radierung, von Hand aquarelliert 2007 kopen? Bied vanaf 60!
Andreas Dress (1943) Duits Elegie 1 - Ets, handgekleurd met waterverf, 2007
Techniek Ets
Afmetingen 54 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Max Pechstein - Baders. Uitgave Kunstblatt november 1918. kopen? Bied vanaf 199!
Max Pechstein (1881-1955) Duits Baders. Uitgave Kunstblatt november 1918.
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 21.5 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Bernd Hauck - Ingekleurde ets,, handgesigneerd, gelijstoplage 1/350 kopen? Bied vanaf 30!
Bernd Hauck (1950) Duits Ingekleurde ets,, handgesigneerd, gelijstoplage 1/350
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Karl Hofer - Javanische Tänzerin. Original-Lithografie,1921 kopen? Bied vanaf 250!
Karl Hofer (1878-1955) Duits Italiaans Javaanse danseres. Originele litho, 1921
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Otto Dix - Der Krieg kopen? Bied vanaf 50!
Otto Dix (1891-1969) Duits Der Krieg
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Georg Karl Pfahler - Ohne Titel, Siebdruck 1973 kopen? Bied vanaf 60!
Georg Karl Pfahler (1926-2002) Duits Zonder titel, zeefdruk 1973
Afmetingen 88 x 63 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Norbert Cames - Synergie VI kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie VI
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nachtmann - Bolvaas met vensters kopen? Bied vanaf 65!
Nachtmann Duits Bolvaas met vensters
Afmetingen 13 x 14 x 714 cm (h x b x d)
Gewicht 1267 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Direct kopen
Nachtmann - Vaas met vensters kopen? Bied vanaf 65!
Nachtmann Duits Vaas met vensters
Afmetingen 24 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Direct kopen
Christine Stadler - "Swapo" Bronze - Christine Stadler - Katholische Akademie in Bayern kopen? Bied vanaf 750!
Christine Stadler (1922-2001) Duits "Swapo" Brons - Christine Stadler - Katholieke Academie in Beieren
Techniek Brons
Afmetingen 17.5 x 8.2 x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1568 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Ingrid Glas - 2 Vintage Boomschors vazen kopen? Bied vanaf 35!
Ingrid Glas (1960-1979) Duits Oostenrijks 2 Vintage Boomschors vazen
Afmetingen 14 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Direct kopen
Bernd Berner - Signierter Original Siebdruck von 1966 - nummeriert, nur 100 Ex. kopen? Bied vanaf 220!
Bernd Berner (1930-2002) Duits Gesigneerde originele zeefdruk uit 1966 - genummerd, slechts 100 exemplaren.
Afmetingen 49.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 220
Direct kopen
Armando - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Eckart Schädrich - Symit II/3 kopen? Bied vanaf 135!
Eckart Schädrich (1950) Duits Symit II/3
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Eckart Schädrich - Symit II/1 kopen? Bied vanaf 135!
Eckart Schädrich (1950) Duits Symit II/1
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Rudolf Kämmer - OP ART - KINETIK - 1973 signiert kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits OP ART - KINETICS - 1973 gesigneerd
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Fritz Ruoff - GEOMETRISCHE LANDSCHAFT kopen? Bied vanaf 150!
Fritz Ruoff (1906-1986) Duits GEOMETRISCH LANDSCHAP
Afmetingen 51 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Julius Bissier - KOMPOSITION 1964 signiert kopen? Bied vanaf 350!
Julius Bissier (1893-1965) Duits Frans COMPOSITIE 1964 gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Markus Lüpertz - BÜCHNER DICHTET DANTONS TOD 1988 signiert - kopen? Bied vanaf 350!
Markus Lüpertz (1941) Duits BÜCHNER SCHRIJFT DANTON'S DOOD 1988 gesigneerd -
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 61 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 27.2 x 34.8 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk NICE=NICE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk NICE=NICE Handgesigneerd
Afmetingen 30 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen