3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Caspar Merian - Flandria et Zeelandia comitatus kopen? Bied vanaf 99!
Caspar Merian (1627-1686) Nederlands Duits Flandria et Zeelandia comitatus
TechniekGravure
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
€ 99
Franz Lauter - BLOEMEN kopen? Bied vanaf 40!
Franz Lauter (1947) Duits BLOEMEN
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly kopen? Bied vanaf 82!
Johannis Hartung (1942) Duits Lithografie Flower Butterfly
TechniekLitho
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 82
Meissen porzellan - Wandbord (6) - Meissen kopen? Bied vanaf 89!
Meissen porzellan (1708) Duits Wandbord (6) - Meissen
Afmetingen3 x 18 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 89
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Helga Maria Kues - Zon kopen? Bied vanaf 74!
Helga Maria Kues Duits Zon
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 74
Peter Handel - Kleurengiclee UTE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Peter Handel (1949) Duits Kleurengiclee UTE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen51 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Werner Berges - Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Werner Berges (1941) Duits Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Friedrich Geiler - Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974 kopen? Bied vanaf 90!
Friedrich Geiler (1946) Duits Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Christian Aigrinner - Huis met uitzicht kopen? Bied vanaf 70!
Christian Aigrinner (1909-1983) Duits Huis met uitzicht
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Friedrich Geiler - Kleurengiclee -- GEOMETRISCHE COMPOSITIE kopen? Bied vanaf 110!
Friedrich Geiler (1946) Duits Kleurengiclee -- GEOMETRISCHE COMPOSITIE
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
TechniekGouache
Afmetingen68 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Albert Joseph Franke - Landschap met Boerderij kopen? Bied vanaf 30!
Albert Joseph Franke (1860-1924) Duits Landschap met Boerderij
Afmetingen46 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Franz Lauter - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Franz Lauter (1947) Duits zonder titel
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk BLOEMENBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk BLOEMENBOEKET Handgesigneerd
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Joseph Beuys - 7000 Eichen Documenta 7 Kassel kopen? Bied vanaf 1000!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits 7000 Eichen Documenta 7 Kassel
Afmetingen28 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Leonore Adler - Frankfort bij nacht kopen? Bied vanaf 45!
Leonore Adler (1953) Duits Frankfort bij nacht
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 75 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 45
Ricarda Fischer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Ricarda Fischer (1958) Duits Zonder titel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Ludwig Wilding - Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988 kopen? Bied vanaf 795!
Ludwig Wilding (1927-2010) Duits Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988
Afmetingen32 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Paul Citroen - Vrouw Nora kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Vrouw Nora
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Paul Citroen - Anneloor kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Anneloor
TechniekLitho
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Heinrich Campendonk - SITZENDER MANN mit KATZE 1919 . kopen? Bied vanaf 200!
Heinrich Campendonk (1889-1957) Duits Nederlands ZITENDE MAN met KAT 1919.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23.5 x 13 cm (h x b)
€ 200
Frederick James van den Broek - Pentekening “Grand Hotel” kopen? Bied vanaf 35!
Frederick James van den Broek (1942-1991) Nederlands Duits Pentekening “Grand Hotel”
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Herbert Schneider - EROTISCHE DARSTELLUNG , signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Herbert Schneider (1924-1983) Duits Amerikaans EROTISCHE PRESENTATIE, ondertekend.
Afmetingen52 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Reiner Schwarz - Selbst, äffisch, litho kopen? Bied vanaf 50!
Reiner Schwarz (1940) Duits Selbst, äffisch, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Oskar Paul Matthes - Visser in bootje kopen? Bied vanaf 20!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Visser in bootje
TechniekEts
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 135!
Regine Von Rudloff-Zeibig (1944-2023) Duits Pools Aquarel - Abstract
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Georg Balthasar Probst - Amsterdam, the old Rampart kopen? Bied vanaf 75!
Georg Balthasar Probst (1732-1801) Duits Amsterdam, the old Rampart
TechniekLitho
Afmetingen36 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Catrin Rothe - Coco Chanel kopen? Bied vanaf 260!
Catrin Rothe (1965) Duits Coco Chanel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Berta Hummel - Angsthase beeldje kopen? Bied vanaf 50!
Berta Hummel (1909-1946) Duits Angsthase beeldje
TechniekOverig
Afmetingen10 x 10 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
A.K. Kaiser Porzellan - Porselein Kaststel uit de Aurelia Collectie , Gesigneerd door K. Nossek kopen? Bied vanaf 40!
A.K. Kaiser Porzellan Duits Porselein Kaststel uit de Aurelia Collectie , Gesigneerd door K. Nossek
Afmetingen27 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Gerhard Fietz - Oud drukprint kopen? Bied vanaf 100!
Gerhard Fietz (1910-1997) Duits Oud drukprint
TechniekSjabloondruk
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
€ 100
A.R. Penck - Boek met zeefdruk op karton, Ich bin... kopen? Bied vanaf 250!
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Alfred Gockel - Muziek kopen? Bied vanaf 120!
Alfred Gockel (1952) Duits Muziek
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Hannes Kilian - Fotoportret Pianist Dirigent Bernard Kontarsky met studiostempel kopen? Bied vanaf 500!
Hannes Kilian (1909-1999) Duits Fotoportret Pianist Dirigent Bernard Kontarsky met studiostempel
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen18 x 13 cm (h x b)
€ 500
Evangelos Koukouwitakis - Körper Serie 14 kopen? Bied vanaf 1500!
Evangelos Koukouwitakis (1956) Duits Grieks Body Series 14
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
€ 1.500
Evangelos Koukouwitakis - Natura Morte Granatapfel kopen? Bied vanaf 700!
Evangelos Koukouwitakis (1956) Duits Grieks Natura Morte Granaatappel
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 700
Evangelos Koukouwitakis - Natura Morte kopen? Bied vanaf 1500!
Evangelos Koukouwitakis (1956) Duits Grieks Natura Morte
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
€ 1.500