Willi Geiger - Banderillero kopen? Bied vanaf 50!
Willi Geiger (1878-1971) Duits Banderillero
Techniek Ets
Afmetingen 54 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Karl Wiedmann - Unica uberfang glas uitvoering Gralglas Durnau kopen? Bied vanaf 250!
Karl Wiedmann (1905-1992) Duits Unica uberfang glas uitvoering Gralglas Durnau
Afmetingen 9 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
Manfred Frey - “Syrakus” Massief Messing - Vaas kopen? Bied vanaf 95!
Manfred Frey (1940) Duits “Syrakus” Massief Messing - Vaas
Afmetingen 20 x 9 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 95
Furstenberg - Zwischen den Felsen kopen? Bied vanaf 30!
Furstenberg (1747) Duits Zwischen den Felsen
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Luise Kött-Gärtner - “ Happy together ! “ kopen? Bied vanaf 65!
Luise Kött-Gärtner (1953) Duits “ Happy together ! “
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 13 x 10 cm (h x b x d)
€ 65
A.K. Kaiser Porzellan - Porzellan Krug Echt Kobald mit Zinndeckel Jagdmotiv 70er Jahre kopen? Bied vanaf 40!
A.K. Kaiser Porzellan (1872-2001) Duits Porseleinen kan, echt kobalt, met tinnen deksel, jachtmotief, jaren 70
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
Gewicht 889 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 650
2 biedingen
August Walther & Sohne AG - Vintage glazen ovale serveerschaal met rode 'teardrops' kopen? Bied vanaf 40!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Vintage glazen ovale serveerschaal met rode 'teardrops'
Afmetingen 3.5 x 22 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht 1260 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Helmut Newton - "SUMO" - 2009 - Hardcover kopen? Bied vanaf 180!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "SUMO" - 2009 - Hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 180
Anatol Herzfeld - Tekeningen 4 stuks kopen? Bied vanaf 160!
Anatol Herzfeld (1931-2019) Duits Tekeningen 4 stuks
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 18.5 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Jan Peter Tripp - Der wahre Jakob kopen? Bied vanaf 190!
Jan Peter Tripp (1945) Duits De echte Jacob
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Gerhard Richter - "WAR CUT" 2004 - Buch - (absolut Neu) kopen? Bied vanaf 180!
Gerhard Richter (1932) Duits "WAR CUT" 2004 - Boek - (gloednieuw)
Techniek Hardcover
Afmetingen 25.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 180
Rosenthal - Jane Osborne Smith: zeldzaam gesigneerd schaaltje, voor collecteurs kopen? Bied vanaf 125!
Rosenthal (1879-2009) Duits Jane Osborne Smith: zeldzaam gesigneerd schaaltje, voor collecteurs
Afmetingen 15 x 15 x 4 cm (h x b x d)
€ 125
Kurt Lob - Litho, Aan tafel kopen? Bied vanaf 20!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho, Aan tafel
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Imi Knoebel - Deutsches Tor foto kopen? Bied vanaf 300!
Imi Knoebel (1940) Duits Deutsches Tor foto
Techniek C-Print
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Rosenthal - Bjorn Wiinblad schaaltje kopen? Bied vanaf 25!
Rosenthal (1879-2009) Duits Bjorn Wiinblad schaaltje
Afmetingen 4 x 13 cm (h x b)
€ 25
Villeroy en Boch - Naïef/Laplau dozen met deksel porselein kopen? Bied vanaf 30!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Naïef/Laplau dozen met deksel porselein
Afmetingen 7 x 13 cm (h x b)
Gewicht 800 g
€ 30
Gerhard Richter - "RICHTER 858" - 2002 - Hardcover + 8 abstrakte Bilder + CD kopen? Bied vanaf 300!
Gerhard Richter (1932) Duits "RECHTER 858" - 2002 - (120 pagina's) - Hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 44 cm (h x b)
€ 300
Heinrich Vogeler - De kikkerbruid kopen? Bied vanaf 650!
Heinrich Vogeler (1872-1942) Duits De kikkerbruid
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Paul Citroen - Collage op board, Visitez acedemie revue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Collage op board, Visitez acedemie revue - Ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Anton Henning - Antonym kopen? Bied vanaf 60!
Anton Henning (1964) Duits Antonym
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 29.5 cm (h x b)
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Joseph Beuys - Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979 kopen? Bied vanaf 250!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Was birgt die Wolke? - Offset - Signatuurstempel - N° 50/300 - 1979
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Sabine Tuchel - Serie van 4 zeefdrukken op geschept papier, Within my memory - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Sabine Tuchel (1968) Duits Serie van 4 zeefdrukken op geschept papier, Within my memory - Ingelijst
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!
Max Beckmann (1884-1950) Duits GEMÄLDE
Techniek Softcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 49
Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 130!
Johannes Vennekamp (1935) Duits LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 130
Ruth Fischer - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Ruth Fischer (1913) Duits Nederlands ZONDER TITEL
Afmetingen 48 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jörg Remé - Olieverf op doek - 1969(groot!) kopen? Bied vanaf 799!
Afmetingen 124.5 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Klaus Vogelsang - Sitzender Akt im Atelier kopen? Bied vanaf 400!
Klaus Vogelsang (1945) Duits Naakt zittend in de studio
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Emil Schumacher - Hubbelratz kopen? Bied vanaf 250!
Emil Schumacher (1912-1999) Duits Hubbelratz
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Alfred Wais - Aquarel: Stilleven - 1956 kopen? Bied vanaf 199!
Alfred Wais (1905-1988) Duits Aquarel: Stilleven - 1956
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!
Lothar Baumgarten (1944) Duits Diamond Frog
Techniek Offset
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Lothar Baumgarten - Steel Arch kopen? Bied vanaf 25!
Lothar Baumgarten (1944) Duits Steel Arch
Techniek Offset
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ulay - C print(incl 3 boeken): Chinese man die een foto neemt - '98-2000 kopen? Bied vanaf 299!
Ulay (1943-2020) Duits Nederlands C print(incl 3 boeken): Chinese man die een foto neemt - '98-2000
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Dieter Rams - Ten Principles for Good Design - Hardcover - Prestel, 2017. kopen? Bied vanaf 50!
Dieter Rams (1932) Duits Ten Principles for Good Design - Hardcover - Prestel, 2017.
Techniek Hardcover
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Armando - Kunstboek: The Berlin Years - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kunstboek: The Berlin Years - 1989
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Günter Georg Burr - Ölgemälde Landschaft Lavendelfeld 80er Jahre kopen? Bied vanaf 440!
Günter Georg Burr (1943) Duits Olieverfschilderij landschap lavendelveld jaren 80
Afmetingen 89 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 440
Direct kopen
Willi Kissmer - Giclee : Het zwarte shirt kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer (1951-2018) Duits Giclee : Het zwarte shirt
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Dirk Skreber - Gravure: Crystella - 2007 kopen? Bied vanaf 100!
Dirk Skreber (1961) Duits Gravure: Crystella - 2007
Techniek Gravure
Afmetingen 64 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ernst Wilhelm Nay - Compositie - 1965 - Aquatint ets - Gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Wilhelm Nay (1902-1968) Duits Compositie - 1965 - Aquatint ets - Gesigneerd en gedateerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 250
Direct kopen
Josef Albers - Hernieuwde hoop - 1977 - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 120!
Josef Albers (1888-1976) Duits Amerikaans Hernieuwde hoop - 1977 - Zeefdruk
Afmetingen 22.5 x 48 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen