| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 106 x 78.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 37 x 44 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 74 x 104 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 90 x 61.5 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 49 x 59 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 58 x 74 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 66 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 25.5 x 19.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 30 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 81 x 103 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38.5 x 64 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 53 x 39 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 39 x 36 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 42.1 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |