Markus Lüpertz - Selbstporträt blau kopen? Bied vanaf 750!
Markus Lüpertz (1941) Duits Zelfportret blauw
Afmetingen 106 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Max Bruning - Frau mit roter Kopfbedeckung kopen? Bied vanaf 120!
Max Bruning (1887-1968) Duits Vrouw met rode hoofdtooi
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Gerhard Losemann - Moskau roter Platz kopen? Bied vanaf 75!
Gerhard Losemann (1938) Duits Moskou Rode Plein
Techniek Gravure
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Axel Kreher - Z.T. / Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 445!
Axel Kreher (1941-2001) Duits Z.T. / Rozen in vaas
Afmetingen 74 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 445
Direct kopen
Christian Megert - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 49!
Christian Megert (1936) Zwitsers Duits gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Rebecca Horn - Conducting The Night - Unikatcharakter durch Handübermalungen - Aulage 30 Expl. kopen? Bied vanaf 1900!
Rebecca Horn (1944) Duits Conducting The Night - uniek karakter dankzij handbeschildering - Aulage 30 exemplaren.
Techniek C-Print
Afmetingen 90 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.900
Direct kopen
Max Zander - Im Bergischen Land, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 267!
Max Zander (1907-1985) Duits Gesigneerd in het Bergisches Land, olieverfschilderij
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 267
Direct kopen
Adolf Gebhard - Seelandschaft, Ölgemälde signiert 1922 kopen? Bied vanaf 185!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Zeegezicht, olieverfschilderij gesigneerd 1922
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Adolf Gebhard - Allee im Brühler Schlosspark, Ölgemälde signiert 1929 kopen? Bied vanaf 235!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Avenue in het Brühler Schlosspark, gesigneerd olieverfschilderij
Afmetingen 58 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Direct kopen
Adolf Gebhard - Birkenheide im Hochsommer, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 239!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Birkenheide in midzomer, gesigneerd olieverfschilderij
Afmetingen 66 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Johann Adam Klein - 1812 - Stadswapen Neurenberg kopen? Bied vanaf 30!
Johann Adam Klein (1792-1875) Duits 1812 - Stadswapen Neurenberg
Techniek Ets
Afmetingen 25.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Bruno Heroux - Portret oriëntaalse vrouw kopen? Bied vanaf 30!
Bruno Heroux (1868-1944) Duits Portret oriëntaalse vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Heiner Ulrich - Ets/ Aquatint - Die Kaffeehäuser In Ihrer Verstrickung kopen? Bied vanaf 110!
Heiner Ulrich (1944) Duits Ets/ Aquatint - Die Kaffeehäuser In Ihrer Verstrickung
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
A.R. Penck - handgesigneerde kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers handgesigneerde kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst)
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Peter Sorge - Who are the brainpolice - Signierte nummerierte Orig. Radierung von 1968 kopen? Bied vanaf 119!
Peter Sorge (1937-2000) Duits Wie zijn de hersenpolitie - Gesigneerde en genummerde originele ets uit 1968
Techniek Ets
Afmetingen 38.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119
Direct kopen
Horst Janssen - Tantchen memo - Signierte Original Radierung von 1971 kopen? Bied vanaf 90!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Tante memo - Gesigneerde originele ets uit 1971
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Horst Janssen - Gruss der Griffelkunst - Signierte Original Farbradierung 1980 - Selbstportrait kopen? Bied vanaf 190!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Groeten uit de Griffelkunst - Gesigneerde originele ets uit 1980
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Horst Janssen - Selbstbildnis für Griffelkunst - Signierte Original Radierung von 1977 kopen? Bied vanaf 169!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Zelfportret voor Griffelkunst - Gesigneerde originele ets uit 1977
Techniek Ets
Afmetingen 42.1 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen