Hans Peter Adamski - Clown kopen? Bied vanaf 980!
Hans Peter Adamski (1947) Duits Clown
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 980
Direct kopen
Norbert Cames - Synergie II kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie II
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Claudia Keller - Berglandschap geel/oranje kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits Berglandschap geel/oranje
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Frank Ermschel - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Frank Ermschel (1957-2010) Duits zonder titel
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Anton Schutz - DIV stadsgezichten New York heliogravures kopen? Bied vanaf 60!
Anton Schutz (1894-1977) Duits DIV stadsgezichten New York heliogravures
Techniek Heliogravure
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Ingwer Paulsen - Venetië kopen? Bied vanaf 45!
Ingwer Paulsen (1883-1943) Duits Venetië
Techniek Droge Naald
Afmetingen 43 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Georg Grosz - Strasse in der Vorstadt. Uit Erste George Grosz Mappe. kopen? Bied vanaf 225!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans Strasse in der Vorstadt. Uit Erste George Grosz Mappe.
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 43 cm (h x b)
€ 225
Direct kopen
Hermann Struck - Bettelnder Jude aus Bialystok, Original-Lithographie 1918 Catalogue Rusel 612 L kopen? Bied vanaf 80!
Hermann Struck (1876-1944) Duits Bedelende Jood uit Bialystok, originele lithografie 1918 Catalogus Rusel 612 L
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 16.5 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Henry Dieckmann - Pferderennen kopen? Bied vanaf 425!
Henry Dieckmann (1933-2018) Duits Pferderennen
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Claudia Keller - -Turkoois landschap kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits -Turkoois landschap
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Claudia Keller - Blauwachtig landschap, zonsopgang-zonsondergang kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits Blauwachtig landschap, zonsopgang-zonsondergang
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Eberhard Schlotter - Cola über alles in der Welt - Signiertes Original Ölgemälde von 1957 kopen? Bied vanaf 395!
Eberhard Schlotter (1921-2014) Duits Cola boven alles ter wereld - Gesigneerd origineel olieverfschilderij uit 1957
Afmetingen 27 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Rolf Loch - Sonnenaufgang en Flussufer kopen? Bied vanaf 100!
Rolf Loch (1926-2009) Duits Sonnenaufgang en Flussufer
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Royen - Herbst - Früher signierter Original Holzschnitt von 1949 - sehr schön kopen? Bied vanaf 95!
Peter Royen (1923-2013) Nederlands Duits Herfst - Voorheen gesigneerde originele houtsnede uit 1949 - zeer mooi
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 26 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Franz Theodor Schütt - Zittende pop kopen? Bied vanaf 20!
Franz Theodor Schütt (1908-1990) Duits Zittende pop
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Rüdiger Brassel - Stilleven in beweging, ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Rüdiger Brassel (1946) Duits Stilleven in beweging, ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Tony Cragg - Ingelijste ets: "wuste"(nette llijst!) kopen? Bied vanaf 350!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Ingelijste ets: "wuste"(nette llijst!)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jörg Remé - Olieverf op doek - 1969(groot!) kopen? Bied vanaf 895!
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Norbert Cames - Synergie I kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie I
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hermann Waldenburg - Abendhimmel kopen? Bied vanaf 25!
Hermann Waldenburg (1940) Duits Abendhimmel
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Katinka Niederstrasser - Surrealistisch gezicht kopen? Bied vanaf 25!
Katinka Niederstrasser (1939) Duits Surrealistisch gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 63.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Katinka Niederstrasser - Surrealistisch gezicht en abstract landschap kopen? Bied vanaf 25!
Katinka Niederstrasser (1939) Duits Surrealistisch gezicht en abstract landschap
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Bruno Goldschmitt (1881-1964) Duits Houtsnede uit de portfolio Die Bibel: Daniel's Traum - circa 1920
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 39.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Wolfgang Petrick - Ets: Aufgetaucht - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Wolfgang Petrick (1939) Duits Ets: Aufgetaucht - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Wolfgang Petrick - Litho: Köpfe - 1971 kopen? Bied vanaf 49!
Wolfgang Petrick (1939) Duits Litho: Köpfe - 1971
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Wolfgang Petrick - Litho: "Er ist tot" kopen? Bied vanaf 49!
Wolfgang Petrick (1939) Duits Litho: "Er ist tot"
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Georg Muche - Nemisee, Auge der Diana kopen? Bied vanaf 30!
Georg Muche (1895-1987) Duits Nemisee, Auge der Diana
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 42.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Ernst Peter Rade - Moske kopen? Bied vanaf 100!
Ernst Peter Rade (1938) Duits Moske
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Royen - Handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1959 kopen? Bied vanaf 120!
Peter Royen (1923-2013) Nederlands Duits Handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1959
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Ritzenhoff AG - Designglazen van Mendini, Himmelblau en Röling kopen? Bied vanaf 30!
Ritzenhoff AG (1957) Duits Designglazen van Mendini, Himmelblau en Röling
Afmetingen 15 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Direct kopen
Meissen porzellan - Antique Meissen Porcelain Pitcher kopen? Bied vanaf 50!
Meissen porzellan (1708) Duits Antique Meissen Porcelain Pitcher
Afmetingen 20 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Horst Becking - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 150!
Horst Becking (1937) Duits Ohne Titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Horst Becking - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 108 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Hans Otto Kraus - Winterlandschaft kopen? Bied vanaf 50!
Hans Otto Kraus (1907-1995) Duits Winterlandschap
Afmetingen 77 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Max Krauss - 2 Bilder : Zeitung lesender Mönch und strickende ältere Dame kopen? Bied vanaf 125!
Max Krauss (1902) Duits 2 afbeeldingen: Monnik die een krant leest en oudere dame die breit
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Rudolf Otto Franke - Bundle aus 3 Bildern: Frau vor Spiegel, 2x Pfeiffe rauchender Mann kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Otto Franke (1926-1992) Duits Set van 3 foto's: Vrouw voor de spiegel, 2x man die een pijp rookt
Afmetingen 75 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Carol Spree - Seenlandschaft kopen? Bied vanaf 100!
Carol Spree (1907) Duits Merengebied
Afmetingen 54 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Gerhard Wendland - Original-Farblithographie von 1974 - handsigniert - probedruck - gerahmt kopen? Bied vanaf 65!
Gerhard Wendland (1910-1986) Duits Originele kleurenlithografie uit 1974 - handgesigneerd - proefdruk - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 16.5 x 25.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Paul Bodmer - Großer um 1920 - original Lithographie - junger Schüler - bleistift signiert kopen? Bied vanaf 29!
Paul Bodmer (1886-1983) Duits circa 1920 - originele lithografie - jong
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Claudia Keller - Groenachtig landschap, waterberg kopen? Bied vanaf 20!
Claudia Keller (1942) Duits Groenachtig landschap, waterberg
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Claudia Keller - Berglandschap grijsbruin kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits Berglandschap grijsbruin
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Ernst Theodoor van Briel - Ooievaar op nest kopen? Bied vanaf 40!
Ernst Theodoor van Briel (1904-1994) Duits Nederlands Ooievaar op nest
Afmetingen 55.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Ernst Theodoor van Briel - Droombeeld Slang oog mond kopen? Bied vanaf 40!
Ernst Theodoor van Briel (1904-1994) Duits Nederlands Droombeeld Slang oog mond
Afmetingen 55.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Sabine Tuchel - Engeltje kopen? Bied vanaf 100!
Sabine Tuchel (1968) Duits Engeltje
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Tomo Storelli - Werk 4, Lithografie kopen? Bied vanaf 70!
Tomo Storelli (1971) Duits Werk 4
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen