| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2000 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Textiel |
| Stijl | Expressionistisch |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 59.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 50 |
| Conditie | |||||
| Conditie | Zeer Goed | ||||
| Transport | |||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grefrath, Duitsland | ||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||||