Stefan Szczesny (1951)
***Stilleven***
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 59.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Ingelijst | Ingelijst |