Paul Citroen - Litho: Ella - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Ella - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Anneloor - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Anneloor - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gerd Arntz - Zeefdruk: Bespiegeling - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Zeefdruk: Bespiegeling - 1976
Afmetingen 24.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Friedensreich Hundertwasser - Taschen. kopen? Bied vanaf 20!
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000) Duits Oostenrijks Taschen.
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Katinka Niederstrasser - Kein Titel, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 35!
Katinka Niederstrasser (1939) Duits Kein Titel, Aquatinta-Radierung
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 18 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Joseph Beuys - Kalb mit Kindern , Kalf met kinderen. kopen? Bied vanaf 750!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Kalb mit Kindern , Kalf met kinderen.
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Friedrich Geiler - Abstract Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 85!
Friedrich Geiler (1946) Duits Abstract Geometrische Compositie
Techniek Giclée
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Peter Handel - Giclee: Louise kopen? Bied vanaf 65!
Peter Handel (1949) Duits Giclee: Louise
Techniek Giclée
Afmetingen 35 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Ellen von Unwerth - fotoboek: Couples kopen? Bied vanaf 59!
Ellen von Unwerth (1958) Duits fotoboek: Couples
Techniek Hardcover
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Rudolf Schoofs - Ohne Titel, ca. 1970 kopen? Bied vanaf 25!
Rudolf Schoofs (1932-2009) Duits Zonder titel, circa 1970
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Cornelius Völker - Feuerzeug, Offsetdruck, 2011, handsigniert kopen? Bied vanaf 40!
Cornelius Völker (1965) Duits Feuerzeug, Offsetdruck, 2011, handsigniert
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Paul Wunderlich - Dame im Profil kopen? Bied vanaf 45!
Paul Wunderlich (1927-2010) Duits Dame im Profil
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Rudolf/Ernst Lehnert & Landrock - In der Wüste, um 1905 kopen? Bied vanaf 90!
Rudolf/Ernst Lehnert & Landrock Duits In de woestijn, rond 1905
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Elvira Bach - Angel kopen? Bied vanaf 1100!
Elvira Bach (1951) Duits Engel
Afmetingen 111 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.100
Direct kopen
Gustav Schönleber - Hügelige Landschaft kopen? Bied vanaf 560!
Gustav Schönleber (1851-1917) Duits Heuvelachtig landschap
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 560
Direct kopen
Edvard Frank - Liegender Akt, Aquarell auf Büttenpapier kopen? Bied vanaf 480!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Liggend naakt, aquarel op handgeschept papier
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 480
Direct kopen
Helmut Andreas Paul Grieshaber - Hap Grieshaber de houthakker kopen? Bied vanaf 178!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits Hap Grieshaber de houthakker
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 178
Direct kopen
Horst Janssen - Vancouver Hamburg (Selbst mit Tod) 1993 kopen? Bied vanaf 1290!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Vancouver Hamburg (zelfs met de dood) 1993
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 55.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.290
Direct kopen
Erich Smodics - Surrealer Akt, 1979 kopen? Bied vanaf 140!
Erich Smodics (1941) Duits Surrealer Akt, 1979
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 40.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Rudolf Nehmer - Alte Sprüchworte, "Old sayings", handsigniert kopen? Bied vanaf 555!
Rudolf Nehmer (1912-1983) Duits Strandmotief, inkt/viltstift, handgesigneerd r.o.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
€ 555
Direct kopen
Anatol Herzfeld - Tusche/Collage auf Hartfaser Unikat kopen? Bied vanaf 890!
Anatol Herzfeld (1931-2019) Duits Inkt/collage op hardboard uniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21.3 x 31 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 890
Direct kopen
Hans Hartung - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 450!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Franz Lenk - Grün. 1926. Aquarell auf Papier kopen? Bied vanaf 1490!
Franz Lenk (1898-1968) Duits Groen. 1926. Aquarel op papier
Techniek Aquarel
Afmetingen 26 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.490
Direct kopen
Wolfgang Petrick - Im Mantel kopen? Bied vanaf 180!
Wolfgang Petrick (1939) Duits In de jas, ets / gelegd papier, 1973
Techniek Ets
Afmetingen 44.5 x 34.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Ernst Theodor Zuppinger - Nebelmeer auf dem Montegeneroto 1912 kopen? Bied vanaf 980!
Ernst Theodor Zuppinger (1875-8211) Duits Zee van mist op Montegeneroto 1912
Afmetingen 24.4 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 980
Direct kopen
Max Schwimmer - Die Frauen kopen? Bied vanaf 230!
Max Schwimmer (1895-1960) Duits De vrouwen
Techniek Aquarel
Afmetingen 30.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 230
Direct kopen
Jörg Remé - Litho - 1973 - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973 - hand gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Friedrich Meckseper - Zypresse, aquatint ets kopen? Bied vanaf 150!
Friedrich Meckseper (1936) Duits Zypresse, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Günther Dohr - compositie kopen? Bied vanaf 99!
Günther Dohr (1936-2015) Duits compositie
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Carsten Nicolai - Im Inneren frisst das Helle das Dunkle, 1992 kopen? Bied vanaf 290!
Carsten Nicolai (1965) Duits Binnen eet het licht het donker, 1992
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 97 x 65 cm (h x b)
Drager Japans Papier
€ 290
Direct kopen
Carsten Nicolai - Im Inneren frisst das Helle das Dunkle, 1992. kopen? Bied vanaf 190!
Carsten Nicolai (1965) Duits Binnen eet het licht het donker, 1992, houtsnede op dun Japans papier
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 97 x 64.5 cm (h x b)
Drager Japans Papier
€ 190
Direct kopen
Klaus Staeck - Nous Art kopen? Bied vanaf 50!
Klaus Staeck (1938) Duits Wij kunst
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Helmut Andreas Paul Grieshaber - HAP Grieshaber - Engel der Geschichte 21 : stop dem walfang! kopen? Bied vanaf 57!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits HAP Grieshaber - Engel van de Geschiedenis 21: Stop de walvisvaart!
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43 x 31 cm (h x b)
€ 57
Direct kopen
Helmut Andreas Paul Grieshaber - HAP Grieshaber - Der Engel der Geschichte. XXII (22). kopen? Bied vanaf 67!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits HAP Grieshaber - De engel van de geschiedenis. XXII (22).
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43 x 31 cm (h x b)
€ 67
Direct kopen
Kurt Scheele - Frauen Akt kopen? Bied vanaf 220!
Kurt Scheele (1905-1944) Duits vrouwelijk naakt
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 61 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 220
Direct kopen
Edvard Frank - 5 X Original Erotische zeichnungen + Original Mappe kopen? Bied vanaf 640!
Edvard Frank (1909-1972) Duits 5 x Originele Erotische tekeningen + Originele map
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
€ 640
Direct kopen
Kurt Kranz - Ruth kopen? Bied vanaf 290!
Kurt Kranz (1910-1997) Duits Ruth
Afmetingen 34 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Edvard Frank - Original Erotische Farbige Federzeichnung kopen? Bied vanaf 165!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Originele erotische kleurpentekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 31.2 cm (h x b)
€ 165
Direct kopen
Armando - Giclee DAS FENSTER Handgesignee kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER Handgesignee
Techniek Giclée
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Ludwig Mies van der Rohe - Bauhaus design chair S 533 R Thonet kopen? Bied vanaf 600!
Ludwig Mies van der Rohe (1886-1969) Duits Amerikaans Bauhaus design chair S 533 R Thonet
Afmetingen 80 x 50 x 77 cm (h x b x d)
Gewicht 6 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 600
Direct kopen
Rosenthal - Zeldzame porseleinen vaas/object van Victor Vasarely Das Feld kopen? Bied vanaf 275!
Rosenthal (1879-2009) Duits Zeldzame porseleinen vaas/object van Victor Vasarely Das Feld
Afmetingen 20 x 19 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 954 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 275
Direct kopen
Gerhard Richter - Documenta erwerbungen Neue Galerie 2002 (beeld: 'Oldenburg' 1982) kopen? Bied vanaf 250!
Gerhard Richter (1932) Duits Documenta erwerbungen Neue Galerie 2002 (beeld: 'Oldenburg' 1982)
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Rudolf Kämmer - OP ART - KINETIK - 1968 signiert kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits OP ART - KINETICS - 1968 gesigneerd
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jorg Wiele - minimalistisch kinetisch beeld, prachtige eye catcher voor in de tuin kopen? Bied vanaf 2000!
Jorg Wiele (1951) Duits minimalistisch kinetisch beeld, prachtige eye catcher voor in de tuin
Techniek Aluminium
Afmetingen 340 x 100 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Villeroy en Boch - Adam d Tihany. kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Adam d Tihany.
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Peer Wolfram - Grote kleuren lithografie "Paralyromenon 3" - beperkte oplage (8/100) kopen? Bied vanaf 36!
Peer Wolfram (1940) Duits Grote kleuren lithografie "Paralyromenon 3" - beperkte oplage (8/100)
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 51 cm (h x b)
€ 36
Direct kopen
Neo Rauch - Monographie Phaidon Press SIGNED COPY 2025 - ISBN: 9781838669416 kopen? Bied vanaf 90!
Neo Rauch (1960) Duits Monographie Phaidon Press GESIGNEERD EXEMPLAAR 2025 - ISBN: 9781838669416
Techniek Softcover
Afmetingen 29.4 x 25.2 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Klaus Fussmann - Ingelijste aquarel: Landschap - 1978 kopen? Bied vanaf 2750!
Klaus Fussmann (1938) Duits Ingelijste aquarel: Landschap - 1978
Techniek Aquarel
Afmetingen 89.5 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.750
Direct kopen
Otmar Alt - biomorfische afbeelding - zeefdruk met preegdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Otmar Alt (1940) Duits biomorfische afbeelding - zeefdruk met preegdruk - ingelijst
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Christina Assmann - & Andreas Siekmann - Litho: Sonsbeek - 1993 kopen? Bied vanaf 55!
Christina Assmann (1965) Duits & Andreas Siekmann - Litho: Sonsbeek - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen