Georg Balthasar Probst - Zicht op de brandende toren van Alexandrië in Egypte
Omschrijving
Georg Balthasar Probst (1732-1801)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Jaartal
1770
Techniek
Ets/Aquatint
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Stadsgezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
33 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst
35 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Georg Balthasar Probst (1732-1801). Zicht op de brandende toren van Alexandrië in Egypte. Deels handingekleurde kopergravure met geschreven rand, ingelijst achter glas, 35x46 cm inclusief lijst. Het kunstwerk is in goed staat met ouderdomssporen (zie foto's).
Goed
In goede staat met de normale ouderdomssporen voor een 18e eeuws kunstwerk.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00