Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG

Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!
Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!Johannes Vennekamp - LOT VAN 10 STUKS / NAPOLEON / KLEURETS-AQUATINT / 73x53cm / SIG kopen? Bied vanaf 145!
  • Johannes Vennekamp (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 55/75
Johannes Vennekamp (°1935).
Lot van 10 stuks.
"Napoleon".
10x Kleurets-Aquatint op papier.
10x Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 55/75.
Blad: 73x53cm.
Proper blad.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Proper blad.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00
Naar België € 12,50

Johannes Vennekamp (1935)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
750 verkochte items
Alle items (21)
53 cm
73 cm