Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag

Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!
Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!Thomas Hoffmann - “ Fraaie schaal “ Tom’s Drag kopen? Bied vanaf 150!
  • Thomas Hoffmann (1956-2012)
Type kunstwerk Design
Jaartal 2000
Afmetingen 13 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Zeer fraaie kleurrijke schaal van de bekende Duitse kunstenaar Thomas Hoffmann ( Tom’s drag )
De schaal heeft de mooie kenmerkende patronen en vormen waar de kunstwerken van deze kunstenaar bekend om staan, een echte eyecatcher!
Doorsnede van de schaal : 26 cm
Op de voet van de schaal de echtheids sticker
De schaal verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 17,50

Thomas Hoffmann (1956-2012)

Duits Duits Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Waterman01
Lid sinds 2019
530 verkochte items
Alle items (26)
26
13
26