Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT

Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
  • Paul Huf (1924-2002)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1985
Techniek C-Print
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 58 x 39 cm (h x b)
Passe-partout 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2/100
Paul Huf (1924-2002).
Maison Millet.
C-Print op papier.
Gesigneerd met potlood op passe-partout.
Extra gesigneerd met potlood op verso.
Ex.nr. 2/100 (vooraan op passe-partout + verso genummerd).
1985 (recto + verso).
Gemonteerd onder passe-partout.
Blad: 58x39cm.
Passe-Partout: 80x60cm. Boord onderaan passe-partout vuil.
Proper blad.
Vlakke verzending.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Proper blad. Boord onderaan passe-partout vuil.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00