Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Omschrijving
Paul Huf (1924-2002)
Type kunstwerk
Fotografie
Jaartal
1985
Techniek
C-Print
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
58 x 39 cm (h x b)
Passe-partout
80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
2/100
Paul Huf (1924-2002). Maison Millet. C-Print op papier. Gesigneerd met potlood op passe-partout. Extra gesigneerd met potlood op verso. Ex.nr. 2/100 (vooraan op passe-partout + verso genummerd). 1985 (recto + verso). Gemonteerd onder passe-partout. Blad: 58x39cm. Passe-Partout: 80x60cm. Boord onderaan passe-partout vuil. Proper blad. Vlakke verzending.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Goed
Proper blad.
Boord onderaan passe-partout vuil.
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 12,50
Naar Nederland
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 25,00