5. World Press Photo

World Press Photo

Opgericht in 1955

World Press Photo

In 1955 werd door een Nederlandse groep fotografen voor het eerst de internationale World Press Photo wedstrijd gehouden om hun werk aan een wereldwijd publiek te laten zien. Sindsdien is World Press Photo gegroeid, en heeft het zich ontwikkeld tot 's werelds meest prestigieuze fotografie competitie. Via de wereldwijde tentoonstellingen komen mensen van over de hele wereld in aanraking met de winnende verhalen. Door middel van het weergeven van verhalen vanuit de hele wereld, in verschillende perspectieven willen ze bij World Press Photo ervoor zorgen dat mensen worden geraakt bij het zien van een foto die een verhaal verteld.

Paul Huf - AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Techniek C-Print
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Techniek C-Print
Afmetingen 58 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45