5. PANL

PANL

Opgericht in 2013 - opgeheven in 2015

Photographers Association Netherlands

Photographers Association Netherlands, oftewel PANL, bracht Nederlandse toegepaste fotografie samen. De leden van Photographers PANL waren werkzaam op het gebied van reclame, mode- en editorial fotografie. Per 1 januari 2015 is PANL overgegaan in DuPho.

Paul Huf - AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Techniek C-Print
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Techniek C-Print
Afmetingen 58 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hendrik Kerstens - C print op dibond: 'Paula januari 1999' - 2002 kopen? Bied vanaf 1395!
Hendrik Kerstens (1956) Nederlands C print op dibond: 'Paula januari 1999' - 2002
Techniek C-Print
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen