Opgericht in 2013 - opgeheven in 2015
Photographers Association Netherlands, oftewel PANL, bracht Nederlandse toegepaste fotografie samen. De leden van Photographers PANL waren werkzaam op het gebied van reclame, mode- en editorial fotografie. Per 1 januari 2015 is PANL overgegaan in DuPho.
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 66 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 23 x 106.5 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Handbewerkt |
Afmetingen | 47 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |