5. PANL

PANL

Opgericht in 2013 - opgeheven in 2015

Photographers Association Netherlands

Photographers Association Netherlands, oftewel PANL, bracht Nederlandse toegepaste fotografie samen. De leden van Photographers PANL waren werkzaam op het gebied van reclame, mode- en editorial fotografie. Per 1 januari 2015 is PANL overgegaan in DuPho.

Paul Huf - Rode bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands Rode bloemen
TechniekDigitale Print
Afmetingen66 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Bob Karhof - Fotografie, Rotterdam Maaskade - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Bob Karhof (1969) Nederlands Fotografie, Rotterdam Maaskade - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen23 x 106.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Paul Huf - Grolsch kopen? Bied vanaf 200!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands Grolsch
TechniekHandbewerkt
Afmetingen47 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200