5. American Media Photographers

American Media Photographers

Opgericht in 1944

American Society of Media Photographers

De American Society of Media Photographers (ASMP) ontstond in 1944 toen een groepje fotografen zich verzamelden in overeenstemming dat een officiele vereniging nodig was. Al snel wordt de kleine groep steeds meer zichtbaar, en horen steeds meer mensen erover. ASMP heeft zich door de jaren heen hard gemaakt voor de rechten van magazine fotografen.

Paul Huf - MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 40!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands MAISON MILLET / C-PRINT / 80x60cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Techniek C-Print
Afmetingen 58 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 40
Paul Huf - AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 40!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands AKKER / C-PRINT / 60x80cm / SIG / 1985 / PASSE-PARTOUT
Techniek C-Print
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40