5. American Media Photographers

American Media Photographers

Opgericht in 1944

American Society of Media Photographers

De American Society of Media Photographers (ASMP) ontstond in 1944 toen een groepje fotografen zich verzamelden in overeenstemming dat een officiele vereniging nodig was. Al snel wordt de kleine groep steeds meer zichtbaar, en horen steeds meer mensen erover. ASMP heeft zich door de jaren heen hard gemaakt voor de rechten van magazine fotografen.

Paul Huf - Rode bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands Rode bloemen
TechniekDigitale Print
Afmetingen66 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Paul Huf - Grolsch kopen? Bied vanaf 200!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands Grolsch
TechniekHandbewerkt
Afmetingen47 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200