Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG

Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!
Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!
  • Louttre B. (1926)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Carborundum
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 42/50
Louttre B. (Marie-Antoinette Louttre-Buissière) (1926-2012).
Titel: "Portrait de Famille" (verso).
Carborundum op papier (Kleurets + reliëfdruk).
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 42/50.
Blad: 66x51cm.
Proper blad. Verso resten papier.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00
Naar België € 12,50

Louttre B. (1926)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
750 verkochte items
Alle items (21)
51 cm
66 cm