3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, Symbolics - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 450!
Antonio Poioumen (1946) Nederlands Gemengde techniek op doek, Symbolics - Ingelijst (Zeer groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 215 x 215 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Wim Bosma - Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel kopen? Bied vanaf 295!
Wim Bosma (1902-1985) Nederlands Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel
Techniek Gouache
Afmetingen 72 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Annelies Jonkhart - Olieverf op doek, Stilleven met pop en koffertje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Annelies Jonkhart (1945) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven met pop en koffertje - Ingelijst
Afmetingen 65 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Alexander Vogels - Acryl en krijt op papier op paneel, Hoggar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Alexander Vogels (1952) Nederlands Acryl en krijt op papier op paneel, Hoggar - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 80.5 x 110.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Paul Nieuwendijk - compositie met tafel kopen? Bied vanaf 300!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands compositie met tafel
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Leida Blom - Naakt - Olieverf kopen? Bied vanaf 300!
Leida Blom Nederlands Naakt - Olieverf
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Richard Lee Barton - FLOWERS VI kopen? Bied vanaf 448!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans FLOWERS VI
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 448
Jacques Tange - ‘Blue in a red room' - pastelkrijt op papier. kopen? Bied vanaf 550!
Jacques Tange (1960) Nederlands ‘Blue in a red room' - pastelkrijt op papier.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 78 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Jan Tullemans - Stilleven kopen? Bied vanaf 299!
Jan Tullemans (1924-2001) Nederlands Stilleven
Afmetingen 82 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Guus Vanderbraak - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Guus Vanderbraak (1934-2001) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Jef Diederen - Modern People kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Modern People
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 850!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Clown
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Clemens Briels - Persona Mystica kopen? Bied vanaf 950!
Clemens Briels (1946) Nederlands Persona Mystica
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 80 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Jochum Bakker - gemengde techniek op doek(groot werk!) kopen? Bied vanaf 995!
Jochum Bakker (1948) Nederlands gemengde techniek op doek(groot werk!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 125 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 995
Jasper Banen - In beweging kopen? Bied vanaf 800!
Jasper Banen (1962) Nederlands In beweging
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!
Peter Hermann Schütz (1928-2000) Duits Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 475
Janneke Hengst - Ingelijste olieverf op doek: Fries landschap - 2008 kopen? Bied vanaf 300!
Janneke Hengst (1956) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Fries landschap - 2008
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 595!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!)
Afmetingen 250 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Jean Girigori - Olieverf op doek: "Haan" - 2011 kopen? Bied vanaf 300!
Jean Girigori (1948) Curaçaose Dominicaans Haïtiaans Olieverf op doek: "Haan" - 2011
Afmetingen 50 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Cees Heuff - Figuren - Olieverf kopen? Bied vanaf 300!
Cees Heuff (1933-1993) Nederlands Figuren - Olieverf
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Rien Goené - Friesland kopen? Bied vanaf 450!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Friesland
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Marijke Boomsma - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 250!
Marijke Boomsma (1946-1992) Nederlands Moeder en kind
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Klaas van den Berg - Sculptuur “ Ik wijs je de weg “. zeldzaam kopen? Bied vanaf 79!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands Sculptuur “ Ik wijs je de weg “. zeldzaam
Techniek Brons
Afmetingen 31 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 795!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Jochem de Graaf - Groot schilderij kopen? Bied vanaf 375!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Groot schilderij
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Willem van Scheijndel - acryl op doek: vrouw in jurk - 1999 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 899!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands acryl op doek: vrouw in jurk - 1999 (nette lijst!)
Techniek Acryl
Afmetingen 104 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899