5 Delige Set Compleet - Schedel vol Stem
Word geleverd met echtheidscertificaat.
Origineel en gelimiteerde werken. Mooie lijsten, zwevend ingelijst en Passe-partout's met Paarse Bies.
Handgesigneerd, Genummerd en gedateerd door Corneille.
Oplage 212/250. Jaartal 1991.
Alle 5 de zeefdrukken hebben zelfs de zelfde oplage nummer - 212 van 250.
Afmeting van de Zeefdruk per stuk
21 cm x 31 cm
Afmeting van de lijst inclusief Zeefdruk per stuk
40 cm x 51 cm
AANBIEDING:
Als u 2 veilingen van ons wint, krijgt u 5% korting. Op het totale bedrag.
Als u 3 veilingen van ons wint, krijgt u 10% korting. Op het totale bedrag.
Bij u thuisbezorgd met onze eigen bezorgdienst. €60,- en buiten de 100km kan het iets meer kosten in overleg. Geen risico op transport schade.