Grote kleurenzeefdruk van Corneille
Totem – 1996
Krachtige en expressieve compositie in warme, levendige kleuren, typisch voor het latere oeuvre van Corneille. Het werk roept een poëtisch, bijna mythisch landschap op waarin natuur en symboliek samenvloeien.
Exemplaar 117/130
Handgesigneerd en gedateerd in potlood
Atelierstempel op de achterzijde
Gedrukt op handgeschept papier
In uitstekende staat
Formaat: ca. 76 × 56 cm
Omschrijving
Corneille (Guillaume Cornelis van Beverloo), mede-oprichter van de CoBrA-beweging, stond bekend om zijn spontane beeldtaal en intense kleurgebruik. In Totem combineert hij organische vormen en symbolische motieven tot een levendig geheel dat refereert aan zowel mediterrane als Afrikaanse invloeden. Het werk ademt vrijheid, energie en verbeelding — kernwaarden binnen zijn artistieke praktijk.
Verzekerde verzending met track en trace.
Galry.eu is een online kunstgalerie gespecialiseerd in originele grafiek en multiples van moderne en hedendaagse kunstenaars.
Ontdek meer op https://galry.eu